Cāļa forumi » Rokdarbi

*zemenīte*: ### ADĪŠANA / TAMBORĒŠANA ### Nr.143

Slēdza *zemenīte*.

sandracel

Pastāvīgs apmeklētājs

sandracel

CT = +36.6°

22.08.2011 11:32:55 0 0

īstie valnīši - teiksim kā ar rokām ada 2x2 1x1, angļu utt..uz šīs mašīnas to nevar(nav otra fantūra) var tikai viltotos.perfokartes-ar kuru palīdzibu ada rakstus gan mežģīņu, gan žakardu, gan arī citus variantus

par cenu ja jauna un viss līdzi, kam jābūt, teorētiski jā, bet es nosistu cenu līdz 100..

sandracel

duudinja3

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.08.2011 13:29:35 0 0

sandracel
Paldies par Tavu atsaucību un spēju atrast laiku atbildēšanai!!! Šitā ar nebūs manējā...

duudinja3

sandracel

Pastāvīgs apmeklētājs

sandracel

CT = +36.6°

22.08.2011 14:59:50 0 0

labāk vēl pagaidi..

reizēm labs nāk ar gaidīšanu

sandracel

duudinja3

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.08.2011 09:32:33 0 0

Es tā nojaušu, ka visas pļāpas pamatā slēgtajā forumā? Vai lai tur nonāktu jāpazīmējas ar saviem darbiem un nedarbiem? savādāk man te tā vientuļi, gribas parunāt a nav ar ko

duudinja3

vanisha

Pastāvīgs apmeklētājs

vanisha

CT = +36.6°

23.08.2011 09:42:54 0 0

duudinja3
es ar saviem darbiem paziimeejies, mani taapat atshuva nezinu kaaa tur var nokluut, nu ja nevar, tad nevar

vanisha

sandracel

Pastāvīgs apmeklētājs

sandracel

CT = +36.6°

23.08.2011 09:48:45 0 0

ko lai meitenes..saka..

vispirms cik saprotu..aktīvi šeit jādarbojas..un tad pēc noteikta laika jāprasās uz slēgto forumu..

sandracel

duudinja3

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.08.2011 09:58:50 0 0

sandracel
Te jau nav ap ko darboties Klusums

Labi uzsāku sarunu: Šobrīd cakinu draudzenes gaidāmajam mazulim grabulīti, sanāk cmuks, baigi patīk saliktie toņi Jāatrod, kur var atrast to speciālo mantu pildījumu, visos audumu veikalos kuros biju par tādu ir dzirdējuši, bet nevienam nav. Savas meitas mantās pildīju vati iekšā, jo zinu, ka tad kad nokalpos toč nemazgāšu un pavadīšu uz "apaļo failu" Bet draudzenes bebim gribas tādu, ko vajadzības gadījumā var veļenē iemest.

duudinja3

Bii jaunkundze

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.08.2011 10:12:13 0 0

duudinja3, es grabuļus (piem, šo, šo un šo) pildu ar sintaponu - pirku savulaik Abakham bodē 3kg. Sanāca lielais melnais 100l miskastes maiss, ko jau otro gadu nevaru izlietot.

Man šobrīd lielāka problēma panākt, lai tie grabuļi grab. Bija doma sabērt kinderolas viducī griķus vai rīsus, kārtīgi salīmēt to plastmasu, lai, drošs paliek nedrošs, neatnāk vaļā (lai gan nevajadzētu, jo sintaponu pakoju apkārt diezgan cieši), taču neder - par lielu tas štrunts. Beigās atradu savu Lieldienu dekoru kārbā mazas plastmasas oliņas, kurām izurbināju caurumu, sabēru pildījumu un aizlīmēju ciet. Grab ļoti labi, izmēru ziņā arī ideālas, BET... mani krājumi strauji izsīkst. Kur dabūt vēl tādas oliņas - nezinu.

Ir kādam idejas, kā vēl panākt grabēšanas efektu?

Zvārgulīšus nepiedāvāt - jau liku (tajā grabulī ar zaķa galvu). Negrab tik labi, kā gribētos.

Bii jaunkundze

vanisha

Pastāvīgs apmeklētājs

vanisha

CT = +36.6°

23.08.2011 10:12:47 0 0

duudinja3
Te jau nav ap ko darboties Klusums +100 bet nu dalabi... ja nevar - nevar 2x toch neprasiishos vairs.....

duudinja3

no kurienes tu esi? man ir mantu pildiijums - daudz varu padakities

Es savam arii mantas adiiju, kad staavoklii biju tagad adu kostiiminju bikses jau gatavas, džemperis pusee

Papildināts 23.08.2011 10:14:

Bii jaunkundze
es gribeeju chuusku no kinderolaam iesakau, bet nepabeidzu jaataisa maza chuuska

Papildināts 23.08.2011 10:15:

Bii jaunkundze
jaa, baigi smukie adiishu, kad gaidiishu otru mazuli manam grabulji neinteresee vairs

vanisha

duudinja3

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

23.08.2011 10:23:08 0 0

Bii jaunkundze
Skaisti darbiņi. man plānā ir dabūt kaķa mantiņas kādu bumbiņu vai ko tādu (draudzene ieteica, skanota labi). Bet par šo vēl rūpīgi jāpadomā.

vanisha
Āgenskalns

Mana rokdarbu problēma - nekādi nesanāk/nemāku.nokaitina zīdaiņu čībiņu tamborēšana... Visi tehniskie raksti kas man ir mazsaprotami (neskaidri), līdz ar to ātri uzvelkos un ārdu ārā, ja kas nesanāk Var kāda ko ieteikt?

Papildināts 23.08.2011 10:24:

Bii jaunkundze
Vēl var likt puskinderolu, pa virsu uztaisīt kartona vāciņu, ko pielīmē vai kā citādi stingri nostiprina.

duudinja3
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18127439
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža