Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

Same as It Ever Was: Astrologs, numerologs un tml

Same as It Ever Was

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.05.2011 10:07:43

Kā uztverat došanos pie šāda speciālista?

Es piemēram uzskatu, ka nedrīkst iet pie zīlniecēm, jo viņas iekodē uz kaut ko noteiktu, viņām ir viens iespējamais viedoklis - kā būs un viss.

Bet kā ir ar astrologiem. It kā no vienas puses tas ir cilvēks, kas var pateikt tavas stiprās puses un tās pie kā vēl jāpiestrādā, palīdzēt atrast ceļu, ja īsti nezini, ko studēt, kur strādāt utt. Bet no otras ir šis iespējamās nākotnes faktors - saderība ar otru pusi - der/neder. Kaut kādi krīzes brīži. Un vai tā nav iekodēšana?

Esmu apjukusi savās domās, tāpēc ļoti labprāt uzklausītu, jo Jūs par to domājat

Jauku dienu visām

Ar atkarību no otra cilvēka ir tāpat kā ar alkoholismu, samazināt var tikai nelietojot vispār. /M.Freimanis/

Same as It Ever Was

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

11.05.2011 11:59:58

zīlniecēm, jo viņas iekodē uz kaut ko noteiktu, viņām ir viens iespējamais viedoklis - kā būs un viss.
Tikai neprasmīgu vai šarlatānisku zīlnieku gadījumā.

Memento mori.

Sarandiels

FA

Pastāvīgs apmeklētājs

FA

CT = +36.6°

11.05.2011 18:34:20

Same as It Ever Was
Palasi grāmatu "Rezonanses likums", autors Pjērs Franks. Tev daudz kas kļūs skaidrāks. Par kodēšanu, nākotnes iespējām un kur tas viss satiekas

To keep the body in good health is a duty... otherwise we shall not be able to keep our mind strong and clear.
Buddha

FA

asjiana

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.05.2011 23:56:12

FA
nu a kapēc vienas atbildes dēļ taga jāizlasa vesela grāmata? - kurā tāpat, kā minimums 2/3 tiks aprakstīts tas pats kas visās citās grāmatās - turklāt - nav zvanīts ka tā būs pareizā atbilde.

kapēc vnk nevar pāris teikumos uzrakstīts kas tad tur bija tik svarīgs?

asjiana

orion

Apmeklētājs

CT = +36.6°

12.05.2011 02:25:03

zīlniecēm, jo viņas iekodē uz kaut ko noteiktu, viņām ir viens iespējamais viedoklis - kā būs un viss.

Man ir uzskats, ka zilnieces neiekodee.

Es zilejot neko nevaru iekodet. Ja cilveks pienem teikto ka neizbegamu patiesibu, tad vins pats sevi iekodee!

Parasti es saku- sodien zilesana raada, ka xxxxxxxxxxxxxxxx. Iespejamiba tada un tada.

Ja vajadadziba pagalam spiedosa, zilesanas rezultatu parbaudu ar svarstu, svecitem, tintes un balss orakulu.

Pirms karsu izliksanas iesaku tas sajaukt vismaz 5 min, koncentrejoties uz problemu.

Pirmais cikls man parasti aiznem 20 - 40 minutes.

Pec pirmas zilesanas ar kartim varu taisit vel, sarezgitaku, problemas konkretizacijai.Tad apmeram jau zem stundas laiks pa abam liksanam sanaak.Vai stunda.

Talakam zilesanam ar citam metodem man vajag vardus, utml...Svarsts atbild uz konkretu, nesarezgitu jautajumu ar ja vai nee, var but variants,ka neatbild.Tomer, ja man svarsts parada, ka nesakrit ar karsu doto, tad vienmer ta ari ir- zilesana sanakusi nepreciza.Ciklam ar svarstu vajag vel 5-30 minutes.Ja nemu papildus tinti un balss orakulu, vel ar svecitem , tam kopaa 1,5-2 stundas klaat.

Ja nepieciesams, citaa dienaa es parziileeju, visas metodes, bet ne kartis, taas jasamaisa, jasajauc un japatur tam, kuram tiek zileets.Pec tam rezultatu precizeju.Peciztaujai parasti patereju 20 min lidz pusotrai stundai..Pec tam rezultatu precizeju.

Bez cilveka, kam zile atlaujas es nezileju ar citam metodem, iznemot kartis un svarstu.

varu ari pateikt, zilesanas precizitate apmeram tik un tik procentu.

Ar vienu iespejamo viedokli parasti uzstaj tie, kas veic zilesanu pec stingras, mehaniskas sistemas, lidzigi datora programmai. Ja x ir w , tad rezultats ir tikai q , ja blakus a, tad rezultats ir tikai b, un neka savadak.

Ja man butu jastrada ka konveijeram, es varbut daritu tapat. Par cik man ir laiks diezgan ilgi vienam cilv un nenemos ka algas darbu, varu smalkak darboties.

Katru dienu es nezileju nekad. Pec darba principa - no pirmdienas pulksten x lidz x un lidz piektdienai es zilet nevaretu.Gribas tomer pareizi un labi paveikt.

-

Jasaka, ka es nepelnu ar to maizi, tapec varu ari nevienam nezilet kaut menesiem ilgi un atteikt.

-

Zilejot , ticiet man, es nevienu pec lielakas gribas nespetu iekodet, tad savadak viss jadara. Zilejot piesledz juteklisko uztveri, nez vai zilniece raiditu kadu energiju vai domas uz klienti, jo vinai jacenas uztvert tas programmas, to kas naak no klienta, nevis kaut ko ietiept klientam.

-

Protams, ir cilveki,kas izzile un tad ieskataas cilvekam acis un aizkapa tonii pazino- jums noteikti bus xxxx, apveltot saubigo cilveku ar hipnotisku skatu, tonii ar sleptu valdonigumu un neizbegamibas pieskanu balsij, piekirot balss niansem noslepumainibu, ipatneju noskanu, it ka atklajot neizbegamu un nenoversamu likteni.

Tad cilveks pats domajot sevi var noskanot un pienemt sadu paregojumu ka neizbegamu patiesibu.Sada iedarbiba ir psihologiska manipulacija, ko lieto ari preces pardeveji, biznesaa un sadzivee. Citi to apgust macoties, citi no bernibas, kad pavel citiem berniem, un citu prieksa ir padevigaki, kad jamanipule ar vecakiem, skolotajiem un ta talak.Ir ari gramatas par pardosanu, argumentacijas iepludinasana stastijuma, manieres, kermena valoda, skats, uzsvari tekstos, nianses. Piemeram, lai ieinteresetu fabrikas ipasnieku nopirkt tiesi jusu firmas iekartas. Vai pardot puteklu suceju par xxx, villu vai lietotu auto.

Papildināts 12.05.2011 02:30:

Astrologija. Par cik ir visadigas programmas datoriem, var ievadit datus un sanemt atbildes.

Sagrupejam vinas un uztaisam uz papira A4 lapas izdruku. Punkts.

Teoretiski, es jau ari ta varetu darit, tikai nez vai no taa buutu kaaada jeega.Domaju, ka ne. Ar astrologiju nedarbojos, nu , cik interese un mana vajadziba, tik pamacos par vinju.Cilvekiem horoskopus nesastadu.

Lasiju, avizes reizem atskirigi tai pasai zimei nedelas horoskopi, reizem diezgan vienadi.Apskatot vairakas avizes un portalus, vareju parliecinaties. Drosi vien vajaga dzimsana datumu, vietu, laiku zinaat, sikak jautajumus sadomat un tad doties pie taa astrologa.

orion

Ziizi

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.05.2011 06:34:00

kapēc vnk nevar pāris teikumos uzrakstīts kas tad tur bija tik svarīgs?

es ar par to pašu bieži vien brīnos. Ir tik daudz nuuuu tik ļoti gudru cilvēku, izlasi to un šo, bet vnk paskaidrot 2-3 teikumos??

Ziizi

FA

Pastāvīgs apmeklētājs

FA

CT = +36.6°

12.05.2011 14:42:37

asjiana
Ziizi
Tāpēc, ka grāmata ir laba. Tāpēc, ka ir banāli ielikt grāmatu 1 teikumā. Tāpēc, ka grāmata ir latviski un brīvi pieejama. Tāpēc, ka ja reiz ir aktuāli uzcept tematu, ir aktuāli arī palasīt kaut ko par tematu. Ja gribas 1 teikumu, tad laikam tēma tomēr nav tik svarīga.

To keep the body in good health is a duty... otherwise we shall not be able to keep our mind strong and clear.
Buddha

FA

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

12.05.2011 14:49:07

Ziizi
Paskaidro man, lūdzu, kā garšo ābols? Nu tā, īsi, trijos - piecos vārdos. Pagaršot negribu, citi taču jau ir ēduši, sapratīšu tāpat!

Memento mori.

Sarandiels

miracle

Pastāvīgs apmeklētājs

miracle

CT = +36.6°

12.05.2011 20:58:25

lūdzu, kā garšo ābols
sulīgs, salds, skābs, atsvaidzinošs

Papildināts 12.05.2011 21:02:

Same as It Ever Was
pilnīgi neviens tev neko konkrētu nepateiks - ne astrologs, numerologs, ne zīlniece .

kas var pateikt tavas stiprās puses un tās pie kā vēl jāpiestrādā, palīdzēt atrast ceļu, ja īsti nezini, ko studēt, kur strādāt utt

pateikt varbūt pateiks, bet veidu kā to izdarīt, panākt neviens tāpāt nepateiks - a veidu ir ai cik daudz!

miracle

synthpop forever!

Apmeklētājs

CT = +36.6°

12.05.2011 21:29:55

FA
Sarandiels
kkāds piekasīgs snobisms

synthpop forever!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18125313
Noderīgas saites