Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Laulību gredzeni

engaa

Sveikas!

Varbūt kāda no Jums var padalīties pieredzē par laulību gredzenu iegādi - kur labāka un lielāka izvēle, kur cenas pieņemamākas. Vairāk sliecamies uz to, ka tie varētu būt baltā zelta gredzentiņi vai ļoti vienkāršas klasiskās zelta stīpiņas!

engaa

Kad pirms 3 gadiem mēs pirkām - man patika izvēles iespējas un labas un pat ļoti zemas cenas Juvelieru fabrikā Nr. 1 - tāds bija nosaukums un bija turpat Rīgas centrā - "Juvelieru fabrika Nr.1", SIA, Veikals, Dzirnavu 119, Rīga, LV-1050; tur bija dažādu zeltu piedāvājums, parastais, sarkanais, baltais utml. - viss bija iespējams , ja kas arī turpat kaut ko gatavoja uz vietas, laboja utt. Man šķiet, ka labākais un lētākais piedāvājums, sevišķi, ja grib klasiskas vērtības!

mea
Cik Jums tas prieks izmaksāja?

Lēne

es taisīju no sava zelta mazā darbnīciņā Miera iela 11 vai 13, īsti neatceros. bet tur par darbu prasīja vislētāk. un onkas ļoooti atsaucīgi, uzticas, ātri uztaisīja.

engaa

ES gan pirku 2007.gadā gredzenus - izvēlējāmies sarkanā zelta stīpiņas - vidējas - ne gluži pašas plānākās , bet ne arī riktīgi biezās - un ja atmiņa neviļ, tad samaksāju ap Ls 39 par savu un durksu pāri Ls 43 - par vīra gredzenu - likās, ka ir lēti, jo citur līdzīga platuma gredzeni maksāja ap ls 70 viens. Biezākie gredzeni bija laikam pa Ls 80 - bet jāņem vērā, ka tas bija sarkanais zelts, bet baltais varbūt ir dārgāks. Varbūt var uz veikalu piezvanīt un pajautāt :))

Un tagad iespējams cenas ir dursku zemākas -krīze taču!!

engaa

Var Johants veikalos pamērīt, apskatīties un tad nopirkt

http://www.jahonts.lv/categories/lv/90/name/Laul%C4%ABbu-zelta-gredzeni.html

engaa
Mēs pasūtījāt gredzenus, jo man mazs izmērs, nekā smuka nevarēja atrast. Mums abiem no baltā zelta un manā gredzenā mazu briljantiņu, gredzeni izmaksāja ap 400 Ls. Tas bija pirms nu jau gandrīz 5 gadiem.

Es taisiju seit no sava zelta kopa par darbu ap 75 Ls, bet tas bija 3. gadus atpakal http://gallery.lv/Meirans/en/wedding_rings.htm

Pasūtijām pagājuša gada augustā pie pazīstama juveliera no sava zelta,par 2 gredzeniem sanaksājām 60 ls-man izmērs-15,5 ,platums 3,5 mm,3gr zelta ;vīram izmērs -21,platums 3,5mm,4gr zelta.+14 ls par graviera darbu 2 gredzeniem.Uzsaktu ka lēti-Darbnica atrodas Rigā,Origo-tunelis A,labajā pusē,veikaliņš pa kāpnitem uz leju.

taisijām klasiskos,bez musturiem,ornometiem un tdd. tā kā sens ticējums vēsta ka lai laulības dzīve būtu gluda gredzeniem jābūt gludiem

Vai esat kada iegādajušies šeit gredzenus? http://milestiba.lv/.Interneta jau ir liela izvele,bet kā pašā salonā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16108204