Cāļa forumi » Grūtniecība

bumbucis: Asinsspiediena pazeminasana

bumbucis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

27.02.2011 19:47:05

Varbut varat ieteikt kadu tautas lidzekli, kas palidz pazeminat asinsspiedienu. Aroniju sirups diemzel nav pieejams, nopirkt ari skiet nevar. Varbut ir kadas tejas vai kas tam lidzigs.

bumbucis

bumbucis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

27.02.2011 19:49:50

Magne B6 dzeru, tas itka ari varot pazeminat, bet nelidz.

bumbucis

endera

Pastāvīgs apmeklētājs

endera

CT = +36.6°

27.02.2011 21:10:26

bumbucis
aronijas...aroniju sula. V;el normalizē karkādes tēja, bet tā tad jādzer remdena (tā Ēģiptē teica)

endera

kruzule

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.02.2011 08:36:58

Vilkābeles ekstrakts-bet pirms lietošanas tomēr ārstam pārjautāt!

kruzule

freckles

Apmeklētājs

freckles

CT = +36.6°

28.02.2011 09:58:18

Es gan neieteiktu aizrauties ar tautas līdzekļiem spiediena zemināšanai, jo ne visi regulāri un lielos daudzumos (nekas nelīdzēs apēdot/padzerot mazliet, tie tad ir jālieto regulāri kā zāles) ir labi gr laikā.

Es iesaku cītīgi izvērtēt no ēdienkartes, kas ir tas, ko ikdienā uzņem, kas paaugstina spiedienu, es nu jau labu laiku nelietoju ne tēju, ne kafiju, ne šokolādi, kakao (tie būtu tie niknākie spiediena paaugstinātāji), it kā spiediens tag ir daudz maz normalizējies, bet ir dienas, kad vnk uzlec augšā. Svarīgi ir arī nenervozēt, nesatraukties (vnk izvairīties no saspringtām situācijām), jo arī tas krietni augstina spiedienu.

Ā, un vēl sāls, tas jāizņem no ēdienkartes, jo tas aiztur šķidrumu organismā. Es gan pavisam tā arī neesmu spējusi to izdarīt, bet esmu sāls patēriņu samazinājusi līdz pašam minimumam!

Jaukas un pozitīvas domas ik dienu!

sīcis pīcis

freckles

margarita25

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.02.2011 10:14:14

Neesot vairs stāvoklī,palīdzēja diļļu tēja-izdzen lieko. Noteikti sāli izņemt no ēdienkartes. Neuztraukties. Man pazeminājās spiediens,kad sāku ēst dārzeņus...600gr noteikti-padara vidi nevis skābu (biezas asinis) bet sārmainu( ķermenīši kustas brīvi) Grutniecēm no zālēm izraksta Dopegyt,zinu ka lieto pat 6tabletes dienā.

Pie nākamās grūtniecības domāju iet vēl pie homeopāta, sakarā ar asinsspiedienu.Jo 23.nedēļā nokļuvu slimnīcā ar preeklampsiju. Jāpieskata arī olbaltums urīna analīzes,kas uz to norāda.

Lai veicas!!!!!

margarita25

bumbucis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.02.2011 17:49:34

Paldies par atbildem.

Bus japamegina karkade. Rit iesu pie arsta, pajautasu.

bumbucis

manzac

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

28.02.2011 18:09:46

Aroniju sula ir veikalos - jaunas dabigas sulas, ko reklame - very berry serija. tik cena nav diez ko jauka un vel jaliek cukurs klat. katra zina, ar asinspiedienu un preeklamsiju nav verts jokoties ar sulam

manzac

serena26

Pastāvīgs apmeklētājs

serena26

CT = +36.6°

28.02.2011 19:11:06

spiediens vien jau vēl nav preeklampsija. Jāseko, protams, ir gan urīna analīzēm, gan tūskai.

Es vēl atceros upeņu pumpurus, kas gan šobrīd nav pieejami, bet būs, kad iestāsies pavasaris.

serena26

susususurins

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

28.02.2011 21:19:30

Asins nolaišana! Derēja viduslaikos visam!

susususurins
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18112778
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža