Cāļa forumi » Citāda veselība
    1. 1
    2. 2
    3. 3

Julie: Kāju sēnīte

astora

Pastāvīgs apmeklētājs

astora

CT = +38.2°

04.08.2011 12:05:34 0 0

Ja nu kādai vajag, varu atdot savu smēri pēdām. Secināju, ka man līdzēja vairāk tas, ka ēdu tikai dārzeņus, augļus, dzēru ūdeni, tējas. Vienīgais- kolosāli palīdz kājas mērcēt jūras ūdenī, tāpat pamanīju, ka tiem, kuri peld jūrā, šādas problēmas ir krietni mazāk

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
astora

Vasara un saule

Pastāvīgs apmeklētājs

Vasara un saule

CT = +36.6°

04.08.2011 13:44:08 0 0

Dzīvesprieks

Sineļņikovs (Izproti savu slimību) un Lūle Vilma (viņai daudzas grāmatas, kurā tieši - nepatiekšu). Vēl te Cālī ir dažas gudras dāmas - Dziedava un citas, varbūt var kaut ko ieteikt.

Papildināts 04.08.2011 13:52:

Cik nu es atceros no lasītā, tad īkšķis - tēvs; otrs pirksts- māte. Vidējais - ES. Ceturtais vai nu brāļi/ māsas vai draugi un tad pārējie.

Vasara un saule

astora

Pastāvīgs apmeklētājs

astora

CT = +38.2°

04.08.2011 18:01:54 0 0

un pēdas atbild par pamatu un pagātni.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
astora

Janux

Pastāvīgs apmeklētājs

Janux

CT = +36.6°

06.08.2011 22:26:09 0 0

Bet kā tad sākas pati sēnīte? Manai draudzenei sākās no tā, ka pirtī (kuru īrēja svinībām) aizgāja bez dušas čībiņām. Protams, kā te meitenes raksta par psiholoģisko faktoru, tas noteikti arī, bet no nekā tas tomēr nesākas, ir kāds fizioloģiskais faktors, kas stimulē sēnītes veidošanos, kas ļauj tiem mikrobiem ieperināties pēdās, jo mūsdienās jau daudziem ne tikai imūnsistēma novājināta, cilvēks ir arī garīgi vārgāks kļuvis, tāpēc jāzin, ka daudziem tā kaite ir un sabiedriskās vietās(salonos, pirtīs) tomēr der uzmanīties, jo kā tai teicienā "pats sevi sargāsi..." Un arī ejot ciemā paķert līdzi savas čibeles

Svarīgāks par to, kas ar mums notiek,
ir tas, ko mēs no tā mācamies.

Janux

jasss777

Apmeklētājs

CT = +36.6°

11.03.2013 23:05:23 0 0

Sveicināti , saskāros ar šādu problēmu ,

Cik lasīju , noprotu man nav nagu sēnītes un arī nezinu kāda ir , nava laika lai aizietu pie ārstiem tāpēc domaju varbūt te kāds spēs palīdzēt

Tātad man starpā pirkstiem īkšķim un ceturto kājas pirksu ir tādas maziņas pumpiņas vai arī tādi maziņi plankumiņi , bet arī katrai kājai ir uz pirta tāda palielāka pumpiņa pacieta , un arī uz kājām pie kaulu vietām veidojas tāda cieta , sausa āda , varbūt kāds zin kādu smērīti man aptiekā vajadzētu iegādāties kas varētu palīdzēt ? jo cik te palasīju risinaja naga sēnītes problēmas , bet man nv nagu sēnītes...

Paldies un gaidīšu atbildi

jasss777

Zeva

Pastāvīgs apmeklētājs

Zeva

CT = +36.6°

13.03.2013 12:34:44 0 0

ja nav ielaista palīdz Elier ziepes un vannu ekstrakts -neze bazūd un uzlabojas vispārējais kāju stāvoklis (vienīgi viņu produkcija nav no lētajām ) ,bet palīdz labi

Zeva

TantuksMantuks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +42.3°

13.03.2013 14:20:06 0 0

Pie jebkādām sēnītēm jebkurā vietā visa organisma iekšēja attīrīšana ir pats galvenais. Tad pārdomāt uzturu, emocionālos cēloņus...

♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

TantuksMantuks

Nikss

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.03.2013 23:41:44 0 0

TantuksMantuks
Bet kāpēc kokiem uzmetās sēnes (piepes) ?

Koki arī slikti ēd vai slikti domā ?

Great minds discuss ideasaverage minds discuss eventssmall minds discuss people

Nikss

no malas

Pastāvīgs apmeklētājs

no malas

CT = +39.3°

14.03.2013 00:35:37 0 0

Nikss

Tumsonis, kas, Tu nesaproti, ka piepes ir tāda pati ilūzija kā vīrusi. DH neatzīst nekādas piepes, vīrusus, parazītus dzīvniekiem u.tml. Vīrusi neeksistē vispār, bet pārējais viss ir radies tikai tāpēc, ka cilvēki piesārņo dabu. Kad es reiz kautrīgi painteresējos, vai tad senāk, tehniskā pirmsprogresa laikos, kad cilvēki vēl nepiesārņoja dabu, cērmes un lenteņi neeksistēja, TM tā arī neko konkrēti neatbildēja, laikam DH par šo īsti pašiem nav skaidrības.

no malas
    1. 1
    2. 2
    3. 3
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18135342
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens: