Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

maskas!

sems

sveiki! kā uztaisīt zaķa masku?paldies!

sems
Atsevišķi austiņas var nopirkt Masku veikalā Anmari uz Barona ielas 45/47 pa 1Ls.

Mainīja Anīle, 14.12.2010 16:02:15

es laikam esmu nenormāla, bet nopirku veikalā mākslīgo kažokādu, flaneli oderei un šuju pati Cepuri ar ausīm, šortiņus un vestīti. Apakšā pavilkšu atbilstošas krāsas zeķubikses un krekliņu. Bet nu baigo apņemšanos vajag, ko saprotu tikai tagad, kad sāku to darīt. :)


Who' s the boss?

Hugo_Boss
Tev viens bērns un pirmie Ziemassvētki? Ja būtu 2 vai pat vairāki bērndārznieki un katram sava balle un tematika un vēl kāda balle vecākiem darbā atkal ar citu tematiku, tad diez vai pati visu darinātu, bet jebkurā gadījumā malacis

Hugo_Boss
Jā! Man puiks tikko aizgāja valsts dārziņā un pirmo gadu Z-svētku pasākums, kuram vajadzīga maska. Privātajā dārziņā mums neko tādu nevajadzēja, audzītes vienmēr pašas visu sagādāja.


Who' s the boss?

sems
Varu aizdot uz pasākumu sava puikas zaķa tērpu. Mums bija: cepurīte ar austiņām (Rimi pirktā) + pašdarināta pūkaina ļipa + pūkainas aproces uz rociņām + ap kaklu un uz krūtiņām pūkains "šalles veidīgs darinājums". Tumši šorti, kuriem piešuju klāt ļipu un baltu T-garroku krekliņš nu un virsū tos visus pūkainumus, ko augstāk minēju

Ja vēlies taisīt pati, tad iesaku aizbraukt uz Rūpniecības ielas Abakham veikalu un nopirkt mākslīgās kažokādas atgriezumus. Es tā arī izdarīju, izmaksas par visiem pūkainiem brīnumiem (ļipa, aproces, "šalle") = 0.34 Ls

Akvaduka
ja sems nepiesakās, es labprāt aizlienētu no Tevis zaķa kostīmu (ja der uz apm 104 izm), t.i 3-4 gadi. varu kādu gardu paldies priekš Tava bērna sarūpēt ( vai ko citu vēlies)

Papildināts 15.12.2010 14:52:17:

p.s. es vienkārši pati galīgi nesaimnieciska šai ziņā. un netieku pa veiklaiem bizot, jo mazā 8mēnešniece ilgi slimo

bopa
Ausis un pūkainos pričendāļus bez problēmām vai Tu gribi ar visiem šortiem un krekliņu?

Es jau arī neesmu nekāda rokdarbniece un stipri uz Jūs esmu ar rokdarbiem, bet dārziņš piespiež kkā grozīties. To es tā, lai nesanāk vilšanās, jo taisīju visu samērā primitīvi. Ja vēlies varu CP bildi kādu nosūtīt kā izskatījās. Uz kuru datumu jums vajag?

Akvaduka
ja vari , atsūti tiešām bildīti uz bopa@tvnet.lv

nu man it kā ir balta īsroku maika. šorti gan nav melni. (ir vairāk tādi sporta tipa sarkani, zili, vai pidžambikses) bet ir bēšā krāsā bikses. tā ka tās arī varbūt var noderēt.

zsvētku apsāķums bdārzā 22. decemrī. tā ka ja ko runājam- būtu labi jau pa brīvdienām.

Akvaduka

Sveiki, Akvaduka!

paldies, ka atsaucies. biju jau ļoti satraukusies, ka nekur neko nevaru dabūt. bet svētd bijām ciemos pie vieniem draugiem, kur izrādās varēja man izlīdzēt.

priecīgus Jums svētkus!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
17653777