Cāļa forumi » Valstis, pilsētas, vietas

babbee: Darbs Vācijā (veco ļaužu kopšana, pansionāts)

babbee

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.11.2010 12:46:12 0 0

Es gribu caur kadu Latvijas vai Vācijas darba iekartosanas agenturu dabut darbu veco lauzu kopšanā. Es izskatiju legālās Latvijas kompanijas, bet tur bija atlauts no 25 gadiem. Bet man ir 19.

Es ceru, ka kada ir stradajusi un man spes ieteikt, kur labāk griesties. Galvenais, lai tas viss butu legali, ar darba atlauju utt.

babbee

Saarla

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.11.2010 12:59:34 0 0

Legaali Vaacijaa varees straadaat tikai no 2011.gada juunija (vai maija - preciizi neatceros).Taa, ka shobriid mekleedama neatradiisi legaalus darba sludinaajumus ;)

Ja Tev ir attieciigaa izgliitiiba un pieredze, nebuus probleemu atrast darbijnu Vaacijas veco ljauzu pansionaatos, darbaroku truukst akuuti (privaatajaas iestaadees).

Dress italian, drive german, kiss french, speak english, drink russian, be latvian.

Saarla

babbee

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.11.2010 18:42:28 0 0

Bet tacu daudzi brauc kopt vecus cilvekus. Ja caur kompanijam, kas dabu darba ligumu, tad viss ir oficiali?

babbee

sandale

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.11.2010 15:10:27 0 0

babbee
Kur Tev info, ka daudzi tur brauc kopt cilvēkus? Darba atļauju Vācijā ir ļoti grūti dabūt, ja vien neesi specifiskas profesijas. Vieglāk ir kļūt par brīvprātīgo vai pašnodarbināto. Ja pieprasīta profesija, tad varbū vieglāk, bet ja noteikts no 25 gadiem tad neceri ka paņems ar 19. Man ir paziņas, kas Vācijā strādā - kopj vecus cilcēkus, auklē bērnus u.tml., bet nelegāli, un pat baidās no kaimiņiem, ka nenostučī.

Mainīja sandale, 16.11.2010 15:11:43

sandale

babbee

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.11.2010 14:03:07 0 0

Viena firma piedava ka pasnodarbinatajam stradat.

babbee

Ella_21

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.11.2010 14:14:37 0 0

babbee
iesaku braukt legaali caur AU-PAIR programmu pa aukliiti. Darba viiza uz gadu. Iesildiisi vietinu,apguusi valodu kursos.

sandale
man nebija probleemu nokaartot darba atļauju,drusku gan ievilkaas,apmeeram 3 meenesus,kameer viss apstiprinajaas, un tas bija pirms 10 gadiem!!!

Ne viss ir zelts, kas spīd!

Ella_21

nikola30

Apmeklētājs

CT = +36.6°

18.05.2011 16:49:39 0 0

http://www.investeg.eu

Dzirdeju ka palidz iedzivoties un visu nokartot.

nikola30

Roziine

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.05.2011 14:06:17 0 0

babbee
Masa gadnriz pirms 2men aizbrauca uz Vaciju ari saja joma.No 1.maija atlaujas nav vajadzigas.Par vecumu neko nemacesu teikt.Tava izglitibas dokumenti un pieredze ipasi nevienu tur neinterese.Mana masa ir ar 16gadu pieredzi medmasas joma,valodu gan vina nezinaja.iet paraleli valodas kursos. Arzemji vecolauzu kopejas ritigi nodarbina,ari ta iemesla del,ka nav kas strada, jo par tadu atalgojumu (850eur)+bezbernu nodoklis,apdrosinasanas karte+esana+dzivoklis,pari nekas dizi nepaliek un,neviens tur tadel ari ipasi neskrien.Darbs gruts,netirs-visnotal nepateicigs.JA velies uzkalposties lidz masas darbam veco lauzu pansionata,vajadzigs vismaz ka minimums B2 valodas limenis.Vinas LV masa pieredze neko tur sakuma vispar nedod. Ja kas interese,raksti uz calpastu.pastastisu sikak.

Katra zina izdevigak ir but par au pair (pati esmu stradajusi ka au pair Vacija) piedavajumu daudz un labu.Labak,ertak,interesantak neka pansionata (jacila vienai pasai gulosi opisi un vecmamminas,fiziski smags darbs patiesiba)

Roziine
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
17402363
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža