Cāļa forumi » Naudas lietas

skvo: Vai Valsts kase var pievākt mana bērna invaliditātes pabalstu?

Nike

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +39.1°

23.02.2011 15:03:15

skvo
Ja Tev darbošanās joma ir pakalpojumu sniegšana, tad mazkapitāla SIA kas piereģistrējies kā mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs ir kā radīts

Nike

Ircic

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.02.2011 15:50:25

_Bra_
Nu tak cilvēks jau uzrakstīja, ka banka savāca bērna invaliditātes pabalstu. ko vēl viņai vajadzēja rakstīt?

Bankai būtu tagad principā tā nauda jāatskaita atpakaļ - tā summa, kas sastāda pabalstu.

skvo

Visu komunikāciju labāk ar ierakstītām vēstulēm vai iesniegumiem 2 eksemplāros klātienē, uz savējā palūdzot zīmogu, parakstu un datumu, kad saņēmuši. E-pasti tāda slidena lieta.

PatiP

Ircic

skvo

Pastāvīgs apmeklētājs

skvo

CT = +37.0°

23.02.2011 16:24:38

Ircic
Es jau tikai gribu saprast - ir man kaukādas tiesības šai valstī vai tikai pienākumi? Šwedbanka atbildēšot līdz 28.02. Paskatīsimies, ko viņi teiks.

Nožēlojot pagātni, mēs zaudējam nākotni.(kautkur izlasīts un palicis prātā)

skvo

KetaLīna

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.02.2011 16:32:49

Vispār jau vainīgs ir VID, jo klientam nedrīkst atņemt visu kas ir kontā un viņiem bija šis atlikums jānorāda. Banka jau tikai izpilda VID rīkojumu, kas ir svarīgāks par klientu.Iztikas līdzekļiem ir jāpaliek gan priekš paša, gan bērna ja tāds ir uz personas vārda - katram iztikas minimums. Nevar atstāt tukšu kontu.

KetaLīna

suksene

Pastāvīgs apmeklētājs

suksene

CT = +36.6°

24.02.2011 11:44:23

KetaLīna
nē, VID nezin, cik liela un kāda nauda grozās kontā. Piemēram, SEB banka skatās, lai cilvēks mēnesī saņem 200 Ls un tad skaita TI vai VID.

Sasodīti apaļa pasaule - ar laiku viss atpakaļ nāk....

suksene

skvo

Pastāvīgs apmeklētājs

skvo

CT = +37.0°

28.02.2011 18:41:06

šwedbanka atbildēja, ka

"saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 66.p.2.daļu "Piedziņu uz fizisko personu noguldījumiem un citām vērtībām var vērst, pamatojoties uz tiesas izsniegtu izpildu dokumentu, tiesu izpildītāja rīkojumu vai nodokļu administrācijas lēmumu par nokavēto nodokļu maksājumu piedziņu saskaņā ar likumu "Par nodokļiem un nodevām". Darām zināmu, ka minētā likuma 26.panta 3.daļas 1.punktā teikts: "nodokļu administrācijas inkasācijas uzdevumā noraksta naudas līdzekļus no nodokļu maksātāja konta kredītiestādē vai no konta, kas atvērts pie jebkuras juridiskas personas, kuras nav kredītiestāde un kuras komercdarbība ietver bezskaidras naudas maksājumu veikšanu. Nodokļu administrācijas inkasācijas uzdevums ir obligāti izpildāms. Ja nodokļu maksātāja kontā nav naudas līdzekļu, inkasācijas uzdevumu izpilda, tiklīdz līdzekļi kontā saņemti. Kamēr inkasācijas uzdevums nav izpildīts, naudas līdzekļus no attiecīgā konta citiem mērķiem neizsniedz, izņemot līdzekļus, kas reizi mēnesī izsniedzami darba samaksai, kura nepārsniedz vidējo mēneša darba samaksu pēdējo sešu mēnešu laikā." Nekādus citus ierobežojumus minētais likuma pants neparedz.

Tāpec visi kontā XXXXX ienākošie līdzekļi līdz inkasācijas uzdevuma pilnīgai izpildei tiks pārskaitīti uz inkasācijas uzdevumā norādīto valsts kases kontu."

Beigās bija piebilde blablabla līdzekļi ieturēti un Jūsu konts ir aktīvs.

Tad sanāk kā - VID strādā atbilstoši vienam likumam, bet banka - atbilstoši otram likumam. secinājums - ja man atkal šitā gadās, tad banka pievāks visu līdz pēdējam santīmam, jo tādu CLP viņi, cik saprotu, vispār neatzīst....Kurš te ir idiots - VID, Banka vai es? Man liekas, ka es....

skvo

matemātika

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.02.2011 23:53:45

skvo
Man domāt, ka CPL tomēr ir augstāks par Kredītiestāžu likumu, tādējādi pie pretrunīgas situācijas noteicošās ir CPL normas. Un arī Satversmē tev ir noteiktas tiesības uz iztikas līdzekļiem, tādējādi banka, atņemot tev visus iztikas līdzekļus, pārkāpj Satversmi, kas pilnīgi noteikti ir augstāka par tādu Kredītiestāžu likumu. Jebkurā gadījumā - raksti sūdzību FKTK un finanšu ministrijai.

matemātika

Golden Eyes

Pastāvīgs apmeklētājs

Golden Eyes

CT = +37.2°

01.03.2011 07:51:54

Jebkurā gadījumā - raksti sūdzību FKTK un finanšu ministrijai.

Golden Eyes

skvo

Pastāvīgs apmeklētājs

skvo

CT = +37.0°

01.03.2011 08:10:45

matemātika
Golden Eyes
Jau tiek rakstīts. Bankas atbilde tāda smuka uz veidlapas - varēs izdrukātu skaisti pievienot.

skvo

_Bra_

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.03.2011 13:42:44

skvo
Informē mūs, kā viss atrisinās. Mani arī interesē, kurš likums ir svarīgāks, jo izskatās, ka te katra iestāde atrod sev vajadzīgo likumu.

_Bra_
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18056547
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža