Cāļa forumi » Mūsu gudriniekiem
    1. 1
    2. 2

Juke: Testi, pārbaudes, lai noteiktu, kas bērnam labāk padodas!

Juke

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.05.2011 09:24:09 0 0

Sveikas cālenes !

Sveicu visas pagājušajā mātes dienā

Jautājums, vai ir kādi testi, pārbaudes pie psihologa via kur citur, ar kuru palīdzību var noteikt, kurā virzienā bērnu bīdīt (dziedāt, dejot, zīmēt, sportot utt). Jo it kā dejojam, bet ne vienmer patīk, dziedāt (pēc manas dzirdes) neipashi labi sanak. Var jau būt, ka bernam (4.g) vel viss tikai priekšā, bet varbū varu neminēt, bet jau to lietu ievirzīt pareizā gultnē.

Juke

Hermione

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

09.05.2011 09:40:11 0 0

Juke
kurā virzienā bērnu bīdīt
Nevienā. Iepazīstini ar pēc iespējas plašāku nodarbību loku, un lai izvēlas, kas pašam PATĪK. Nevis PADODAS. Profesiju viņš izvēlēsies vēlāk.

Hermione

susums

Pastāvīgs apmeklētājs

susums

CT = +36.6°

09.05.2011 09:42:39 0 0

Var jau būt, ka bernam (4.g) vel viss tikai priekšā

susums

lutekle

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.8°

09.05.2011 09:45:41 0 0

Es ar berniem tik mazā vecumā kā reiz vadijos pēc principa, ka noteikti ir javed tur, kur neliekas, ka butu ipasas dotibas- t.i., ja dziedot rūc un vsp neizrada muzikalitāti- meklēt mūzikas nodarbibas un tml. Protams, tas prasa daudz papildlaika, bet nudien atmaksājas.

Un 4 gados neviens tev nekad nepateiks, kura sportā, piemēram, bernam būtu tik īpašas dotibas, ka viss jāliek tikai uz to.

lutekle

Hermione

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

09.05.2011 09:57:02 0 0

lutekle
4 gados neviens tev nekad nepateiks
Varbūt astrologs.

Hermione

bubene

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

09.05.2011 10:03:39 0 0

Hermione
Arī astrologs nē, jo bērns par mazu.

Juke
Es vedu tiešu tur, kur bērnam nepadevās un kur bija nepieciešams papildus piestrādāt.Vienīgi bija jāpiemeklē attiecīgs pulciņš, jo ne visi derēja. Mana nostāja, ka 1 pamatnodarbe un vairākas blakus nodarbes ar mēŗki pamēģināt vai bērnam patīk vai tomēr nē.

bubene

Juke

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.05.2011 10:27:04 0 0

vedu dejot, jo meita tāda mazliet tūļīga, lēna, ļoooti uzmanīga. gribās lai mazliet ašāka, izveicīgaka kļūst.

Nav tā, ka baigās pretenzijas, tomer šad tad tomēr izrāda negribēšanu dejot vispār. Viņa gribot zīmēt, bet tas vispār nekādīgi mūs nevirzīs uz fizisko nodarbinātību. Tā jau mazkustīga, un vēl sēdēt un zīmēt.

Juke

bubene

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

09.05.2011 10:30:18 0 0

Juke
Bet tad vajag noorganizēt abus. Un varbūt meitai daudz labāk patiktu balets nevis tautas deju lēkšana. Dejas jau nav tikai tautiskās - tikpat labi modernās dejas vai kādas citas izkustēšanās.

bubene

Observer

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.2°

10.05.2011 12:03:03 0 0

Juke
Izmēģini pēc iespējas vairāk variantus (papildus zīmēšanai).

Manējais sāka ar dejošanu - nepatika, jo skolotāja bļāva un man bija iebildumi, ka nodarbības prasa apmeklēt arī slimības laikā. Tad izdomāja, ka grib basketbolu (skolā bija tāda iespēja) - izrādījās, ka tas neiet tik labi kā citiem, jo esot par lēnu. Nejauši ieklīdām bērnu riteņpasākumā - sāka braukt, iepatikās, izrādījās, ka ir dotības un tieši ātrumīpašības uz sprinta finišiem (kas to būtu gaidījis no mana lēnīgā lāčuka!).

Tavai jaunkundzei droši vien kas cits piemērots atradīsies, bet tas var būt kaut kas pilnīgi negaidīts - vajag tik rakt!

Observer

Laura26

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.05.2011 16:42:28 0 0

Juke
Mēs tapēc izmēģinam vairākus variantus gan dārziņā piedāvātos gan ārpus. Protams tas atkarīgs no finansēm un laika, ko var veltīt tam visam. Mūsējam 5gadi, pagaidām viss patīk, bet vēlāk jau izvēlēsies, kas pašam tuvāks un kas labāk padodas, to jau mana ātri.

Laura26
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18124979
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty