Cāļa forumi » Skaistums

Surikaac: Stilists - konsultants

Surikaac

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 20:19:52 0 0

Iesakiet, lūdzu, stilistu!

Problēma/uzdevums - ir doma, ka pašai ir 'par īsu' - noteikt, kādas krāsas piestāv, kāda frizūra piestāv, kāda kosmētika, kādus aksesuārus pie kā lietot, kādas drēbītes pirkt attiecīgajam augumam un situācijām utml - respektīvi - nepieciešams atbalsts/stilista konsultācijas! Pie tam - kkas vairāk kā senākās beauty for all seasons ieteikums - tu esi ziema! So what!? Ja man joprojām nav ideju, KĀ man to realizēt dzīvē - nekādas vērtības šādam ieteikumam!

Meklēju stilistu - piedāvā gan teoriju, gan praksi! Ideālajā variantā - all inclusive, akceptējami arī - speciālists savā jomā - frizieris, make-up, drēbītes...

Idejas, ieteikumi, pieredze?....

P.S. atvainojos, ja šī tēma jau sena, n reizes pārspriesta - kamēr jaunajā Cālī nav meklētēja - man nav dūšas lāpstot visas tēmas forumos...

Surikaac

Sunis Funis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 20:25:06 0 0

Es gan Tev konkreeti paliidzeet nevareeshu, jo runa ir par citu valsti, bet man koleegje iet pie stilistes. Un es teikshu taa - vinja izskataas superiigi. Stiliste nosaka pilniigi visu - matu kraasu, aksesuaaru kraasu, make-up, apgjeerbu kraasu, formas, garumus, materiaalus utt utjpr. Tad vinjas abas kopaa iet ieprikties 2 reizes gadaa un sapeerkas visai sezonai apgjeerbu, apavus un aksesuaarus, kas savaa starpaa ir pilniigi kombineejami. Un vinja katru dienu izskataas satriecoshi labi, lai arii vienkaarshi un ne uzbaaziigi. Turklaat, pati saka, ka vinjai vispaar ne par ko nav jaadomaa, jo katrs apgjeerba gabals der kopaa ar visiem paareejiem apgjeerba gabaliem. Daargs gan tas prieks ir, bet, ja naudinjas ir - tad to veerts

Sunis Funis

Surikaac

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 20:29:03 0 0

Sunis Funis
Jā, jā... tas ir tas, ko es gribētu! Atrast LV/Rīgā tādu cilvēku, kas man iedod pamatievirzi - par tālāko jau ir cits jautājums- ko un vai es no tā kaut ko jēdzīgu izveidoju... Savulaik pie manis atnāca cilvēks, kas man šādu problēmu atrisināja attiecībā uz dzīvokļa remontu/iekārtojumu (starp citu - varu ieteikt - tiešām - super!), bet nu gribu 'renovēt' sevi

Surikaac

zandalitess

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 21:02:56 0 0

Surikaac
Riga-salona Košuma darbnica ir loti jauka stiliste kas palidz atrisinat sada veida probleminas

Zvani un gan jau tiksi pie sen gaidita!

zandalitess

meklēju

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 21:09:21 0 0

Iesaku Unu Bernatoviču http://www.unastyle.lv/imidzastudija_coloranalysis.php

Esmu gājusi pie viņa uz make-up.

meklēju

Surikaac

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 21:14:32 0 0

zandalitess
Tu esi to izmantojusi? - ko Tu prasīji, ko Tu saņēmi? Tas atbilda gaidītajam/cerētajam?

Tu tur strādā? - ja jā - ko Tu vari teikt kā argumentus - kāpēc TIEŠI PIE VIŅIEM man izdosies rast atbildes uz jautājumiem?

Mani jautājumi ir tāpēc, ka es jau esmu meklējusi padomu pie atsevišķiem speciālistiem šajā jautājumā, bet ieteikumi ir bijuši klišejiski, vispārīgi, būtībā - tas, ko es varu atrast googlē..... Bet es gribu atrast SPECIĀLISTU, kurš apskatīs mani, izprasīs manus ieradumus, dzīvi, raksturu, darba specifiku, un dos reālus padomus, kā es to, kas man ir un kas es esmu, varu pārvērst par lielo win-win situāciju

P.S. jā - par to - par adekvātu, reāli izmantojamu sniegumu, P(ie)V(ie)N(oto) vērtību - es esmu gatava maksāt (saprātīgu) cenu

Surikaac

Sunis Funis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 22:00:39 0 0

meklēju

Galerijaa redzamaas Paarveertiibu Peec bildes viena otra ir katastrofaalas. Stils un gaume tur pat nav blakus staaveejushi.

Sunis Funis

zandalitess

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 22:37:06 0 0

Surikaac
Esmu piegusi tur stila kursus savam personigajam vajadzibam!Ta meitene agrak stradaja Makap-Forever Poetica ir loti liela pieredze!Man sanemtais attaisnoja gaidito,pamegini domaju nenozelosi!

meklēju
Ja un runajot par pieminetu liekas nedaudz tads izskantinats slavenibu pucetajs ar neatjunotam zinasanam!,bet nu tas ta mans viedoklis!

zandalitess

Astoņmizu zobgrauzis

Pastāvīgs apmeklētājs

Astoņmizu zobgrauzis

CT = +37.2°

09.02.2011 22:43:25 0 0

Surikaac
Ne par velti Tev ir gandrīz tāds pats niks, kā man te savulaik Mani arī tāds jautājums pēdējā laikā nodarbina!

Labprāt palasīšu vēl ieteikumus šajā tēmā.

Standing on a bridge, watch the water passing under me
It must've been much harder when there was no bridge just water
Now the world is small, remember how it used to be
With mountains and oceans and winters and rivers and stars ((c) DMB)

Astoņmizu zobgrauzis

Surikaac

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.02.2011 22:55:05 0 0

Astoņmizu zobgrauzis
Tu labāk pastāsti - kur un cik tālu esi tikusi līdz šim attiecībā uz šo jautājumu! Katra pieredze = noderīga pieredze!

Es par sevi varu teikt, ka esmu atradusi (manuprāt) man derīgās/ piestāvošās krāsas nagulakās un make-up, izmantoju tās, arī ir kkādi apsvērumi attiecībā uz drēbītēm, bet ir sajūta, ka tas nav viss... ka no tā visa var dabūt laukā DAUDZ VAIRĀK... un - es esmu gatava par to maksāt... tāpat kā mani klienti maksā man par manām profesionālajām zināšanām/padomiem... c`mon.... reku ir REĀLS pieprsījums....gaidu piedāvājumu...

Surikaac
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18109860
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens