Cāļa forumi » Virtuves noslēpumi

lauvux: "Buļļu" bāze un Gemoss

lauvux

Pastāvīgs apmeklētājs

lauvux

CT = +37.0°

20.07.2010 17:33:31 0 0

i.t. Antaris bāze Buļļu ielā. Privātpersonas arī ko var nopirkt? Kāds sortiments? Man visvairāk interesē marcipāna formītes un konfekšu palete.

Par Gemosu: kurā no bodēm (zinātāji sapratīs) ir nekūstošās šoko skaidiņas? Un apm. kādā cenā un tilpumā?

Kas ir tas, kam noteikti nepaiet garām?

Braucu reizi gadā, kad bikšainajam atvaļinājums, negribas aizmirst ko svarīgu.

lauvux

Vivitav

Pastāvīgs apmeklētājs

Vivitav

CT = +36.6°

20.07.2010 18:33:24 0 0

Gemosā termoizturīgie šokolādes pilieni (mazas bumbiņas) pirku tajā mazajā veikaliņā pa kreisi. Iepakotas pa 3 kg, izlūdzos, lai dala uz pusēm. Sīkāk gan teica ka nedalīšot. Cenu vairs neatceros, bet vairāk par 10 Ls noteikti nesamaksāju.

Savā pēdējā Gemosa tūrē devos ar A4 lapu, kur sarakstīts viss kas interesē, veikalā pierakstīju cenas, lai mājās pēc tam var štukot. Citādi nekādi nevar saplānot nākošās reizes izdevumus...

Vivitav

Nora

Pastāvīgs apmeklētājs

Nora

CT = +37.2°

20.07.2010 21:05:48 0 0

lauvux
Antaris tā vienkārši privātpersona neko nopirkt nevar, tur vajag kādu, kas tevi paņem līdzi, un tad gan ir iespēja uzreiz pielīst pie internetbankas, samaksāt un dabūt preci. Bet, kā jau teicu, tur vajag kādu, ko viņi pazīst, kas tevi paņem līdzi. Silikona marcipāna formas noteikti lielākā izvēlē ir Gemosā, lai gan arī tur šobrīd nekādas lielās izvēles nav. Ir gulbju dubultforma, zirgs, kaut kādas lapiņu formas, laikam margrietiņa arī vēl bija (šodien biju, bet īpašu uzmanību nepievērsu) un laikam arī vienu rožu "pušķi" manīju. Tak tur var izpētīt katalogu un noskaidrot iespēju ar nākamo sūtījumu no Staedter firmas dabūt kāroto.

Gemosā termoizturīgie šokolādes pilieniņi ir, kā jau Vivitav raksta, ir kreisās puses ēkā, pie tam - kā parasti, sasvērti pa 900 gramu kastītēm. Ls 2,69 Vienmēr ir bijuši! Arī šodien.

Šokolādes adatiņas, gan ne termo, toties ar augstāku šokolādes saturu, 500 g / Ls 4,67. Baigi garšīgas. Un vēl vesela gūzma ar dažādiem šoko dekoriem.

Antaris ir liela izvēle ar dažādām cukura un vafeļu figūrām, puķēm utt. Vai tādas patīk, ir katra gaumes jautājums. Man ir katalogs mājās, bet diemžēl papīra formātā, citādāk padalītos ar bildēm...

Antaris pērku termoizturīgo karameļu un vaniļas pildījumu. Vienīgie, kam regulāri pieejami 4,5 kg spaiņi (arī jau nav maz, bet var paņemt uz vairākiem vienu un sadalīt, realizācijas termiņš vairāki mēneši, bet kādas tur smalkmaizītes sanāk...!!!)

Gemosā pērku visus riekstveidīgos, nekad nav pievīlusi kvalitāte. Pērku iepakojuma materiālus - sākot no kliņģeru kastēm un beidzot ar brūno papīru.

Gemosa kakao glazūrai arī nav ne vainas.

ŠOdien iepirku lielo paku ar tortiljām, tās tur ir labas. Noteikti nelaistu garām vakuumpakās pakotos kaltētos tomātus - ievērojami lētāk nekā burkās/eļļā.

Tā kaut kā.


Joprojām kolekcionēju vecas pavārgrāmatas

Nora

lauvux

Pastāvīgs apmeklētājs

lauvux

CT = +37.0°

20.07.2010 21:11:57 0 0

Vivitav
Nora
paldies!

Man vēl viens jautājums ne pa tēmu: gemosā ir konditorijas maisiņi un tādi metāla uzgaļi kūku dekorēšanai. Kā viņi savietojas? Esmu redzējusi, ka ir kaut kas skrūvējas virsū, un tad uzgaļus var pamainīt. Nu nemāku paskaidrot. Parasti izlīdzos ar to, ka uzgali iebāžu kuļķenē un nogriežu galu.

lauvux

Vivitav

Pastāvīgs apmeklētājs

Vivitav

CT = +36.6°

20.07.2010 21:21:03 0 0

Nora

pirku apm. martā, fasēti kastītēs nebija... :(

termoizturīgo karameļu un vaniļas pildījumu...kādas tur smalkmaizītes sanāk...!!! kārdinātāja! Tik kā lai to Antaris klientu atrod?

lielo paku ar tortiljām - kviešu vai kukurūzas? Vai vispār Latvijā kukurūzas tortiljas ieved?

Vivitav

Nora

Pastāvīgs apmeklētājs

Nora

CT = +37.2°

20.07.2010 21:30:05 0 0

ja ar kūku dekorēšanu nenodarbojas gluži vai ikdienā un PVD uzraudzībā, var ņemt auduma (hmmm, nu, nav tas gluži audums... vells viņu zina, kas tas par "audumu") konditorejas tūtas un uzgaļus. Ja dekorē daudz, praktiskāki manuprāt ir vienreiz lietojami maišeļi. Abos gadījumos uzgali vienkārši iestūķē tai maisā iekšā (vienreiz lietojamiem nogriez galu) un spied urnāmentus uz nebēdu.

Tie kaut kas skrūvējas virsū, un tad uzgaļus var pamainīt ir pārejas, bet diez vai tev to vajag .

Vivitav, nu būsi iegadījusies tajās pāris dienās, kad vecā krava bija pārdota, jaunā nebija ienākusi. Parasti ir.

Antaris klientu var atrast manā necilajā personā, ja kas. Ja kas, varu padalīties šobrīd ar karameļu pildījumu, kam derīguma termiņš vēl līdz 21. augustam. Ui, un izrādās, ka svars viņam 6,5 kg mazākajam spainim, nevis 4, kā iepriekš rakstīju. Man vispār plānā uz turieni tuvākā laikā kulties, varu tak kādu spaini paņemt atkal.


Joprojām kolekcionēju vecas pavārgrāmatas

Nora

Vivitav

Pastāvīgs apmeklētājs

Vivitav

CT = +36.6°

20.07.2010 21:53:46 0 0

Nora

Nevaru ātrumā Tavu e-pastu atrast (likās ka zemeņu šnites tēmā bija). Kur varētu dabūt to pildījumu - Rīgā vai Ikšķilē? Vai tā nebūs ķēpa kādu kg iesvērt? Tak jāizmēģina, vai vispār protu apieties. Mans meils rakstivitai@gmail.com vai uz Cāļpastu.

Vivitav

Nora

Pastāvīgs apmeklētājs

Nora

CT = +37.2°

20.07.2010 21:57:25 0 0

Vivitav, Rīgā būšu, piemēram, ceturtdien pēcpusdienā VEFa rajonā, piektdien no 12 visu dienu - Sky&More tirdziņā Duntes ielā.


Joprojām kolekcionēju vecas pavārgrāmatas

Nora

lauvux

Pastāvīgs apmeklētājs

lauvux

CT = +37.0°

20.07.2010 22:02:15 0 0

Nora
varu palūgt nofotografēt dažas lpp Antaris katalogā? ar dažādām cukura un vafeļu figūrām, puķēm utt baigi gribētos ko tādu, bet nav ne jausmas, cik maksā utt un to vietu, kur ir dažādas formiņas marcipāna puķu utml gatavošanai.

Ar kūkām ņemos hobija līmenī, tikai savai ģimenei, bet patīk smukums un eksperimenti. Mazgājamie maisi neliekas ok, ir iepirkti vienreizējie.

Vēl - Gemosā ir pārtikas krāsvielas, un kādā cenā? Vnk jāsagatavo vīriec, cik lieli tēriņi plānojās, citādi nedabūšu neko

lauvux

Nora

Pastāvīgs apmeklētājs

Nora

CT = +37.2°

20.07.2010 22:10:32 0 0

lauvux, krāsvielas ir gana daudz, šobrīd arī mazās pudelītes. Ar dzelteno un sarkano varu padalīties, ja kas , palika pāri no lielāka glazēšanas pasūtījuma (vo, panesās tēma, ar ko varu padalīties... izbanos mani). Ir tur gan šķidrās (t.sk., šobrīd arī melna, oranža), gan pulverveida. Cenas nepateikšu mazajiem, neatceros no galvas, papīri grāmatvedim.

Atradīšu 1) katalogu, 2) fotoaparātu, 3) cenu lapu, kurai arī kaut kur BŪTU jābūt un kaut ko pabildēšu, bet saki uzreiz kuras lapas šķirt? - kukainīšus, cilvēciņus, mašīnītes vai putniņus? Tak bieza grāmata. Par minimālo pirkšanas daudzumu arī nepateikšu, bet tiem krāmiem jau parasti samērā ilgs realizācijas termiņš.


Joprojām kolekcionēju vecas pavārgrāmatas

Nora
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
16461520
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Vasara