"",
Cāļa forumi » Bērnu veselība

Karola: Epšteina-Barra vīruss jeb infekciozā mononukleoze

Karola

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.02.2011 13:04:35 0 0

Sveicinātas!!!

Epšteina-Barra vīruss jeb infekciozā mononukleoze. Mani inetrešē kas tas īsti ir. Varbūt kāda ir pati saskārusies vai bērniņš ticis pie šī vīrusa. Cik saprotu tā ir infekcija. Mans bērns ir ticis pie tāda monstra, brīvdienās bērns sāka teikt, ka ādiņa sāp, bet nākošā dienā visa vienos mazos sarkanos punktiņos un ādiņa degot. Tā ātri ar vīru aizrāvām uz Gaiļezeru, lai paskatās, kas tas ir un tur uzstādīja šādu diagnozi. Neko sīkāk nepaskaidroja Kādas tam var būt sekas.

Nesaprotu vienu lietu kāpēc ir izrakstītas antibiotikas AMOKSIKLAV, ja jābūt īpaši piesardzīgiem kad ir infekciozā mononukleoze (kad nopirku zāles izlasīju inorādījumus un tad šo faktu uzzināju).Šīs zāles jau paspējām iedzert slimnīcā (daktere iedeva), tāpēc neiesaka tagad pārtaukt (Ģ.Ā), jo varot citas antibiotikas nedarboties.

Paldies!

Karola

Selma

Pastāvīgs apmeklētājs

Selma

CT = +36.6°

07.02.2011 13:50:39 0 0

Karola
ir pieredze ar šo vīrusu pieaugušajiem. Limfmezglu pietūkums uz kakla, kakla sāpes, viduvēja temperatūra. Pati slimošana kādu nedēļu, bez zālēm (jo negriezās pie ārsta, vīrusu konstatēja pēc tam ar asinsanalīzi). Slimošana kā pie parasta, nesmaga vīrusa, bet pasmags atkopšanās periods - šausmīgs nespēks un nogurums vairākus mēnešus.

Bet es saku-tā slimoja pieaugušais. Droši vien, bērnam savādāk.

Selma

kisuks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.02.2011 14:09:36 0 0

Mēs šitai ellei gājām cauri. Sākās ar citām kaitēm un beidza bērns slimot ar šito draņķi. Kad jau pēc 10 dienu ilgas augstas temp. (līdz pat 39.5) un bērna ādas izskata-visa zemādas sarkanos pleķos, kas palēnām saplūst kopā, es neizturēju no stresa, aizbraucām uz slimnīcu. Uzņemšanā bērns nogulēja stundu pie sistēmas un palaida mūs mājās. Pie sistēmas pielika, lai atvieglotu bērna stāvokli un noietu pleķi. Kopš tās dienas temp. vairs nebija, bet ārsts brīdināja, ka pie šī vīrusa temp. var lēkāt mēnesi. Bērniem šo vīrusu pārslimot ir vieglāk un parasti to saķer b/d.

Zāles nekādas neizrakstīja. Antibiotikas dzēra jau pirms tam, jo slimoja ar vidusauss iekaisumu.

Izrakstītās AB tiešām vajag izdzert kā nākas. Ja pāragri pārtrauc un vainīgā kaite nav nobeidzināta, tad pēc tam jau izraksta arvien stiprākas un stirākas AB.

kisuks

Karola

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.02.2011 14:40:33 0 0

Vai tas var būt kāds rādītāja, ja bērnam limfmezgli ir palielināti jau no kāda oktobra, uz to vērsa uzmanību slimnīcā ( bija tur nonākusi). Ārstējošais ārsts ieteica ar šo problēmu vērsties pie Ģ.Ā., bet tā pateica, ka tas ir normāli. Es palasījos netā, ka norma ir, ja nedaudz, bet bērnam tie ir palielināti izteikti un tas ir vēl joprojām. Vai šis vīrus ir saistīts ar zemu imunitāti? Tā skaitās infekciju slimība, tad viņa ir lipīga un kā izplatās?

Cik ilgā laikā var izārstēt Epšteina-Barra vīrusu jeb infekciozo mononukleozi, tas ir, pēc cik ilga laika var atsākt apmeklēt b/d

Karola

kisuks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.02.2011 14:55:22 0 0

Kad man liekas, ka ar manu bērnu nav īsti labi, bet ārsts tomēr saka, ka viss ok, tad atrodu liekus 20Ls un eju pie maksas ārsta, lai sirds mierīga. Tā nauda ir to vērta, jo atbildes dabūsi uz visiem jautājumiem un Tavai problēmai veltīs stundu nevis 15min. kā pieņemts poliklīnikās.

kisuks

Selma

Pastāvīgs apmeklētājs

Selma

CT = +36.6°

07.02.2011 15:09:35 0 0

Karola
palielinētie limfmezgli norāda, ka organisms cīnās ar infekciju. Ja tie palielinājušies, tad pakāpeniski noiet ilgākā laikā - citam vairākās nedēļās, citam pāris mēnešos.

EB vīruss ir imunitāti vājinoša infekcija. Vismaz pieaugušajam pēc slimošanas noteica tādu kārtīgu imunitātes celšanas kursu - vairāk ar dzīveveidu, ne kādiem līdzekļiem.

Izplatās ar gaisa pilieniem.

Selma

Bantux

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.02.2011 15:10:16 0 0

Karola
Bet vispār jau vajadzēja nodot analīzes uz šito zvēru. Man meitai pēc šitā bija pazemināta imunitāte, lipa viss klāt.

Bantux

Bantux

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.02.2011 15:11:55 0 0

Doki gan saka ,ka pieaugušie jau bērnībā ir pārslimojuši, bet mēs kaut kā visi atrāvāmies šito zarazu.

Bantux

Selma

Pastāvīgs apmeklētājs

Selma

CT = +36.6°

07.02.2011 15:16:10 0 0

Bantux
nu redz, es laikam nebiju bērnībā izlimojusi. Man sanāca tagad. Imunitāti grauj ne pa jokam (pieaugušajam).

Selma

Bantux

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.02.2011 15:18:53 0 0

Selma
Mēs jau ar visi noslimojām, man nespēks ir pārgājis hroniskajā nogurumā, kurš ar tiek minēts kā šīs slimības blakusprodukts.

Bantux
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18109378
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens