Cāļa forumi » Skaistums

qwerty5: Birstošais,minerālu vai kompaktais pūderis

qwerty5

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.04.2011 16:18:34 0 0

Sveiki!

Gribu saprast atšķirību šajos visos pūderos Minerālu saprotu, ka ir dabisks, bet kas ir tas kompaktais un birstošais? Kurš tad no šiem visiem ir labākais? Šobrīd esmu aizdomājusies par maxfactor minerālpūderi, bet varbūt tomēr kāds ir labāks? Sejas āda ir ļoti bāla, bieži visādas pumpas, tākā gribas ko maskējošu, bet tajā pašā brīdī nezaudēt dabisku izskatu, nav vēlme iegūt porcelānlelles izskatu

Papildināts 16.04.2011 16:22:

Kā arī vēl jautājums, ja izvēlos minerālpūderi, kurš tad būtu labāks max factor, loreal, art deco vai Bellapierre?

qwerty5

Ewa

Pastāvīgs apmeklētājs

Ewa

CT = +36.6°

16.04.2011 20:09:52 0 0

qwerty5
kurš tad būtu labāks max factor, loreal, art deco vai Bellapierre? Viennozīmīgi Bellapiere, bet tas ir dārgs. Artdeco arī ir ok. MaxFactor man nepatika.

Maan personīgi kompaktie nepatīk. Birstošo man kkā veiglāk uzklāt..

"Gravitation cannot be held responsible for people falling in love." /A. Einstein/

Ewa

lutekle

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

16.04.2011 20:48:21 0 0

Pūderis jau nav lai nomaskētu pumpainu seju.

Pašas fasolūts favorīts ir Kanebo birstošais caurspīdīgais. Make up for ever arī labi pūderi.

Birstošais ir foršāks, viennozīmīgi, bet līdzi nenesāsi.

lutekle

beautyaddict

Apmeklētājs

CT = +36.6°

16.04.2011 21:24:00 0 0

Man jau liekās, ka ar minerālu pūderiem maxfactor ir maz sakara, tie ir tā saucamie mineralizētie.

Es lietoju gan birstošo Chanel, gan kompakto IsaDora, atšķirība ir tikai tajā, ka kompaktais ir paņemams līdz.

beautyaddict

krasaina saule

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.04.2011 11:17:49 0 0

dabigie kompaktie un birstoshie mineralie puderi ir piemeram shie:

http://www.everydayminerals.com/

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm?fuseaction=category.display&category_id=53

tur ir ari dabigie sausie tonalie kremi (base, foundation) - var sajaukt ar savu sejas kremu un klat ka tonalo vai ari likt uz sejas sausa veida. Ir dabujami daudz dazadi toni un veidi.

Birstoshos puderus ari var nesat lidzi - tagad ir tadi tarucini, kurus var aiztaisit ciet un nekas nebirst ara.

piemeram shadi:

http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm/product/2038_97/20-gram-rotation-sifter-jar.cfm

krasaina saule

Lucy in the sky with diamonds

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

18.04.2011 19:30:23 0 0

Bare Minerals un Bellapierre, abiem ir dezinficējošas un ādas stāvokli uzlabojošas īpašības, man ir daudz tīrāka seja, kopš tonālā krēma vietā lietoju birstošo minerālpūderi. Bellapierre ir liels tilpums, pietiks vismaz 9 mēnešiem, Bare Minerals vari sūtīt internetā, ja esi ārzemēs, ir piemēram Sephora veikalos. Viņiem ir lieliskas otas, iesaku ņemt starting kit, savu pirku ASV un esmu sajūsmā.

Nelty

Pastāvīgs apmeklētājs

Nelty

CT = +36.6°

19.04.2011 10:16:45 0 0

Esmu lietojusi gan Chanell, gan Body shop, gan Max factor minerālpūderus...visi jau puslīdz labi veic savas funkcijas ...bet man pašai par pārsteigumu atklāju, ka tas pats Avon jaunais mazais birstošais minerālpūderis ir lielisks-ļoti jauki nosedzoš.

Nelty
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18120936
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens