Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Asinsspiediena pazeminasana

bumbucis

Varbut varat ieteikt kadu tautas lidzekli, kas palidz pazeminat asinsspiedienu. Aroniju sirups diemzel nav pieejams, nopirkt ari skiet nevar. Varbut ir kadas tejas vai kas tam lidzigs.

Magne B6 dzeru, tas itka ari varot pazeminat, bet nelidz.

bumbucis
aronijas...aroniju sula. V;el normalizē karkādes tēja, bet tā tad jādzer remdena (tā Ēģiptē teica)


Vilkābeles ekstrakts-bet pirms lietošanas tomēr ārstam pārjautāt!

Es gan neieteiktu aizrauties ar tautas līdzekļiem spiediena zemināšanai, jo ne visi regulāri un lielos daudzumos (nekas nelīdzēs apēdot/padzerot mazliet, tie tad ir jālieto regulāri kā zāles) ir labi gr laikā.

Es iesaku cītīgi izvērtēt no ēdienkartes, kas ir tas, ko ikdienā uzņem, kas paaugstina spiedienu, es nu jau labu laiku nelietoju ne tēju, ne kafiju, ne šokolādi, kakao (tie būtu tie niknākie spiediena paaugstinātāji), it kā spiediens tag ir daudz maz normalizējies, bet ir dienas, kad vnk uzlec augšā. Svarīgi ir arī nenervozēt, nesatraukties (vnk izvairīties no saspringtām situācijām), jo arī tas krietni augstina spiedienu.

Ā, un vēl sāls, tas jāizņem no ēdienkartes, jo tas aiztur šķidrumu organismā. Es gan pavisam tā arī neesmu spējusi to izdarīt, bet esmu sāls patēriņu samazinājusi līdz pašam minimumam!


Jaukas un pozitīvas domas ik dienu!

sīcis pīcis

Neesot vairs stāvoklī,palīdzēja diļļu tēja-izdzen lieko. Noteikti sāli izņemt no ēdienkartes. Neuztraukties. Man pazeminājās spiediens,kad sāku ēst dārzeņus...600gr noteikti-padara vidi nevis skābu (biezas asinis) bet sārmainu( ķermenīši kustas brīvi) Grutniecēm no zālēm izraksta Dopegyt,zinu ka lieto pat 6tabletes dienā.

Pie nākamās grūtniecības domāju iet vēl pie homeopāta, sakarā ar asinsspiedienu.Jo 23.nedēļā nokļuvu slimnīcā ar preeklampsiju. Jāpieskata arī olbaltums urīna analīzes,kas uz to norāda.

Lai veicas!!!!!

Paldies par atbildem.

Bus japamegina karkade. Rit iesu pie arsta, pajautasu.

Aroniju sula ir veikalos - jaunas dabigas sulas, ko reklame - very berry serija. tik cena nav diez ko jauka un vel jaliek cukurs klat. katra zina, ar asinspiedienu un preeklamsiju nav verts jokoties ar sulam

serena26

spiediens vien jau vēl nav preeklampsija. Jāseko, protams, ir gan urīna analīzēm, gan tūskai.

Es vēl atceros upeņu pumpurus, kas gan šobrīd nav pieejami, bet būs, kad iestāsies pavasaris.


Asins nolaišana! Derēja viduslaikos visam!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18112778