Cāļa forumi » Ārstnieciskais uzturs

Play: Celiakija

Slēdza Play: "max Limits sasniegts".

Play

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.11.2010 15:14:10 0 0

Turpinām dalīties ap un par celiakiju

Atgādināšu visiem arī, ka mums ir sava e-pasta adresīte celiakijas@inbox.lv, uz kuru var sūtīt interesantus rakstus un citu informāciju, ko esam atraduši.

Papildināts 11.11.2010 15:16:09:

iepriekšējā diskusija šeit:

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=16532828&page=45&rnd=0.7364646285330022#page-45

Play

Sisse77

Pastāvīgs apmeklētājs

Sisse77

CT = +36.6°

11.11.2010 16:23:30 0 0

Te ir kāda, kas izmēģinājusi to provokāciju? Pēc cik ilga laika bija jūtami pasliktinājumi, ja tādi bija?

Ja jūs stāvat taisni, kāda jums bēda par to, ka ēna ir greiza. (Ķīniešu sakāmvārds)

Sisse77

Alija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

12.11.2010 11:53:23 0 0

Sisse77
es gan, protams, neesmu šāda jautājuma eksperts, bet pec manas saprašanas un tas, kas lasīts, provokaciju taisīt ir jēga tikai tad, ja ilgu laiku diēta ievērota ir stingri jo stigri, ir skaidrs, ka bārkstiņas ir atjaunojušās, funkcionē labi un tad mēģināt, ka viņas strādā, ka tiek ēsts glutēns. Ja ir bijuši pārravumi diētā un tā nav stungri ievērota, jēgas nac. Manā Mazajā lasīju, ka pasliktinajums var parādīties gan ātri, gan pēc gada.

Mainīja Alija, 12.11.2010 11:59:50

Aj, viss līdz brošai.

Alija

ninona

Zīdīšanas konsultante

CT = +36.6°

12.11.2010 12:02:18 0 0

Šodien ēpastā saņēmu ziņu, ka Maskavas ielas veikaliņā Goplana šokolādes visādas un vēl arī Fini želejkončas. Urā! Mana vēlēšanās ir piepildījusies, sūtu jau vīru pakaļ :P

ninona

ronits

Pastāvīgs apmeklētājs

ronits

CT = +36.6°

12.11.2010 12:11:36 0 0

ninona Maskavas ielas veikaliņā Goplana šokolādes visādas

OOO, jēe - tik neizpērc visas

ronits

Sisse77

Pastāvīgs apmeklētājs

Sisse77

CT = +36.6°

12.11.2010 12:56:36 0 0

Alija
Nu, mums tās bārkstiņas nekad bojātas nav bijušas (varbūt vnk biopsijā uztrāpīja uz veselu apgabalu), toties IgA un IgG ir mainījušies (tik nezin, vai diētas sakarā), tāpēc domāju, ka aprīlī, kad būs pagājis gads, kopš nav ievērota diēta, vajadzētu kkam parādīties, ja tā ir celiakija. Es gan dziļi sirdī esmu pārliecināta, ka nekas uz slikto pusi mainījies nebūs.

Ja jūs stāvat taisni, kāda jums bēda par to, ka ēna ir greiza. (Ķīniešu sakāmvārds)

Sisse77

Alija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

12.11.2010 13:00:04 0 0

aj, nu tev tur vispar mistika - celiakijas pamatpazīme ir bojātas bārkstiņas. Ja bojātas nav, tad ... es nezinu, pēc kādiem principiem tam piešķir diagnozi.

Aj, viss līdz brošai.

Alija

Sisse77

Pastāvīgs apmeklētājs

Sisse77

CT = +36.6°

12.11.2010 13:14:21 0 0

Alija
Mums piešķīra dēļ vidēji statistiskajam neatbilstoša svara un tiem Ig, kas minimāli neiekļaujas normā. Bet, kā jau te kkas teica, doks visticamāk vadījās pēc tā, ka labāk uzlikt diagnozi nekā palaist bez ievērības, ja nu tomēr kkas kārtībā nav.

Papildināts 12.11.2010 15:05:46:

Meitenes, man piedāvājums!
Zinu, ka LV ir problemātiski ar bezglutēna vitamīniem - marāc, ka MultiLivol ir vienīgie, ne? Man te gada sākumā brālis atsūtīja no Īrijas ar tādu pašu sastāvu kā Livolam, bet uz pusi lētāk (Livols maksā ap 4 latiem, Īrijas variants 2 ar kapeikām). Un tagad prasa, vai nevajag vēl. Es sūtīšu.

Vai jums būtu interese iegādāties vitamīnus un minerālvielas par lētākām naudiņām nekā LV?
Nosūtīšu piedāvājumu uz mūsu inboxu, palūkojiet - tur ir gan bilde, gan cena. Ja ir interese uzzināt sīkāk vai par citiem vitamīniem, sūtīšu braču uz aptieku.
No pieredzes varu slavēt Tesco bērnu multivitamīnus (zaļā bundžiņa ar zilu vāciņu) - 15 sastāvdaļas (Health Essentials tai pašā laikā tikai 5). Varu arī uzskaitīt, ja interesē. ;)

Piegādi mēs kkā caur maniem Rīgas radiem varētu noorganizēt. Ko sakāt?

Ceru, ka mani neizbanos par reklāmu. Tā nav reklāma, bet 1xējs piedāvājums palīdzēt ietaupīt. ;)

Sisse77

ronits

Pastāvīgs apmeklētājs

ronits

CT = +36.6°

12.11.2010 15:51:24 0 0

Sisse77

Piedāvājums labs, bet man pagaidām vesla kaudze ar vitamīnime no vācijas.

p.s. vēl jau ir tie B vitamīni Latvijā bez glutēna laikam B strong vai kautkā tā bija.

ronits

odziņa

Pastāvīgs apmeklētājs

odziņa

CT = +36.6°

12.11.2010 17:19:51 0 0

Sisse77
Paldies,par draudzīgo piedāvājumu.

Man lielā meita tos Livol arī lietoja,bet nu skatos ka jau sen nav dzerti.Principā,īpaši neredzu vajadzību lietot,kaut pa ziemu jau vajadzētu.

Vispār kad gājām pie Homeopātes,tad viņa arī deva vitamīnus un teica ka tad kad bērns pārstās viņus dzert,aizmirsīs vai ar varu būs jādod tad arī pietiek dot.

Arī man pašai neiropatalogs kad rakstīja tos B strong,tāpat teica,kad jutīsiet ka pietiek,tad arī pārtrauciet lietot. Organisms pats Jūt ka jau ir norma

Mazai,ģim.ārste ieteica šķirā veidā KIDIVIT, tos arī lietojam,garšo,

Uzmetu tagad aci sastāvam,var lietot no 1 gada vecuma un satur 2% spirta Par Glutēnu nekas nav minēts,viņai gan šitā diagnoze nav piesaistīta,tik mazs augums un svars.

odziņa
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
17371152
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Septembris