Cāļa forumi » Skaistums

Morgan: Kura "trakā" diēta ir efektīvāka?

Morgan

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.03.2011 19:06:33 0 0

Zinu, zinu, ka tās trakās nav tas labākais, bet nu esmu nolēmusi pamēģināt Savādāk ar to vnk ierobežoto ēšanu īpaši neveicas, esmu sevi sabārusi un gatava sākt jaunu dzīvi (atkal)

Tātad - no pieredzes, kura "īsā" diēta jums no pieredzes ir bijusi efektīva un daudz maz izturama??

Morgan

Tussipini

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.04.2011 09:27:52 0 0

mans trakās un īsās diētas mēģinājums bija "kefīra diēta", bija ok, izturēt daudz maz varēja,(man patrāpījās silts/karsts laiks, kad varēja izturēt arī ar knibināšanos ap ēdienu) un rezultāts bija -4 kg.

Tussipini

Evelinna

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.04.2011 09:38:23 0 0

Morgan
Mana trakākā diēta bija 13 dienu diēta jed diēta vielmaiņas sakārtošanai. Nometu ~6kg. Un par spīti tiem, kas teica, ka fiksi būs atpakaļ ar uzviju, nebija gan. Nenāca nekas atpakaļ. Uzbaroties sāku tikai līdz ar grūtniecību. Jēga tādai diētai ir, ja vajag tādu kā grūdienu, nomest pirmo lieko. Protams pēc diētas nesāku rīt baltmaizi utt. Nu turēju gan sevi nelielos rāmjos, neko baigi neliedzu sev, bet nu tā piedomāju.

Evelinna

matrix

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

01.04.2011 09:47:38 0 0

http://www.pareizs-uzturs.com/public/dieta-vielmainas-sakartosanai.php

vai jebkura cita olbaltumvielu diēta. Esmu izmēģinājusi vienu reizi pamatīgi, kad pirms 4iem gadiem nespēju nomest grūtniecības laikā uzņemto svaru. Toreiz nometu 7kg un, ja tikai neķeries pie guļoša/sēdoša dzīvesveida komplektā ar našķiem un vispārēju izēšanos, nekas atpakaļ nenāk. Ik pa laikam, kad jūtu, ka uznākuši traucējoši kg vai vajag steidzīgi savākties kādai ballītei, vnk kādu laiku ēdu tikai gaļu, zivis, olas un dārzeņus.

Vēlies dzīvot zaļi? Nav ilgi jādomā un tālu jāmeklē.

Bellapierre dabīgā kosmētika, Ecover, L'Arbre Vert ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi.

Elektroniskais katalogs.

matrix

curly

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.04.2011 10:55:11 0 0

Pievienojos par olbaltumvielu diētām. Pat ne diēta - ja tu vnk. izslēgsi ogļhidrātus (samazināsi to patēriņu), tu sasniegsi ļoti labus rezultātus

curly

Koku varde

Apmeklētājs

CT = +36.6°

01.04.2011 11:51:57 0 0

10 dienas ēdu griķus un dzēru paniņas. Izturami, turklāt kg labi iet nost

Lai neliktos tik vienveidīgi, griķiem piegrizu klāt kādu tomātu, gurķi, papriku

Koku varde

Morgan

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.04.2011 15:38:27 0 0

Tā 13 dienu nav tā pati Maio? Reiz mēģināju, bet man tas liellopa steiks

Morgan

Morgan

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.04.2011 15:39:07 0 0

Koku varde
10 dienas ēdu griķus un dzēru paniņas.

Ak, Jezus, ordenis Tev, es pat 3 dienas nevarētu izturēt! Kādas Tev attiecības ar griķiem tagad?

Morgan

Morgan

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.04.2011 15:41:36 0 0

matrix
Tiešām var izturēt ar praktiski 2 ēdienreizēm dienā?? (Es kafiju par ēdienreizi nesauktu) Tās pārējās ēdienreizes diezgan sakarīgas vēl, bet bez brokastīm es nevarētu...

Morgan

frikadelīte

Pastāvīgs apmeklētājs

frikadelīte

CT = +37.2°

01.04.2011 15:45:59 0 0

12 dienu diētas laikā smuki nometu, atpakaļ arī nekas īpaši nenāca. Laiks ilgs un pa tām dienām iemācās mazliet piebremzēt ar ēšanu. Man likās, ka vielmaiņa arī sāk labāk strādāt.

Dzīvē viss beidzas labi; ja kaut kas beidzies slikti, tātad, nekas vēl nav beidzies... 

/VIŅŠ man izraka bedri. ES tur ierīkoju baseinu./

frikadelīte
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18118209
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI