Atpūta ģimenei+ūdens prieki

Jumprava

Slēdza Jumprava: "Esam pelnījuši mazu atpūtu oktobrī".

Labs vakars, vai varat ieteikt kādu viesnīcu, kur aizbraukt ģimenei 2+3 atpūsties uz divām dienām. Finanses ierobežotas 150Ls. Metu aci uz šo www.terviseparadiis.ee bet varbūt varat ieteikt kaut kādu līdzīgu vietu te pat LV. Nosacījumi ūdens prieki bērniem, mammai šokolādes masāža, tētim ar kāda procedūra.

Ir kādas atsauksmes par šo viesnīcu www.terviseparadiis.ee ?

terviseparadiis.ee ir labs, ņēmām to ģimenes paketi. Vai var braukt arī uz otru pusi- Lietuvā www.trasalis.lt (man ļoti patika, Traķos, i vieta skaista) vai Druskininku apvaparks ar tai klāt esošo viesnīcu (šitais man šķiet vairāk lielajiem piemērots, pirtis utt.).

Ronnija

Vai tajā ģimenes paketē jau ietilpst akvaparka apmeklējums? Izmeklējos info, bet visur rakstīts tikai rīta saunas un baseina apmeklējums, tāpēc nesaprotu, ir vai nav.

Būtu jau tikti feini pirmajā dienā pa akvaparku un otro vienkārši paplunčāties. Un vēl vai cenā bija iekļautas vakariņas?

Jumprava
piedāvājumu no GoSpa ielika jau... pēdējo reizi, kad bijām Pērnavā, ņēmām viesnīcu atsevišķi (citur, netālu), jo vairāk gribējās ūdensparku. Ja šogad novembrī atkal aizbrauksim- darīšu tāpat. Cenas ziņā sanāca izdevīgāk. Jo man tas baseins, trenažieru zāle utt ne tik daudz uzrunā. Gribējās otrā dienā ar pa ūdensparku padzīvoties (bet ūdens atrakciju parks tik 11.00 nāk vaļā). Ja izmanto to Gospa piedāvājumu, tad nekāda dīkā atpūta akvaparkā nesanāk, tur fitnesa zāle, pa visu vēl vakariņās jāaiziet, boulings jāuzspēlē...

shokolāde

Ronnija
vai ir 2 istabas?

Papildināts 12.09.2011 19:16:

kautkas nojuka

es gribēju vaicāt vai ģimenes numurā ir 2 istabas?

Jumprava
Par Tervise paradiis te jau diskusija bijusi - bijām pirms gadiem 3 skolēnu rudens brīvdienās. Nezinu par nosacījumiem tagad, tad bija cenā iekšā nakšņošana, brokastis un neierobežots laiks akvaparka apmeklējumam. Akvaparks - nu tāds, nekāds, mūsu pašu Līvu vai Viļņas kudiš pārāks. Pāris trubas, neliela ''kalnu upe'', džakuzis un pirtis. Man ļoti nepatika, ka pirtīs iet vīrieši un sievietes atsevišķi - sēdēju ar plikām svešām igaunietēm uz lāvas, kamēr puiks un vīrs kaut kur vīriešu galā. Satikāmies burbuļvannā.

Bet viesnīca jauka - četras zvaigznītes sevi attaisnoja, ļoti labas brokastis, brīnišķīgs skats pa logu uz jūru. Vakariņas gan tajā restūzī neēdām, cenas bija baigi uzskrūvētas. 'Ja vēl kas, droši jautā.

Papildināts 14.09.2011 21:03:

Vakariņas pilnīgi noteikti nav cenā, tikai brokastis.

Klikomānija
Akvaparks - nu tāds, nekāds, mūsu pašu Līvu vai Viļņas kudiš pārāks. Pāris trubas, neliela ''kalnu upe'', džakuzis un pirtis.
Manējiem Tervis patīk labāk par līviem. Nav gan pūšļu trubu, bet visas parastās ir normāli lietojamas bērniem, līvos no tām it tikai viena maziņa un divas šausmīgas. Un straujā kalnu upe vispār ir super, pa to var braukt kamēr laiks beidzas. Tik jāuzmanās, ir iespējams arī apdauzīties.

Paldies visām par ieteikumiem un atsauksēm, tad nu esmu rezervējusi SPA Estonia, biju tur ar draudzenēm pāris gadus atpakaļ, ļoti patika saunu un baseinu centrs. Šo izmantosim otrās dienas rītā, bet pirmajā dienā dosimies uz Tervise paradiis akvaparku.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18142886