Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

Same as It Ever Was: Čeku dedzināšana pilnā mēnesī

Miss L

Apmeklētājs

Miss L

CT = +36.6°

04.08.2011 02:14:18 0 0

Labais.

ko tik cilveki neizdoman aiz bezdarbības.

Nav svarīgi, ko domās citi - jo viņi tāpat domās, ko gribēs. /P.Koelju /

Miss L

Kundalini

Pastāvīgs apmeklētājs

Kundalini

CT = +38.0°

07.08.2011 00:21:18 0 0

Labāk dedziniet lapiņas ar uzrakstu "ekonomikas krīze"

Kundalini

Salvija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

07.08.2011 18:14:08 0 0

Candino
Bet vai Tev darbiņu nepiedāvāja?

Менялся мир, чего в нём только небыло, а три реки впадает в океан.

Вы - высшее, совершенство, абсолют и, поэтому, должны начать проявлять себя как таковые. Вы были созданы из пульса Вселенной, дыхания Создателя и желания Бога. Вы - Его дети и обладаете такими же способностями, силой и свойствами. Сейчас пришел ваш шанс стать активными, осознанно принимать участие, стать со-Творцами. Проснитесь!

Salvija

skvo

Pastāvīgs apmeklētājs

skvo

CT = +37.4°

07.08.2011 20:47:32 0 0

Candino
nu gudram gudra nelaime.

Sarandiels
Rituāliem ir nozīme. Arī čeku dedzināšanai. Es to ievēroju, bet tas nenozīmē, ka nevajag strādāt un neko citu darīt. Protams, tas nav nekas fundamentāls. Un - katrs tic tam, kam tic. Nekas vairāk.

Golden Eyes

nazinu, man savs kalendārs. bet īstenībā bija tā - nopirku divus viena un ta pašā autora kalendārus - mēness dienas - atšķīrās.

Nožēlojot pagātni, mēs zaudējam nākotni.(kautkur izlasīts un palicis prātā)

skvo

Same as It Ever Was

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

07.08.2011 21:48:08 0 0

Nezinu nevienu, kas sēdētu mājās un neko citu nedarītu kā tikai tos čekus dedzinātu. Protams, ka cilvēki iet uz darbu, studē, kaut kā jau katrs cīnās pa to dzīvi un ja vēlas veikt šo rituālu, kas tur slikts? Neviens tak nedomā, ka neko nedarot tagad zelta kalni kritīs. Cits sarkanu diegu sien, tad jau par to arī pasmieties, ka vai tad nu diegs palīdzēs?? Cits krustu karina sev uz kakla. Un tas ir ok, tikai tādēļ, ka pieņemts par normu ārkārtīgi lielai sabiedŗības daļai??

Mēs satiksim tos, kas jāsatiek un paiesim garām tiem, kam jāpaiet garām

Same as It Ever Was

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

07.08.2011 22:43:23 0 0

skvo
Rituāls ir enerģijas koncentrēšanas instruments. Jā, tam protams ir nozīme - ja cilvēks tajā tiešām ieliek enerģiju, kaut vai apziņas enerģiju, bet, ja vienīgā enerģija ir "visums, dod, man pienākas, sēdēšu ar atvērtu muti, gaidīšu un neko citu nedarīšu", tad nav ko brīnīties, ka rezultāta nav. Ja iedarbojas galīgi automātiska darbība, tad tas var būt konkrētā rituāla spēcīgā egregora dēļ, bet jebkurā gadījumā jāatceras, ka ne jau tikai no pareizi veiktām tehniskajām darībām ir atkarīgs iznākums. Kaut vai - ja cilvēks sev ir nopietni bloķējis naudas plūsmu, tad pasīva čeku dedzināšana nemainīs absolūti neko vai arī tikai pašu minimumu, ko būs jāmāk iekustināt tālāk - apzināti.

Memento mori.

Sarandiels

skvo

Pastāvīgs apmeklētājs

skvo

CT = +37.4°

07.08.2011 23:59:14 0 0

Sarandiels
Ar blokiem pēdējā laikā saskaros ļoti daudz. Turklāt pēc noņemšanas tie ātri vien atjaunojas. Tas nozīmē, ka cilvēks nemaina savu domāšanu un kā ponijs riņķo pa apli.Man pašai ļoti grūti nācās tikt no blokiem vaļā, bet rezultāts ir. Parasti bloķēšana sākas ar to, ka cilvēki sūdzas par naudas trūkumu, šausminās par cenām, un tāir viņu ikdienas sarunu tēma. Pēc tam sākas pesimisms, neticība saviem spēkiem....

Rituāli man patīk. Tās ir programmas, ko var ielādēt un nosūtīt Visumam... Un tas mūs dzird.

Nožēlojot pagātni, mēs zaudējam nākotni.(kautkur izlasīts un palicis prātā)

skvo

lauvene1000

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.08.2011 12:18:00 0 0

intereses pēc jautājums - kad tad īsti dedziniet tos čekus? Jo pilnmēness augustā ir 13. datumā (pēc Same as It Ever Was teorijas),bet tā ir 15.mēness diena (pēc Skvo teorijas). 29.mēness diena iekrīt dilstošā mēnesī. Tā ka sanāk murgs kaut kāds.

lauvene1000

Same as It Ever Was

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.08.2011 16:48:46 0 0

lauvene1000
Es dedzinu pilnā, kā reiz pēdējā pilnajā nodedzināju un man pēc nedēļas papildus haltūru piedāvāja, pirms tam biju turējusi kādus 3 mēnešus nededzinātus un nekādas papildus naudas ar nebija

Mēs satiksim tos, kas jāsatiek un paiesim garām tiem, kam jāpaiet garām

Same as It Ever Was

renjchiks

Pastāvīgs apmeklētājs

renjchiks

CT = +41.4°

10.08.2011 17:00:09 0 0

Same as It Ever Was
tātad pārbaudīta vērtība....??????

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

renjchiks
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā