Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

eziite001: vai mirušie nāk sapņos?

eziite001

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

19.06.2011 20:37:48 0 0

Pēc vīra nāves daudzi man stāsta, ka redzējuši viņu sapnī. pēdējo reizi sapnī viņu redzēja darba kolēģe, kura man tūdaļ atstāstīja redzēto. doma tāda, ka viņš mokās un ļoti grib atpakaļ un viņam grūti aiziet, jo es nelaižu viņu vaļā. cik ticami ir tādi sapņi???

eziite001

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

19.06.2011 20:49:05 0 0

Tādi sapņi var būt ticami, bet to, cik ticami, varētu teikt tikai tad, ja būtu zināms, cik objektīvi tie sapņotāji savus sapņus spēj uztvert un vai nejauc zemapziņas produktus ar patiesu vēstījumu.

Lielākoties jau jauc. Bet varbūt ir vērts apdomāt - iespējams, tiešām nevari samierināties ar viņa nāves faktu un emocionāli centies viņu "noturēt"? Enīvei, apgrūtināt kāda aiziešanu augstākās sfērās var tikai īslaicīgi, jo spēks, kas nodrošina tālāku ceļu ir daudz lielāks par kāda emocijām.

Memento mori.

Sarandiels

LC

Apmeklētājs

CT = +36.6°

19.06.2011 23:11:42 0 0

Mana vecmamma nomira pēkšņi. Kādu laiciņu pēc bērēm redzēju viņu sapnī. Teica, ka nākot no visiem atvadīties, jo neesot paguvusi to izdarīt. Sajūta bija tāda, ka viņai pašai tas traucē aiziet.

LC

Fixxxer

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.06.2011 10:55:52 0 0

Nu tas ir normāli, ka pēc nāves mirušā dvēsele var kontaktēties ar dzīvajiem caur sapņiem. Būtiski ir noskaidrot kāpēc tā, visdrīzākais, ka kaut kas nav līdz galam izdarīts pie dzīvības esot. Piemēram attiecības sakārtotas vai kas cits. Katrs gadījums ir individuāls. Sapņi ir tā teritoriju kur var kontaktēties ar smalko pasauli pa tiešo, jo fiziskā puse miegā ir atslēgusies.

I Lost My Way... But I Found My Destiny...

Fixxxer

Indza

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

21.06.2011 11:35:13 0 0

Es redzu sapņos gan savu mirušo vecmammu, gan pāragri mirušo draudzeni. Ne bieži. Attiecīgi 2.5 un 2 gadu laikā katru esmu redzējusi 2 - 3 reizes. Vecmamma vienmēr ir laimīga un samīļo mani. Draudzene pirmajā reizē pateica ka zinājusi ka nomirs... Pirms nāves viņa parunāt vairs nevarēja.

Indza

river

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +39.7°

21.06.2011 12:02:22 0 0

Mans puika nāca pie manis sapņos, kad es to palūdzu gulēt ejot. sapnī apzinājos, ka tas sapnis, samīļoju. un tad vienreiz redzēju viņu sapnī upei otrā pusē, pamāja man ar roku. es pamāju pretī. laikam jau tad biju gatava palaist projām. vairs tie realistiskie sapņi pēc tam nav bijuši.

Dari un saki tikai to, ko vari pastāstīt savam bērnam. Tad arī Tava sirdsapziņa ļaus Tev gulēt mierīgi.

river
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18130708
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža