Cāļa forumi » Gatavojamies grūtniecībai

olessya: Lapraskopija

Kukazhaa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +40.9°

15.02.2011 00:24:02 0 0

Ledlauzis
bet taisiit uz dullo paarbaudisanas peec skiet nepareizi...
Man ar taa schkjita, taapeec nemaz npieljaavu domu, jo man nekas taads nekaisch iznjemot pco, viiram viss ok. es uztaisiiju, peec 5 gadu gariem meghinajumiem, hormonu stumulacijaam, olvadu caurlaizhu parbaudeem u.t.t. un t.j.. Izradaas man bija saaugumi, usg tos neredz. izradaas man kautkad esot bijusi viegla hlamiidiju infekcija, kas schos saaugumus radiija. saaugumus likvideeja, 4 ciklaa pieteicaas, tad MA, tad atkal pieteicaas, piedzima tad atkal stavoklii... tad atkal sa.. eh.. kalnaa lejaa, bet jebkuraa gadienaa tagad atri palieku stavoklii

Kukazhaa

Ledlauzis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.02.2011 00:07:56 0 0

izzi
Tev ir bijusi saderibas parbaude? Ka to veic? Paldies tev par atbildi,man viela pardomam

Ledlauzis

Ledlauzis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.02.2011 00:09:12 0 0

Kukazhaa
paldies tev par atbildi, tads ka iedrosinajums... man prieks, ka tev izdevies tikt pie bernina un noteikti bus vel kads!!

Ledlauzis

andiine

Apmeklētājs

CT = +36.6°

17.02.2011 11:07:52 0 0

Man ir bijis gan SA, gan MA un pēc tam divu gadu laikā visādas pārbaudes, stimulācijas, analīzes u.t.t. Ja pirmajās reizēs salīdzinoši ātri paliku stāvoklī, tad pēc tam apmēram gadu nevarēju palikt, lai gan analīzes uzrādīja ov un viss bija kārtībā, tad arī daktere nozīmēja LA, kurā konstatēja abu olvadu saaugumus un necaurlaidību, kaut kad pa vidu bijis esot iekaisums, kas šos saaugumus izveidojis, jāpiezīmē ka uz hlamīdijām ņemtas analīzes vismaz reizes 3 pa šo laiku, visas neg. Tad nu olvadus atbrīvoja, vienu labāk, par otru nebija garantijas. Otrajā ciklā stimulējos, kad ov notika labākajā olvadā, analīzes bija labas, bet sākās mr, tad visam atmetu ar roku un nolēmu noko vairs nelietot. Paliku stāvoklī nākošajā ciklā ar it kā švakāko olvadu...un arī tad kad biju pilnībā atslābusi no visām šīm lietām. Diagnostiskā LA vairāk vai mazāk jau nozīmē taisīt uz dullo, bet nu cita varianta jau nav, lai būtu īstas pārliecības kas un kā. Diemžēl, usg daudz ko neredz, kas atklājas LA. Un pati operācija nav smaga, ja nu vien pirmā diena, pēc tam viss ātri aizmirstas. Tomēr ja ilgi it kā bez iemesla neizdodas palikt stāvoklī, es ieteiktu iet uz LA. Lai Jums izdodas.

andiine

viltiga80

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.02.2011 13:48:46 0 0

ka jau rakstiju 10 menesus atpakal taisija LA un tad neko ipasu neatrada piereizes ka daktere teica izdurstija lai vieglak palikt stavokli, bet olvadi bija tiri un brivi. bet tiesi tagad pec operacijas lielas aizdomas dakterei ka man no LA saaugumi kuri nosprosto olvadu ( saaugumi izveidojas pec LA) Nu ko tagad vel viena LA laikam spid... ja zinatu ka taa bus domaju nemaz neparakstitos uz LA , bet kas izdarits tas izdarits

viltiga80

Ledlauzis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.02.2011 10:17:55 0 0

viltiga80
Laparaskopijas jautajums ir sarezgits. Piemeram, par saaugumiem lasiju, ka tie rodas vai nu iekaisumu vai kirurgisku operaciju rezultata. Lidz ar to, tiesam, pati LA varbut saaugumu izraisitajs. Tapec es ari vel domaju par operaciju, tomer vairak sliecos, ka taisisu.

Ledlauzis

Ledlauzis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.02.2011 10:19:09 0 0

p.s. visada zina es priecajos, ka man arsts iesaka, meklee ko darit, nevis vienkarsi saka - gaidisim! jeedziigaka sajuta, ka atkarigs no veselibas, nevis mistiskas laimes speles vai Dieva labvelibas...

Ledlauzis

1985

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.02.2011 19:31:57 0 0

Man pirmo reizi LA veica, jo bija arpusdzemdes grutnieciba, bet tiesi si gadijuma del konstateja, ka man vedera dobuma ir saaugumi - cik nu vareja daktere no tiem manu vederu atbrivoja, tapat ka otro olavadu. Diemzel ari pec LA nekas nepalidzeja un stavokli palikt nespeju, jo palikusaja olvada saka kraties skidrums un to ari nacas izoperet. Tad nu pec 2 LA esmu palikusi bez olavdiem un ari bez iespejas dabiga cela tikt pie

Principa ar dakteri nospriedam ka pie vainas saaugumiem bija smags apendicits berniba, kad gandriz nacas pateikt ardievas sajai pasaulei! Tadas operacijas nealiek bez sekam, ko sapratu tikai tagad!

1985

musha1313

Apmeklētājs

CT = +36.6°

20.02.2011 21:21:28 0 0

Man ari bij pagajusa gada rudeni operacija, vel MR nav atjaunojusas....

musha1313

musha1313

Apmeklētājs

CT = +36.6°

20.02.2011 21:23:25 0 0

to 1985 nenokar degunu, manai draudzenei ari visu iespejamo izgrieza, pec maksligas apauglosanas veismigi palika stavokli, mazajai jau gandriz 1.5 gads

musha1313
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18105761
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža