Cāļa forumi » Bērnu veselība
    1. 1
    2. 2

Abolitis0202: Aizcietējumi bērnam?

Abolitis0202

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2011 10:10:59 0 0

Nezinu kas tas ir - bērns saka, ka nekakāšot, jo neesot laika pasēdēt uz podiņa! Kā rezultātā beigās jau ir tā nocieties, ka sāk veidoties aizcietējumi!

Nezinu kā ar to cīnīties, saprotu, ka tā jau ir kā psiholoģiska problēma, runāšana lāga nelīdz, kliegt uz bērnu šajā situācijā - arī man liekas nav jēgas!

bet bērnam jau ir tādi aizcietējumi, ka sāk raudāt jo sāp puncis. Tad beigās man nervi neiztur un dodu sīrupu, kas veicina vēdera izzeju.

Kā cīnīties ar šo situāciju?

Abolitis0202

calypso9

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2011 10:24:32 0 0

Cik liels ir bērniņš?

Mēs gājām uz poda spēlēties. Sēdējām paši, čurinājām lelles un mašīnas. Lasījām grāmatas. Dziedājām dziesmas. Kakāt bija jautri. Tagad, 4 gadu vecumā, puika sāk pamazām arī saprast, ka kakāšana nav tomēr publisks pasākums un lieliski iztiek pats ar sevi un žurnāliņu. Kādreiz viņš joprojām arī skaļi uzdzied. Pēdējais hits uz poda - visas puķes uzziedēja līgo līgo, papardīte neziedēja līgo....

calypso9

Abolitis0202

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2011 14:09:03 0 0

trīs gadi, it ka jau dodu grāmatiņas un visu ko inčīgu, lai tikai ko nodara uz poda

Abolitis0202

Kļukva

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2011 21:39:30 0 0

nedomāju, ka 3gadnieks ciešas un nekakā, ja gribas. iesaku tomēr aizvest pie gastroenterologa nevis uz savu galvu zāles dot. ļoti iespējams, ka bērnam nav kakāšanas refleksa - negribas, nejūt, kad vajag un tad arī negribas uz poda sēdēt. man vecākajam puikam šādi bija. sākumā arī likās, ka nepareizi ēd, ciešas utt, bet izrādījās viss ir elementāri un ar ārsta palīdzību esam šo problēmu atrisinājuši.

Visu veidu pakalpojumi: pampersings, dibendraijings, pasacings pirms slīpiniga...

Kļukva

bubblebubble

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2011 22:05:55 0 0

zāles varbū nevajg dot uzreiz. bet izlīdzēties ar dabīgajiem līdzekļiem. sākumā pamēģinat tukšā dūšā kivi paēst kādu laiciņu. tas taisa mīkstu. ja negaršo vai pumpas metas - melnās plūmes. ja tas īsti nav kas līdz, tad no rīta pirms brokastīm tukšā dūšā krūze sennas tējas, var arī aukstu. saregulē visu un mazliet mīkstina. aizies kā smērēts un nevajadzēs nekādas zāles dot.

man puika jau gadu mokās ar vēderu. aizcietejumi, negrib kakāt utt. un sennas tēja ir vienīgais kas līdz.

bubblebubble

Komēta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.06.2011 10:14:12 0 0

bubblebubble
Pie sennas pierod, stap citu.

Komēta

Modra

Pastāvīgs apmeklētājs

Modra

CT = +39.1°

11.06.2011 10:21:52 0 0

man puika jau gadu mokās ar vēderu. aizcietejumi, negrib kakāt utt. un sennas tēja ir vienīgais kas līdz.
pipec! - mamma ar galvu domā arī? Sennu pat pieaugušajiem nerekomendē, jo tiešām pierod.

Modra

bubblebubble

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.06.2011 14:12:54 0 0

Komēta Modra

protams pierod, pie visa pierod. zinātu jūs mūsu situāciju nesāktu lamāties. ja ir dotas pat nenormāli stipras zāles, kuras nelīdz, tad kas ir labāks - dabīgās tejas vai ķīmijas? ko jūs pašas dotu? un nav jau jādod katru rītu un katru dienu. katru otro piemēram un tad taisa pārtraukumus nedēļu. tā kā ta ir tikai un vienīgi mūsu darīšana cik un ko dzeram.

bubblebubble

Komēta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.06.2011 14:39:46 0 0

bubblebubble
Ko tu domā ar nenormāli stiprām zālēm? Esi vedusi mazo pie gastroenterologa?

Un starp citu- dabīgs nevienmēr ir sinonīms vārdam nekaitīgs.

Papildināts 11.06.2011 14:46:

Jo vairāk sastimulē zarnu traktu (ar nepiemērotu terapiju), jo grūtāk ir panākt vēdera iztukšošanos dabiskā ceļā, jo zarnas kļūst kūtras un pašas negrib strādāt. Tieši tāpēc ir preparāti, kuri jālieto kursveidā pēc speciāli tavam bērnam izstrādāta grafika. Katrā ziņā es tiešām neieteiktu nevienam pašam (pirms neesi konsultējies ar sakarīgu ārstu) sākt mēģināt risināt šo problēmu ar specifiskiem zarnu trakta stimulatoriem- vienalga vai tie būtu medikamenti vai tējiņas!!!

ps.

Un, lai cik dažiem neticami izklausītos- tad ēdienkartes sakārtošana dod terapeitisko efektu! Tas prasa ļoti lielu pacietību un protams jābūt zināšanām par uzturu.

Komēta

es cita

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.06.2011 17:49:46 0 0

Šoreiz pievienojos Kļukva un Komēta

Pie gastroenterologa vedi?Manai meitiņai piem.aizcietejumus jāārstē ar fermentiem,jo nav izveidojušies fermenti,kas šķeļ barību.Dodot sennas tēju,tu atvieglo bērnam vēdera izeju,bet neārstē cēloni.Un jā,kas ir stiprās zales,kas ir dotas?Un jā,senna ir domāta retam reizēm.

es cita
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18129534
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty