Cāļa forumi » Virtuves noslēpumi

Bittiitte: Meža gaļa

Bittiitte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.10.2010 12:42:58 0 0

Padalieties, lūdzu, ar receptēm kā garšīgi pagatavot meža (konkrēti brieža) gaļu?

Man jau kādu laiku saldētavā stāv liels mīkstuma gabals, bet īsti nezinu ko ar to iesākt

Problēma ir tā, ka meža gaļa mūsmājās ir biežs viesis, jo vīra tēvs ir mednieks, bet man pašai tā gaļa tā īsti negaršo :( Kā lai pagatavo tā, lai gaļa nebūtu sausa, būtu mīksta un ja iespējams kā lai tiek vaļā no tās dīvainās piegaršas?

Bittiitte

Baibs

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.10.2010 13:12:15 0 0

Samalt, sajaukt ar malto cūkgaļu un gatavot kā jebkuru malto gaļu. (Man arī ne pārāk patīk tā brieža specifiskā garša...)

Baibs

bubblebubble

Apmeklētājs

CT = +36.6°

26.10.2010 16:04:49 0 0

šodien arī taisīšu. :) esmu taisījusi - sagriez šķēlēs apcep uz pannas ar sīpoliem, burkaniem, ķiplokiem, sutini zem pannas ar dārzeņiem. palej mazliet ūdeni apakšā lai buljonā sutinās. sutina kādu stundu, bet, pusotru. lai ir mīksta un vēļ mazliet pasutināta. :)

iebiezina kā mērcīti ar rīvmaizi vai miltiem - kā gribās..

pirms tam var gaļu iemarinēt vai izmērcēt pienā, lai mīkstāka.

bubblebubble

Baibs

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

26.10.2010 19:11:52 0 0

Vispār atminos, ka esmu taisījusi arī sutināto versiju – sagriež šķēlēs, izklapē, apviļā miltos, apcep. Tad kārto "pīlē" un sautē, kamēr mīksts (nu tur visas garšvielas un tā). Uz beigām ieliek pīlē kādas pāris šķēles rupjmaizes, kas sasmērētas ar sinepēm un vēl sutina kādas 20-30 min. (ja ir, piešauju kādu glāzi tumšā alus). Tad tā rupnmaize izšķīdusi. Ietumē ar miltiem, pieliek krējumu. Rupjmaize un sinepes dod labu, spēcīgu garšu, kas nomāc to brieža specifisko.

Baibs

Kurmata

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.2°

26.10.2010 20:09:39 0 0

Bittiitte
>kā lai tiek vaļā no tās dīvainās piegaršas?

Iemaaci viirateevam ar mediijumu apieties. Piemeeram, Ziemsveetkos uzdaavini J.Vanaga "Medības. Atziņas un patesības." 2010., kam 271. lappusee pie nodaļas "Nomedīto pārnadžu pirmapstrāde" ielikta grāmatzīme.
Luuk , kas tur teikts: "Meža cūku kuiļiem un briežveidīgo tēviņiem pēc nomedīšanas nekavējoties jāizgriež sēklinieki (pauti) un penis ar tam pieguļošo ādu, jo tie izdala smirdīgu sekrētu, kas iespaido gaļas smaržu un garšu". Ar pavēderes ādu nevajag knapinaaties: ja taa notaskiita ar spermu, tad nost kaut liidz kruusukaulam. Lieki teikt, ka rokas peec sii pasaakuma jaadabuu tiiras, nevar uzreiz gar galu graabstiities. Arii ar zarnu izlaisanu kaveeties nevajadzeetu. Mani viiriesi to ieveero un neko smirdiigu maajaas nenes.
Briedi spekot vajag, lai nav sauss.

Kurmata

Baibs

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

27.10.2010 09:48:01 0 0

Kurmata
Vot man liekas, ka tas drusku ir atkarīgs arī no tā lopiņa vecuma – jo vecāks "kungs", jo izteiktāka smarža. (Mežakuili es nekādi nevaru ieēst, sajūtu to smaku jau pa gabalu. Lai arī cik perfekto tas būtu sadalīts mežā) Brieža specifiskā smrža man traucējusi tikai vienu reizi, kad pašai bija jādala liels gaļas gabals – visa virtuve ar gaļu un tad tā smarža biaj par daudz laikam... Lai gan kotletēs apēdās tāpat. Arī buljons bija labs. Briedis nav tik specifisks kā kuilis.

Papildināts 27.10.2010 09:48:53:

P.S. Iedomājoties savu vīratēvu, varu imaginēt, ko viņš man pateiktu, ja sāktu viņu mācīt, kā mednikiem gaļu mežā dalīt...

Baibs

lielmaate

Pastāvīgs apmeklētājs

lielmaate

CT = +36.6°

27.10.2010 10:06:42 0 0

man mājās reiz bij vesels spaņģis ar aļņa gaļu. Nekāda specifiska smarža/garša nebij. Vai arī šiem nemēdz būt? To, ka meža zvērs, mana sune laikam sajuta, sabijās un aizlaidās asti pakaļā iežmiegusi.

lielmaate

Baibs

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

27.10.2010 10:09:17 0 0

lielmaate
Alnim gan nekad neesmu manījusi. To toč es lietoju kā parasto liellopu gaļu. (Buljons ir dievīgs. Parasti savācu visus kaulus, ko kāds vien man piedāvā.)

Baibs

Kurmata

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.2°

27.10.2010 10:22:47 0 0

Baibs
>Iedomājoties savu vīratēvu, varu imaginēt, ko viņš man pateiktu, ja sāktu viņu mācīt, kā mednikiem gaļu mežā dalīt...

Nu tas ir loti smalks jautaajums "sikalogijas" sadalai, kaa panaakt veelamo rezultaatu. Bet mans komentaars radaas, dziivam medniekam blakus staavot. Briiniijos, kas daamaam par smalkiem deguniem un garsas kaarpinaam. Ir Diaana kaadreiz arii plataak uzsmaidiijusi un ir ticis muusmaajaas arii baura bullis eests, bet nekaadu specifisku piegarsu nespeeju atcereeties. Un tad viirs teica, ka var gan taa buut, ja mezaa viiri visu veikli un pareizi neizdara. Viniem pasiem kolektiivaa par to kari. Mees te varam taadas receptiites un shitaadu etikuudeni apspriest, bet piegarsu var noveerst/mazinaat jau mezaa.

Kurmata

tačkins

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

27.10.2010 19:42:24 0 0

Mežakuili es nekādi nevaru ieēst, sajūtu to smaku jau pa gabalu. Lai arī cik perfekto tas būtu sadalīts mežā)
+1 un vē nevaru pat pagatavot

Papildināts 27.10.2010 19:46:37:

Bet par tēmu , bija man ar pāris mīkstumi saldētavā aizķērušies + vēl cūkas speķis, tad nu es visu sagriezu mazos gabaliņos, apcepu uz pannas tad metu katlā + lauru lapa, pipari, sāls, ķiploki un šmorēju ilgi , tad sapildiju 0,5 l burciņās ( izkarsētās) . Sabāzu cepeškrāsbnī ( burciņas ar uzliktiem vāciņiem ) uz 120 grādiem kādu pusstundu pasildīju. tad aizskrūvēju un zem segas atdzesēju. Sanāca tipa tušonka. Vīriec sajūsmā, ēd brokastīs un slavē :)

tačkins
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
17229234
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža