Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnam mistisks sauss klepus, vaig padomu!

ķirsīts

Viss sākas pirms divām nedeļām. Bērnam bija iesnas un atlecošs klepus. Plaušas tīras. Dzērām Pektosan sīrupu, Rinodex un Sinupret. Sestdien likās ka bērns jau vesels. Iesnu vairs nebija, klepus arī nē. Svētdien bērnam parādijās sauss klepus. Devu atkal to pašu Pektosan sīrupu un ceļtekas tēju. Vakar bijām pie ārsta paklausīt plaušiņas. Plaušas tīras, kakls arī. Tad no kurienes tas sausais klepus?

Pagājušo nakti bērns visu nakti noklepoja. Pa dienu arī klepo, bet retāk. Šodien zvaniju ārstam šī saka ka tad jādzer antibiotikas. Bet vai vaig? Tāpat šī ieteica pūst Ventolīnu. Bet vai tiešām Ventolīns ko palīdzēs?

Mums ir ļoti vieglā formā asmātiskais bronhīts. Vel nesen bijām pie dr. Cīrules. Alerģiju tik pat kā ne uz ko neuzrāda.

Kā palīdzēt bērnam? Kādu risinājumu meklēt? Vai nevar būt tā, ka tas sīrups vienkārši izsauc to klepus refleksu?

Es pati sausa, kairinoša klepus gadijumā uz nakti iedzeru suprestīnu. Vai var dot to ārī bērnam un vai palīdzēs?

Bērnam 4gadi.

Papildināts 08.06.2010 10:00:06:

Ko vispārīb bērnam dot? Kāda būtu pareizā kombinācija?

Tātad ir sauss klepus. Plaušas tīras, kakls arī. Tempertūras nav.

Ja nav alerģisks pret medu- varu ieteikt vienu recepti, kas palīdzēja manai meitai tikt vaļā no klepus.

mums pret sausu klepu vislabāk palīdz uzvārīts piens (tik nevajag lauku trekno, pietiek ar 2,5%), kam klāt pielikts pikucis sviesta + tējkarotes gals sodas + ēdamkarote balzāma + tējkarote medus, visu izmaisa un dzer uz nakti.

Kombināciju vārīts piens + balzāms + medus ieteica ārsti, kad bērnībā slimoju ar plaušu karsoni. Sviests un soda palīdz mīkstināt un atklepot.

Papildināts 08.06.2010 13:48:46:

ķirsīts
virstuves sadaļā sameklē čiekuru ievārījuma recepti!

Skuju koki un to vērtība


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Alerģiju tik pat kā ne uz ko neuzrāda.

Ko nozīmē tik pat kā? Uz kaut ko norāda tomēr? Kāds ir kopējais IgE? Ja paaugstināts, tad tomēr uz kaut ko ir.

Vai Cīrule nozīmēja analīzes uz ECP (eozinofilu katjoniskais olbaltums?) Tas ir normās? Ja ne, tad tas norāda uz elpceļu alerģijām.

Starp citu, pirms vairāk kā nedēļas arī mans bērns sāka klepot sausu klepu, sevišķi no rītiem. Es šogad sekoju ziedputekšņu ziņām (jo tie sagādā problēmas manam bērnam jau 3 gadus), tagad sākusi ziedēt zāle (aptuveni 30% no elpceļu alerģijām ir no zālaugiem). Uz koku ziedputekšņiem viņš nereaģē.

Padomājiet, vai tas nevarētu arī būt no iemesliem arī jūsu gadījumā. Bieži vien alerģija snauž, bet ja bij saķēris vīrusu, tad tā var sākt aktivizēties. Vīrusi ir ļoti riebīgi, jo bieži vien tad arī saasinās alerģijas.

Mums vienmer visas iesnu un klepus slimibas beidzas ar sausu klepu, liidz briidim, ka sapratu, ka tas sausais klepus ir no sausuma degunaa vai kaklaa. Klepus mums bija taads sausi karinoss. Nakti it seviski.

Taadat mums sajaa gadiijumaa paliidz 2 lietas. Pirmkaart mitrs gaiss-ziemaa liku mitrinaataaju, vasaraa var nelikt. Otrkaart iztiiru ar juuras uudeni kaartiigi degunu un tad iepilinu degunaa ellu-Coldises baby 2 x dienaa (domaaju, ka var arii kaadu citu, piem.smilserkskju).

Kops saaku taa dariit, beernam nav vairs mistiskais sausais klepus.

P.S. Pirms tam arii gaajaam pie alergologa, bet nekad nekaadas alergijas neatrada. Taapat vienmeer arii gimenes arsts nekaadus troksnus nesaklausiija.

Ceru, ka jums kautkas no taa noderees.

opes
Tagad no sausa gaisa vairs nevar būt. Ja protams nekurina paši.

ķirsīts
man daktere saka,ka Ventolinu vajag tad lietot,ja ir kaut kas plausas.lai atvertu tas un viss iztiritos,bet ja jums plausas tiras.....nu nez,.....tie arsti jau ari citreiz ta jocigi runa.un ja ka,Ventolins nemaz nav tik nekaitigs,palasiet blaknes.

salinja
varbūt tomēr ir no sausa gaisa, varbūt kādi putekļi istabā, kas kairina kaklu. Iesaku arī padomāt par gaisa mitrināšanu, kā arī deguna/kakliņa gļotādas mitrināšanu.


How wonderful life is, while you're in the world. (Bernie Taupin)

gugugigi
ECP cik zinu, mēs neēsam taisijuši. Pēdējā vizitē, maijā, mums kontrole hist. bija negatīva. Pirms diviem gadiem kontrole hist bija 4/20. Visas ādas alerģiskās proves ir bijušas negatīvas. IGE pirms diviem gadiem bija 55 paaugstināts. Tā arī neatradām no kā. Prakstiski esam no Cīrules tikuši vaļā, tādā ziņā, ka viņa teica, ka pie viņas mums vairs nav ko darīt. Vienīgi ja nu kaut kas uzpeld.

Vai ECP taisa Gūlbī? Varbūt vērts vel šito uztaisīt.

Šodien saņēmu atbildes no rengena plaušām, asins un urīnanalīzes. Rīt ar atbildēm dosimies pie dakteres, bet pa manam izskatās, ka manam puikam ir plaušu karsonis.

Regena atbildēs rakstīts - pneimonia sin.

Asins analīzēs - pie leikocītu formulas neitrofīlie paaugstināti. Ir 56.7 (42 - 50). Limfocīti pazemināti . Ir 36,9 (40 - 52). EGA paaugstināts 12 (1 - 10).

Urīna analīzes it kā normālas.

Taka paļauties tik uz to, ka plaušas tīras nevar.

Varbūt kāds var ko pateikt kāpēc ir limfocīti pazemināti?

Papildināts 09.06.2010 18:54:04:

Vai ar šito bubuli vienmēr jaārstējās slimnīcā bērnam? Mājās uz pekām ar AB nevar tikt?

Novaly

ķirsīts

  • Regena atbildēs rakstīts - pneimonia sin.- plaušu karsonis kreisajā plaušā
  • Varbūt kāds var ko pateikt kāpēc ir limfocīti pazemināti?- jo tie ar neitrofilajiem ir savienotie rādītāji, kad vieni palielinas, tad otri samazinas
  • Vai ar šito bubuli vienmēr jaārstējās slimnīcā bērnam? Mājās uz pekām ar AB nevar tikt? var mierīgi tikt galā arī mājās
  • Vai ECP taisa Gūlbī?- jā, taisa

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16195579