Cāļa forumi » Veselība

Reinis22: Kautkas ar galvu nav kārtībā.

Reinis22

Apmeklētājs

CT = +36.6°

16.06.2011 19:20:39

Lieta tāda, ka kopš ziemas galvas labajā pusē parādījusies jocīga sajūta, itkā spiediena sajūta. Brīžiem labās puses vidū tad uz deniņiem vai tuvu ausij jeb vārdu sakot šļūkā. Mainas atkarībā no galvas stāvokļa, reizēm arī pakausi nedaudz un galvas augšpusē liekas. Kad pataustu liekas, ka būtu nospriegota un tāda kā apaļāka nekā kreisā puse. Ar kaklu, degunu vai ko citu problēmu nav. Traucēt diži netraucē, bet nepātraukti katru dienu liek par sevi atgādināt. Ja koncentrējos, darbojos tad uz to laiku aizmirstu par to un iespējams nejūtu pat, bet tiklīdz atpūšos vai cenšos iet gulēt, tā uzreiz traucē vairāk. Sāpes principā nekādas nav , izņemot, ja sakopojas vienā punktā (nevis izkliedētāk) un tad uz brīdi iesāpas. Biju pie ģimenes ārsta un tas nosūtīja uz galvas asinsvadu dopleogrāfiju, ar to bija viss kārtībā, iešu vēl, lai nosūta uz kādu pārbaudi.Sliktāk vai labāk nejūtu, ka būtu palicis. Kā uzradās no nekā tā joprojām ir. Kāds iekaisums vai kas cits varētu būt pie vainas?

Kāds varbūt zin vairāk pastāstīt, kas pie vainas varētu būt. Atvainojos, ja samurgots teksts izklausas.

Reinis22

Pukjiite*

Apmeklētājs

CT = +36.6°

16.06.2011 20:06:21

Es protams neesmu arsts, tadel varu pateikt par savu pieredzi. Man del sedosa darba, ar laiku saka sapet sprandas muskuli, ari pleca muskuli bija loti saspringusi. Sim saspringumam pec laicina klat naca stipras sapes pakausi, pulsejosas un durstosas sapes ari deninos, kuras ''staigaja''. Spieda tad viena puse, tad otra. Dazbrid sapeja pat seja. Nekadu vainu neatrada ka tikai saspringti muskuli. Arsts izrakstija kautkadas zales pret muskulu saspringumu (?) un viss, pec laika viss pazuda.

"If you had one phone call to make before you died, who would you call, what would you say, and why are you WAITING?!"
http://www.youtube.com/watch?v=vEfV6a-Tpjc&feature=relmfu

Pukjiite*

aukucis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

16.06.2011 20:27:33

Reinis22
Man bija līdzīgi, baigi satraucos un aizgāju pie sava GP,jo neesmu LV. Viņa mani izprāšņāja un izskatijās un secinājumi bija tādi, ka iespējams redze pasliktinās un līdz ar to spiediens uz acīm un sāp galva.Man redzes proble'mas no bērnības un pati jutu, ka skotos TV, samiedzu acis.Aizgāju pie optiķa un pārbaudija un tagad ir brilles un viss ir labājkajā kārtībā un galvas sāpes arī prom

Ja jau nēsājat brilles, tad varbūt kas cits, bet man šādi izgāja ar līdzīgām sajūtām.

aukucis

maza saule

Pastāvīgs apmeklētājs

maza saule

CT = +37.0°

16.06.2011 22:35:57

varbut migrenas sakuma stadija? neesi iedomajies? man ta ir loti regulari, ja laikus neiedzeru tabletiti, man sak sapet visa galva un samiglojas skatiens un tad var mocities vismaz tris dienas ar mezonigam sapem, tad ari pakausis pulse. man izskatas, ka, ja no ziemas, tu saki, tad varbut esi apsaldejies kautkur un tagad tas liek par sevi manit. drosi vien spranda apsaldeta. ieteiktu sprandas masazu, ari man ta palidz, ja spiez viena galvas puse un deninos, viss ka tu aprakstiji. ja ir ilgstosi sedoss darbs, ari tad ir iespeja iedzivoties migrena. ieteiksu ari, ja nevingro, tad vairak izkusteties, ja esi biroja stradatajs, tad ik pa bridim, atvilkt elpu un izlocit kermeni, vai iziet ievilkt elpu lauka. ja smeketaji drikst darba laika, tad ari nesmeketaji to var, un ja esi smeketajs, tad ari no ta var sakties sada tipa dursana un spiesana galva. varbut ari analizes apskati, maybe dzelzs trukst asinis. ari tas var but pie vainas. pilnigi jebkas, ieskau sakt ar analizem tas visu izgaismos

lai viss ir labi

maza saule

Reinis22

Apmeklētājs

CT = +36.6°

20.06.2011 10:06:23

Vispārība jau tā ir ka pēdējo gadu man ir ļoti pasīvs dienas ritms, daudz jāsēž utt, kā arī brilles ir, bet tās jau ir kādus 4 gadus un iepriekš tā nebija. Es nedaudz satraucos, jo vienkārši nav ne jausmas kas un no kā. Palasot jau minētie iemesli liekas loģiski, drīz sāksies atkal liela slodze, tad redzēs vai kas mainīsies. Un vispār uz acīm jau arī spiež reizēm, bet tas nelikās piederam pie šis problēmas. Jāpakustas būs vairāk, paldies par info.

Reinis22

maza saule

Pastāvīgs apmeklētājs

maza saule

CT = +37.0°

22.06.2011 14:17:33

der parbaudit redzi, atkartota vizite pie acuarsta nenaks par launu. ari del sliktas redzes var sapet galva, jo smadzenes tiek piepuletas, lai saskatitu pietiekami labi, bet brilles maybe nav vairs tik stipras, varbut vajadzes brillu stiprumu pamainit. un pie spilgtas gaismas nelasiet, lai lampa nav akurat acis spidosa. ari parak nenoslogot acis, parak daudz un velu nelasit, daudz atpusties, aptieka ir noperkamas zales ar mellenu vai bruklenu ekstraktiem, isti neatceros, bet tie ir vitamini vairak redzes stiprinasanai, pajautajiet aptieka, tur zinas jums ieteikt. naks par labu profilaksei turaties!

Papildināts 22.06.2011 14:18:

un, ja jums spiez acis pa reizei, griezieties pie arsta, ieteiktu ar steigu, jo ta var but ari pirma glaukomas pazime, kas zina. mana tante ar tadiem simptomiem, negriezoties pie arsta, palika akla nepilna gada laika.

maza saule

Reinis22

Apmeklētājs

CT = +36.6°

02.07.2011 09:57:58

Laikam jau būs jaaiziet.

Nu kopš tiem simptomiem, nekas tā kā sliktāk/labāk nebūtu mainijies. Vismaz kā to spiedošo sajūtu jūtu tā viņa arī ir pusgadu jau. Stiprākas vajag to 100% zinu.

Nu man principā pēc slodzes acis jūtas nogurušas, kā arī nedaudz sāp, kas ir normāli un sajūta ka no galvas iekšpuses spiež dažreiz. Vairāk cieš labā acs jo ir nedaudz vājāka apr otru, es palasiju par to glaukomu un vai tas acs šķidrums ja ir pa daudz ir tas kas man radā tās šapes jeb spiediena sajūtu arī galvās sānos?. Beigu beigās es tos simptomus izjūtu prakiski tikai vakaros vai pēc lielākas slodzes pie datora utt.

Es vēl cenšos acis pavingrināt, kad vien iznāk.

Pēdējās izmaiņas: Reinis22, 02.07.2011 10:09.
Pēdējās izmaiņas: Reinis22, 02.07.2011 10:10.
Pēdējās izmaiņas: Reinis22, 02.07.2011 10:14.
Pēdējās izmaiņas: Reinis22, 02.07.2011 10:29.

Reinis22

Raimonds1

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +46.1°

02.07.2011 23:16:46

Dodies ka pie neirologa.

maza saule "varbut migrenas sakuma stadija?"

varbūt, ja pretmigrēnas zāles palidz, bet to visu pie augšminētā neirologa...

Raimonds1

Reinis22

Apmeklētājs

CT = +36.6°

14.07.2011 15:23:28

Nu nezinu man itkā nekas no migrēnas nav, bet padomāšu par to arī.

Reinis22

Mazā Uga

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.07.2011 12:48:05

Reinis22
pie neirologa ir jāaiziet, bet es vairāk sliecos domāt, ka tas ir no mugurkaula kakla daļas izmaiņām, lai to apstiprinātu, būtu jāveic vismaz RTG kakla daļai 2 projekcijās ar funkcionālām provēm, protams CT un MRI būtu labāki izmeklējumi, bet to visu tev pateiks neirologs. un ieteiktu sameklēt uzreiz vienu neirologu, pie kura tad arī visu laiku novērotos.

Mazā Uga
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18130408
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža