Cāļa forumi » Svētki

kikaL: Rotaļas bērnu balītei

kikaL

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.01.2011 20:07:08 0 0

Sveikas!

Lūdzu iesakiet kādas atrkcijas vai rotaļas, kas būtu piemērotas bērnu ballītei. Rīkoju dēlam ballīti un man būs kādi 13 septiņgadnieki... Es vispār nesaprotu ko man ar viņiem darīt :( Nekādu vaditāju uzaicināt nevaru, jo tādām lietām naudas neatliek :(

Varbūk kādai ir kāda pieredze? Es meklēju internetā, bet nekā sakarīga neatradu, bet vēl meklēšu un domāšu :) Ceru uz palīdzību :)

kikaL

Hexelinger

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.01.2011 11:54:51 0 0

Man puikam būs 8 gadu dzimšanas diena. Esmu pilnīgā nesaprašanā, ko darīt un vai vispār svinēt. 100 ls pasākumu negribu rīkot, taču ar mazāku rocību neko īpašu nevaru atrast. Kādas idejas šajā sakarā? Spēļu istabas ir jau noiets etaps. Atliek bolings vai čili pica? vispār nekādas izvēles...

Hexelinger

Mammitedelinam

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

14.01.2011 08:51:25 0 0

Grāmatnīcā ir grāmatiņa spēles viesībām, tur ir visādas aktivitātes - stafetes, rotaļas. Bērni diezgan ātri pavedas uz šitādām izdarībām. Var minēt mīklas, un balvā mīklu atminējums. Jauka ir pasaku apspēlēšana, ko parasti spēlē kāzās.

Mammitedelinam

INCHO

Pastāvīgs apmeklētājs

INCHO

CT = +36.6°

14.01.2011 10:16:35 0 0

Musu mājas ballīšu tops:

1. TOP1 Paslēpes (ar vai bez tuk tuk) - un nav svarīgi cik daudz vietas ir, jo slēpjas tā pat visu laiku vienās un tajāspašās vietās:)
  2. Mēmais šovs - kur par pamatu ņemam aliass kartītes
  3. Vecmāmiņ nāc palīgā - kur sadodas rokās, sapiņķerējas un vienam jācenšas atpiņķerēt
  4. Kopīga picas cepšana (aizgūts no Čilli picas), jubilāra istabas dekorēšana - tiek izdalīti baloni vai lapas, ciemiņi apzīmē, saraksta novēlējumus un kopīgi sadekorējam istabu.
  5. Pēdējā ballītē bērni paši izveidoja rokgrupu un jubilāram sacerēja dziesmu ar visiem mūzikas instrumentiem - pannām, katliem utt., kas tika atskaņota pie tortes pasniegšanas.
  6. Karstie kartupeļi viņiem patīk - kāds priekšmets pa apli tiek padots uz priekšu kamēr skan mūzika, kad mūzika beidzas kam tas ir rokā, tas izstājas no spēles.
  7. Ja ir vienāds meiteņu un puišu skaits - garie deguni - meitenes sasēžas rindā, katrai meitenei pasaka kāda puiša vārdu. Puiši iziet otrā istabā un pa vienam nāk iekšā un nostājas pie tās meitenes kura šķiet īstā, ja nepareizā tad meietene rāda garu degunu un puisis atkal iet ārā. Un tā kamēr visi viens otru atraduši.

Kādreiz maniem bērniem arī tika svinētas ballītes visādos centros, bet krīze ievieš savas korekcijas un arī tas ka ņemot vēr'a cik daudz ballītēs viņi ir bijuši arī kā viesi, tad tusiņš mājās pat man liekas daudz vairāk iespiežas atmiņā un patīk arī pašiem bērniem. Protams vecākiem bišku ir ko pasvīst, bet rezultāts ir to vērts.

Papildināts 14.01.2011 10:19:06:

Aizmirsu piebilst ka mēs parasti vadamies pēc principa, ka nekas nav obligāts. Pirms ballītes neuzkrītoši tiek izvilktas dažādas spēles ārā, lai momentā kad kāds piemēram negrib spēlēt paslēpes, viņš var salikt kaut vai piemēram kubiku rubiku.

Viss ir tieši tā kā tu vēlies...
INCHO

garoza

Pastāvīgs apmeklētājs

garoza

CT = +36.6°

17.01.2011 20:17:24 0 0

Visas no "Dullais desmitnieks repertuāra" Piemēram, kur ar 2 slotām jāpārceļ pildspalva vai tamlīdzīgi, sanāk smieklīgi un interesanti arī skatītājiem un pasīvajiem.

Dzīve ir kā klavieres- ir baltie taustiņi, melnie taustiņi un.... vāks..

garoza

Funky Monkey

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.01.2011 20:44:55 0 0

*NOliek uz grīdas balonu. Vienam bērnam aizsien acis, apgriež 2 reizes. UN šim jāsper tas balons uz uztaisītiem vārtiem. Pārejie var kliegt, uz kurieni jāsper.

What is right for one soul may not be right for another.It may mean having to stand on your own and do something strange in the eyes of others. 

Funky Monkey

melānija123

Apmeklētājs

CT = +36.6°

17.07.2014 17:41:10 0 0

Lūdzu iesakat man arī spēles ballītei brīvā dabā meitenēm kurām ir 12-13 gadi!

melānija123
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
17847177
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens