Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

"Buļļu" bāze un Gemoss

lauvux

lauvux

super!

kukainīšus, cilvēciņus, mašīnītes vai putniņus?
ak žē! automobiļi ar tur ir? un kā tur nav?

Kaut ko neitrālu - vafeļu puķes, lapiņas, auto. Par krāsu pagaidām nemācēšu pateikt, jo atvaļinājuma laikā nekad vairāk par 1 dienu nezinu, kur būšu.

Nora

Atcerējos vēl vienu labu Gemosa produktu - t.s. "kreatīvā bāze" - saldais krējums ar želatīnu. Ideāls gan desertiem, gan sāļām uzkodām. Idiotu drošs, kā es mēdzu nīgri izteikties :) - uzputo 3 minūtes (apjoms palielinās ~ 3 reizes!!!), pievieno klāt jebko (sīrupus, svaigas ogas, biezpienu, izkausētu šokolādi, kaut dzīvu citronu sulu (!!!), sāļā variantā, piemēram, avokado + garneles) līdz pat 30%, liec formā (piemēram, uz biskvīta pamatnes), met ledusskapī (noteikti, citādi nesastingst) un mazu brītiņu, un viss, var dekorēt. IDEĀLS kūkām, neko nevar nošaut greizi ar želatīniem utt. Maksā Ls 2/litra tetrapaka, ilgs derīguma termiņš, var glabāt istabas temperatūrā, un garša patiešām ir ļoti laba.


Joprojām kolekcionēju vecas pavārgrāmatas

Vivitav

Nora

Izskatās, ka piektdien pēc 12 es tiktu uz to tirdziņu! Vai Tu lūdzu varētu uzrakstīt kādu konkrētāku info uz kādu no maniem pastiem, kā varam sazināties (telefonu vai ko citu), vai Draugos koordinātes, lai precīzāk vienotos.

Nora

Vivitav, epasc jau lien pa vadiem

Papildināts 20.07.2010 22:55:40:

mmmm, starp citu, atcerējos, ka nav jau tikai šīs divas bāzes vien, vēl jau ir arī "RCP" jeb "Raugs un citas preces" Dzelzavas ielā, bet par to rīt...


Joprojām kolekcionēju vecas pavārgrāmatas

Vivitav

Atbildēju un ieDraugoju ar`!

Mazuliite Ruu

ak Jūs, kārdinātājas!

Kā lai es tagad mierīgi eju gulēt?


vēl jau ir arī "RCP" jeb "Raugs un citas preces" Dzelzavas ielā, bet par to rīt...
Es arī gaidu šādu informāciju, līdz šim domāju ka tikai Gemoss ir draudzīgākais visādu našķu cepējām

Nora

Tātad par RCP.

Šamie ir jauki, bet līdzīgi kā LaNordija (jā, ir taču vēl arī LaNordija... ) ir samērā neelastīgi uz maziem iepakojumiem, bet, piemēram, uz Ziemsvētku laiku, kad nu to cepšanu vairāk, ir vērts iepirkt, piemēram, miltus.

Sortimentā ir raugs, starteri mīklām, margarīni (ja ir pietiekami liels l-skapis, tad tak 10 kg ļoti labas kvalitātes margarīna nav nepārstrādājams daudzums, pie kam tas ir sadalīts 2,5 kg stangās, tā ka var četras cepējas paņemt vienu kasti un ērti sadalīt, ja kas) un eļļas, krēmi, kaltkrēmi, miltu maisījumi (tie gan visi lielos iepakojumos, bet atkal jau - ar kaut ko padalīties var...), maisījumi maizei, t.sk., šobrīd labākie LV nopērkamie čiabattas milti (pievieno 25% no parasto miltu svara. rekomendēju un varu padalīties ). Termoizturīgie pildījumi, bet visi lielos tilpumos, tur atkal jāmetas vairākām cepējām kopā. Glazūras, sēklas, augļi, marcipāns, kompoti, želejas, dekori, putukrējuma stabilizatori, krāsvielas un aromātvielas un vēl vesels bars ar saldētiem maizes pusfabrikātiem, sākot ar čiabattām un kruasāniem un beidzot ar spinātu maizītēm (sorimenta daļu skat. SKY lielveikalos).

Kādreiz RCP varēja arī uz vietas skaidrā naudā iepirkties, šobrīd - darbinieces laipni pielaiž pie kompja samaksāt internetbankā.


Joprojām kolekcionēju vecas pavārgrāmatas

Vivitav

Gribēju iečekot RCP mājas lapu, viņiem bija arī PDF formātā katalogs. Bet redzu, ka tagad ir “RCP-Leipurin” un "mūsu mājas lapa atrodas rekonstrukcijā".

Ko tirgo LaNordia?

Nora

Ko tirgo LaNordia? - apmēram jau to pašu, ko visi iepriekšminētie, tikai šim un tam citi ražotāji / piegādātāji. Kas viņiem ir tāds, kā nav citiem? - vafeļmīklas mitrumizturīgie izstrādājumi aukstajām uzkodām (vafeļu karotītes, groziņi etc.), padārgi, bet ļoti kvalitatīvi.

RCP nupat tapa apvienots ar somu uzņēmumu Leipurin, iespējams, tāpēc šobrīd rekonstruējas

Mainīja Nora, 21.07.2010 10:53:07


Joprojām kolekcionēju vecas pavārgrāmatas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
16461520