Cāļa forumi » Skaistums
    1. 1
    2. 2

Glamurnaja Gloria: Dr. Dukan dieeta

Glamurnaja Gloria

Pastāvīgs apmeklētājs

Glamurnaja Gloria

CT = +36.6°

02.10.2010 21:53:58 0 0

Vai kaada ir meeghinaajusi Dr. Dukana dieetu ? Dieeta neizskataas paaraak gruuta, ja ir veelme zaudzeet dazhus kg un izskataas ljoti garshiiga. Vai kaadai ir pieredze ilgterminjaa pieturoties pie shiis dieetas principiem? :)

Tikai nespļauj uz augšu! Ka nenokrīt atpakaļ uz galvas... maziem bērniem tā gadās...

Glamurnaja Gloria

Šarlote

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.10.2010 21:56:53 0 0

Glamurnaja Gloria
Vaiii, cik gari jālasa Negribi īsumā aprakstīt tos pamatprincipus? ;)

Šarlote

Glamurnaja Gloria

Pastāvīgs apmeklētājs

Glamurnaja Gloria

CT = +36.6°

02.10.2010 22:11:42 0 0

Šarlote
Nav tik gari kaa izskataas. Par pashu dieetu tas ir viss.

The plan kick starts with a short, sharp ‘attack’ phase of eating unlimited quantities of meat and fish (and no-fat dairy products), moving on after one to ten days (depending on how much weight you have to lose) to the ‘cruise’ phase, during which protein days are alternated with ones when you can add unlimited salad and veg.

Weight loss is usually rapid and, on arriving at your target weight, your food choices widen considerably for the third ‘consolidation’ phase, during which you re-introduce fruit, starch (bread, pasta), cheese and one unrestrained‘celebration meal’ (plus alcohol) each week.

Only when your new weight is safely established can you move to the final 'stabilisation’ stage. Here, you can eat and drink whatever you like without guilt, but you must adhere to one remaining Dukan rule: protein (and low-fat dairy) only on Thursdays. Forever.

Tikai nespļauj uz augšu! Ka nenokrīt atpakaļ uz galvas... maziem bērniem tā gadās...

Glamurnaja Gloria

Šarlote

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.10.2010 22:25:41 0 0

Glamurnaja Gloria
Paldies. Vēlāk izlasīšu. Un padomāšu :). Tieši šodien iespīlējos vienās pirmsbērnu biksēs, bet sāni iet pāri

Šarlote

ant

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.10.2010 00:15:53 0 0

Principaa olbaltumvielu dieeta?

Zhit, kak govoritsa, horosho :)

ant

Glamurnaja Gloria

Pastāvīgs apmeklētājs

Glamurnaja Gloria

CT = +36.6°

03.10.2010 00:18:53 0 0

Šarlote
Man apmeeram tas pats shodien. Aizstiepu uz veikalu dreebeem nonjemt piikstuljus, ko paardeveeja nenonjeema kad pirku, ko es atklaaju tikai peec 6 nedeeljaam no pirkuma izdariishanas briizha. Atnaaku maajaas, velku jaunaas bikses un tiktiko satilpu, 6 nedeeljas atpakalj kad pirku veel domaaju vai nevajadzeetu izmeeru mazaakas, it kaa par valjiigu izskataas, bet tomeer panjeemu to izmeeru, un tagad she tev- 1kg vairaak un bikses vairs nav valjiigas, bet pat knapi der.

ant
Shitaa dieeta ir liidziiga tai ko sauc par "Ulmanjlaika dieetu" (bija veel arii citi nosaukumi shai dieetai), var eest galju, vistu, olas, nedriikst- augljus, maizi un neko saldu, bet Dukana dieeta ir mazliet savaadaaka ar to ka svars ne tikai ripo, bet var notureet veelamo svaru eedot visu, iznjemot vienu dienu nedeeljaa kadi ir "olbaltumvielu diena".

Mainīja Glamurnaja Gloria, 03.10.2010 00:24:06
Papildināts 03.10.2010 01:28:43:

http://www.dukandiet.co.uk/

Papildināts 03.10.2010 01:37:38:

Oho, shiem ir taads kalkulators, kas pasaka kuraa datumaa tiks sasniegts veelamais svars (ja no anketas aizpildiishanas dienas saak ieveerot dieetu).

Glamurnaja Gloria

ant

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.10.2010 02:16:32 0 0

Glamurnaja Gloria
Nu ko - daram???

http://www.sofeminine.co.uk/guide/health/f5437-the-dukan-diet.html

Mainīja ant, 03.10.2010 02:29:14

Zhit, kak govoritsa, horosho

ant

Glamurnaja Gloria

Pastāvīgs apmeklētājs

Glamurnaja Gloria

CT = +36.6°

03.10.2010 02:31:43 0 0

ant
Es veel, palasiishu, papeetiishu atsauksmes, padomus utml., sagaidiishu savu iisto dieetai piemeeroto cikla briidi, piekraameshu ledusskapi ar nepiecieshamajiem produktiem un tad meeghinaashu. Es nevaru taa hops un uzsaakt taadu dieetu, tur veel vajag moraali nobriest :D lai "nenorautos".

Glamurnaja Gloria

ant

Apmeklētājs

CT = +36.6°

03.10.2010 02:37:35 0 0

es morāli nobriestu man laikam baigi vajag, tāpēc tik ātri nobriestu

bet man ir labaka dieta, ar kuras palidzibu divu meneshu laika pagajushoziem atbrivojos no 10kg. un nav sevi ta jaierobezho, un jaed tikai liellops, kas ir daudz dargaks par darzenjiem un vistu utt. Resp., cilvekam jaljauj izveleties.

Mainīja ant, 03.10.2010 03:24:28

Zhit, kak govoritsa, horosho

ant

Atomic

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

03.10.2010 04:52:25 0 0

Daamas izstaastiishu Jums savu pieredzi ar dieetaam - viss ir pupu mizas :D taapat peec magjisko 10/15/20 dienu iztureeshanas norausieties :)

Pirms diviem meeneshiem izdomaaju - davai notieveeshu - Saaku dzert Lidu (nelepojos, bet efektiiva, lai neriitu), needu ne grama miltus un kartupeljus un dzeeru tonnu ar uudeni. + shaadas taadas skaistumproceduuras un no 65 kg un 59 3jaas nedeeljaas :) Nu pieraadiijaas, ka izdariit to var.

BET tikliidz atsaaku eest daudz maz normaali - divaas nedeeljas viss atpakalj :) Esmu sveicinaata realitaatee :)

http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamcdr20070604_2_Pecinja+Adrija+ir.png
Atomic
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
17026401
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens: