Cāļa forumi » Aktīva atpūta

skerco: Naktsmītnes Slovākijā.

skerco

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.05.2011 12:15:53

Radās doma ar auto aizdoties uz Tatriem. Rokoties pa internetu radās priekšstats, ka naktsmītņu piedāvājums ir ļoti neliels, kam īsti negribētos ticēt. Tāpēc lūdzu padalīties tiem, kuri ir ceļojuši ar auto pa to pusi - kā ir realitātē? Vai var braukt un paļauties, ka kaut ko izdosies atrast uz vietas? Un kādas ir cenas? Saprotu, ka var būt visādas, bet nu tādā puslīdz normālā B&B? Varbūt kādam ir pieredze arī ar apartamentu vai dzīvokļa īri? Lielais paldies jau iepriekš!

skerco

snikers

Pastāvīgs apmeklētājs

snikers

CT = +36.6°

30.05.2011 22:10:17

Mēs īrējām šeit: www.privatluptak.sk

Mums 4 cilvēkiem tika piešķirts vesels dzīvoklis ar divām istabām, pilnīgi aprīkotu virtuvi un pašiem savas labierīcības. Saimnieki ļoti atsaucīgi un laipni. 3 gadus atpakaļ maksājām 40 euro par dienu. Māja atrodas netālu no Popradas pilsētā Štrba.

snikers

seis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.05.2011 16:01:35

snikers

Slovākijā esam bijuši 2x, mājvietas nerezervēju, tikai iepriekš sameklēju vairākas adreses.

Popradā nakšņojām šeit tas gan bija pirms pāris gadiem, šķiet, toreiz bija lētāk.

Šovasar arī ir doma par Slovākiju, tikai šoreiz meklēju pēc iespējas lētākas naktsmītnes, tāpēc rūpīgāk jāgatavojas.

Varbūt kādam ir zināma lēta&laba naktsmītne Veļičkas tuvumā? Ideja ir vienā stiepienā nokļūt līdz turienei, pārnakšņot un no rīta būt raktuvēs.

seis

skerco

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.05.2011 20:51:45

snikers
seis
Paldies par noderīgo informāciju!

Ieraudzīju te vēl vienu tēmu par Slovākiju, kuru meklētājs nezkādēļ pirms tam nerādīja.

skerco

Spirālīte

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

03.06.2011 22:29:35

Jā,skerco
Tagad es Tavā tēmā esmu ierakstījusi.Es meklēju www.limba.com diemžēl var rezervēt tikai ar priekšapmaksu,bet stipri lētāk kā citur.

Spirālīte

skerco

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

04.06.2011 14:28:32

Spirālīte
Izrādās, jāmeklē lapas latviešu valodā! Pirms tam meklēju angļu un neko prātīgu nespēju atrast. Es arī skatījos to lapu, cenas šķita ļoti pieņemamas.

skerco
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18128076
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža