Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

l-ind-a: Ekstrasensa dotības

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.02.2011 00:43:45 0 0

l-ind-a
Es to darītu tikai tad, ja tavs vīrs man pats to lūgtu darīt. Kamēr tā ir tikai tava interese - neredzu iemesla.

Memento mori.
Sarandiels

Neziniite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

04.02.2011 01:27:05 0 0

Sarandiels
Kā varētu uzzināt un kur? Man ir interse par sevi.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_125.gif[/img]
Neziniite

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

04.02.2011 08:53:31 0 0

Neziniite
Zinu, ka atsevišķi parametri astroloģiskajā kartē var uz to norādīt, bet vispār es ieteiktu vienkārši pašai dziļāk interesēties par un apgūt/praktizēt interesējošās jomas - iespējas tās attīstīt ir visiem, bet praksē pati varēsi pārliecināties, kā sanāk tev, attiecīgi, cik tas tev šobrīd ir vajadzīgs.

Memento mori.
Sarandiels

Wineta

Pastāvīgs apmeklētājs

Wineta

CT = +36.6°

05.02.2011 00:08:42 0 0

Viens dziednieks pateica manai mammai, ka viņai esot kautkādas spējas, tikai vajag atīstīt. par to atīstīšanu viņa nedomā, bet sapņi viņai tādi , nu tādi nākotni paredzoši, tikai viņa nemāk iztulkot. Viņa sapni saprot tikai tad, kad atgadījums jau noticis.Oi, bet es to nosapņoju. Spēcīga intuīcija, un manai māsai arī intuīcija nepieviļ. Varbūt viņam kautkas piemīt, nezinu.Bet reizēm man no mammas sapņiem bail.

Papildināts 05.02.2011 00:10:29:

Māmma dzimusi 1 maijā, un sen atpakaļ dzirdēju ka taja datumā dzimušiem esot kautkādas spējas, bet es to nevaru apgalvot.

Wineta

Čieps

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.02.2011 17:54:55 0 0

l-ind-a
Vai pēc numeroloģijas vai astroloģiskās kartes var noteikt, ka cilvēkam ir gaišredzība, gaišzinība vai ekstrasensa dotības?

Pēc astroloģijas kartes var.

Wineta
Spējas mums dotas katram, viss ir atkarīgs no mums pašiem, vai mēs gribam sevi attīstīt tādā līmenī.

APSKĀVIENS ir lieliska dāvana-viens izmērs der visiem!;)

Čieps

astora

Pastāvīgs apmeklētājs

astora

CT = +37.8°

07.02.2011 20:07:55 0 0

Man arī teica, ka ir šīs spējas. Bet nevaru teikt, ka sevišķi būtu par to laimīga- ārprātīga atbildība.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
astora

Čieps

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.02.2011 09:50:30 0 0

astora
Man arī teica, ka ir šīs spējas. Bet nevaru teikt, ka sevišķi būtu par to laimīga- ārprātīga atbildība.

Tas gan...

Čieps

Neziniite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.02.2011 21:01:26 0 0

Sarandiels
Čieps
Bet gribētos jau zināt vai ir vērts rakt šajā virzienā. Tīņa gados mamma bija vienu ekstrasensu pieaicinājusi par kaut kādiem jautājumiem un par mani viņš teica, ka esot kaut kādas spējas, kādas īsti neatceros. Un vēl kaut kad senāk arī kaut kas teica, ka esot, jo esot visiem 10 pirkstiem riņķi. Par šo tēmu parakos netā un cik sapratu, tad tomēr tas neko īpašu nenozīmē.

Neziniite

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.02.2011 21:04:29 0 0

Vienalga, ir pirkstiem kaut kādi riņķi vai nav, garīgi attīstīties vienmēr ir vērts, tāpēc - kamdēļ gan nē! Nav jau uzreiz jāsāk ar mēģinājumiem pareģot, iesākumam - meditācijas, apziņas pilnveidošana, utt. Tiecoties pēc tā, ar laiku "spējas" atvērsies pašas, kad vajadzēs.

Memento mori.
Sarandiels

Neziniite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.02.2011 21:14:44 0 0

Sarandiels
garīgi attīstīties vienmēr ir vērts
pilnīgi tam piekrītu.

iesākumam - meditācijas, apziņas pilnveidošana, utt.

it kā skaidrs, bet tajā pašā laikā nav skaidrs kā to sākt un kā to realizēt.

Neziniite
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18058681
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI