Cāļa forumi » Skaistums

Kumeliite: Riepiņa piebesījusi...

Ikse

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 15:19:48 0 0

mikarella
Nevajag jau burtiski visu uztvert un pārspīlēt.Protams, ka sāls ir daudzos produktos, kurus lietojam, arī maizē. Un katrs pats sev noteicējs, cik viņš var un grib atļauties.Ja cilvēkam ir lieki 20-30kg, tad protams, ka viņam sāls un cukurs jāierobežo pēc iespējas vairāk. Ja vēlies vienkārši sākt veselīgākl dzīvot un ēst, tad sāc pamazām ar kaut ko: ar sāls, cukura ierobežošanu/samazināšanu. Man piemēram, sāls arī neprasās. Jo tāpat jau visās garšvielās un daudzos citos produktos tās ir pietiekoši

Mušļos(es nerunāju par pilngraudu mušļiem) vispār nekā vērtīga nav.

Ikse

Ikse

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 15:30:16 0 0

Kumeliite
kāpēc kūciņas nemaz nedrīkst...? Man garšo dienas laikā kādu bulciņu vai kūciņu apēst. Un vēl, kā tās kalorijas lai saskaita? Nevis formula interesē, bet kā reāli dzīvē tas notiek? Kā lai es zinu, cik katrā ēdiena porcijā man ir kalorijas?
Ja Tev prasās to kūciņu, nu apēd.... Katrs pats sev noteicējs, cik viņs var un grib atļauties. Ja sievietei ir lieks svars un tauku riepiņa, tad gan nedomāju, ka tas būtu lietderīgi, taču, ja ar Tevi viss kārtībā, esi vēl jauna, smuka, slaida un vielmaiņa strādā, par liekiem tauciņiem nežēlojies, tād kāpec ne? Ēd vesela Taču, ja sāk tā riepiņa parādīties, tātad kaut kas tomēr ir par daudz...un tas par daudz noteikti nav ne dārzeņi, ne rīsi, ne griķi, ne gaļa, ne olas, ne zivis....bet tā pati pusdienās apēstā mazā bulciņa, kura "aizķērusies" uz Tava dupša vai vēdera. Un tad gan nevajag izbrīnā raukt pieri un teikt, bet kā: es gandrīz nekā neēdu bet man tā riepiņa aug...(tikai neuztver personiski, es to neadresēju Tev Uz katra produkta ir kcal daudzum un tā uzturvērtība norādīta, kā arī ir tāda jauka mājas lapa www.figura.lv , kurā var iemest sava apēstā svara daudzumu un tev aprēķinās, cik kcal un ko esi apēdusi.

Ikse

Baiga Beibe

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 15:32:42 0 0

Denize24
Super rezultāts! Vari apmēram uzrakstīt savu dienas ēdienkarti?

Baiga Beibe

Ikse

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 15:38:16 0 0

Kumeliite

Nevis formula interesē, bet kā reāli dzīvē tas notiek? Kā lai es zinu, cik katrā ēdiena porcijā man ir kalorijas?

Žēl, ka Tevi neinteresē formulas....Bet tā arī tas notiek...Lai kaut ko uzzinātu ir kaut kas jāpalasa un šis tas jāatcerās Mani piemēram, interesē, ko es apēdu, ko uzņemu sevī. Reāli tā arī notiek: es zinu, cik kcal ir 100 gramos biezpiena, olās, gaļā, maizē, rīsos, riekstos, utt....un tā arī apmēram aprēķinu.Lai gan, ko tur daudz rēķināt: veselīgu un labu pārtiku pārāk daudz tik un tā neapēdīsi...Ir taču daudz meitenes, kas to sapratušas un atzinušas, ka viņas pat nevar apēst visu to, kas it kā pienāktos un tāpat tievē, turklāt nemaz neesot badā.... Un jāskaita tikai sākumā, pēc tam jau tas notiek automātiski. Daudz un pilnīgi nemanāmi mums sanāk apēst pavisam "nelabās" lietas...pavisam nejauši sēžot pie TV vai interneta izēdas vesela čipsu paka, vai cepumu kaste, vai konču kastīte...viena kūciņa, otra kūciņa...ar šiem produktiem, kas ir "ātrie" ogļhidrāti ir grūti "paēst", jo tie ātri uzsūcas un atkal gribas ēst...bet reāli šie uzņemtie ogļhidrāti tūlīt pat aiziet "rezervē" (protams, ja tūlīt neej un nesāc 2h spēlēt tenisu, vai tamlīdzīgi...)...

Ikse

Baiga Beibe

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 15:45:21 0 0

Ikse
Paklau, ko tu saki par šādu ēdienkarti

B: Olu kultenis no 2 olām, balta kafija, viena šķēle rupjmaize ar sēklām

P: Rīsi ar sautētu vistu + salāti (Doles salātu mix + tomāts un gurķis)

V: Banāns ar biezpienu un jogurtu

Pa starpai uzkožu kādu mazo burkāniņu.

Zinu, ka nav diez ko pareiza ēšana, be nu + - bez maize nevaru, vismaz viena šķēle dienā ir jāapēd, citādi vienā brīdī apēdīšu kādas 5 šķēles uzreiz. Bez kafijas nevaru, citādi galva sāk sāpēt, bet melnu iedzert arī nevaru. Nezinu ko lai ēd vakariņās, jo prasās piena produkti. Protams ir arī variācijas - rīsu vietā dārzeņi, utt.

Baiga Beibe

mikarella

Apmeklētājs

mikarella

CT = +37.6°

08.03.2011 15:46:42 0 0

Ikse

Es tik drastiski nespēju, man savi 6-7 kg jānomet un nevaru. Stulbi.

Tu gadījumā neesi trenere? Es te Skaistuma sadaļā iepostēju tēmu ar lūgumu pēc padoma. Gribu atsākt sportot, bet kvalitatīvi; vairs nav tie gadi, kad jebkāda kustēšanās pašdarbībā sniedz rezultātus. Tagad ļoti noderētu ieteikumi, kas un kā jāvingrina, lai būtu man vēlamie rezultāti. Kāda slodze un kad.

mikarella

Ikse

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 16:32:07 0 0

mikarella
Jā, esmu trenere

Ikse

Ikse

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 16:35:36 0 0

Baiga Beibe
Viss ok, tikai banāns vakarā un jogurts...

Bet pagaidi, sākumā jautājums, cik "problemātisks" ir Tavs svars? ja gribi tievēt, tad šitos točnma nevajaedzētu.Jogurts kāds? Ja tas ir tipa "lakto" , tad ok, ja parastais, tad labāk nē. Man patīk vakarā biezpiens+ bezpiedevu jogurts+ ja nu ļoti gribas ko saldu, tad piegriežu kivi vai pieberu saujiņu rozīnes

Maizi vari ēst, kāpēc ne.Tikai atstāj dienas pirmajai pusei. Un kafiju arī var, kas teica, ka nevar?Pati dzeru, citreiz pat vakarā, kad ilgāk jāsēž augšā...

Ikse

Baiga Beibe

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 16:52:06 0 0

Ikse
Svars ir ļoti problemātisks. Lieki kādi 17kg. Kafija ir ar pienu + 2 karotes cukura, tagad cenšos pāriet uz 1cukura karoti. Tātad vakarā jāatsakās no banāna un jāpiet uz bezpiedevu jogurtu un būs labāk? Jo šobrīd sportoju 4x nedēļā, bet svars vispār nekrīt.

Baiga Beibe

Ikse

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

08.03.2011 21:04:58 0 0

Baiga Beibe
Njā, svars liels Bet to var labot, ja vien saņemsies. Vakaros ieteiktu neatstāt neko no augļiem un arī jogurtus nelietot,kamē svars nav noregulējies. Ja ir vajadzība varu sastādīt ēdienkarti, izejot no Taviem parametriem, taču vari pamēģināt pasekot tam,ko rakstu "sava klubiņa" pirmajās lapās.Tur ir arī paraugi ēdienreizēm.

Ikse
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18113472
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens