Cāļa forumi » Bērnu veselība
    1. 1
    2. 2

pelins: auss iekaisums un homeopātija

pelins

Pastāvīgs apmeklētājs

pelins

CT = +36.6°

01.10.2011 15:38:46 0 0

Mazajam pēlkšņi sāka sāpēt auss. Bijām pie LOR, nodevām analīzes, tikām pie AB. Nu jau zāles izdzertas, bet auss vēl joprojām sārta, analīžu rezultāti arī ne pārāk labi. Protams, izrakstīja jaunas, stiprākas AB, bet pēc nedēļu garas zāļošanas roka neceļas tās pirkt un bērnu turpināt indēt. Jau sazinājos ar homeopātu, sāku dot graudiņus un gaidīt rezultātus. Gribētu dzirdēt citu mammu pieredzi, kad šāds iekaisums tiek uzveikts ar dabīgiem līdzekļiem vai tieši otrādi - mēģinājums cieš neveiksmi. Kategoriskos apgalvojumus, ka bez AB šādos gadījumos nekādi, uzklausīt nevēlos.

pelins

ināriņa

Pastāvīgs apmeklētājs

ināriņa

CT = +37.2°

01.10.2011 21:23:52 0 0

pelins
cik no diskusijām atceros, tad jūs pie medņa ejat, jā? mēs ar viņu ar cīnījāmies ar karsoņiem un bronhītiem veiksmīgi, taču deguna-ausu problēmu neizdevās atrisināt, un nācās dzert ab

esmu kā izēsta ola, kuras čaumalu vējš dzenā pa Rīgas ielām...

sēžu Čarlstonā un dzeru mazu mazītiņu kafijas krūzīti, un nezinu vai par to ir samaksāts...

ināriņa

pelins

Pastāvīgs apmeklētājs

pelins

CT = +36.6°

01.10.2011 22:37:02 0 0

ināriņa
Jā, mēs pie Medņa.

pelins

ināriņa

Pastāvīgs apmeklētājs

ināriņa

CT = +37.2°

02.10.2011 17:16:39 0 0

pelins
pastāstīsi pēc tam kā gāja un kādus graudus lietojāt? man ar interesē vai jums izdosies. vienkārši zrī gribās ticēt, jo pie citām saslimšanām izdodās ar homeopātiju tikt galā, bet ar šo problēmu nesanāca, cīnījāmies kādus 3 mēnešus kopumā, un tad es vienkārši padevos

esmu kā izēsta ola, kuras čaumalu vējš dzenā pa Rīgas ielām...

sēžu Čarlstonā un dzeru mazu mazītiņu kafijas krūzīti, un nezinu vai par to ir samaksāts...

ināriņa

Jekse

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.10.2011 17:39:11 0 0

Manam deelam (4,5 gadi tagad) arii a/b nepaliidzeeja izaarsteet ausu saapes! Kameer dzeeraam a/b, viss it kaa bija kaartiibaa, kaa nedzeeraam, auss atkal saaka saapeet (pagaajushajaa rudenii triis reizes peec kaartas shitaa mociijaamies, saskaitiiju, ka no 30 dienaam 18 vinjsh dzeera a/b)! Probleema vinjam ir degunaa, kuraa ir nenormaala tuuska pie katraam iesnaam, liidz ar to, kaa saapeeja auss, taa aarsteejaam degunu. Un tepat caalii ieteiktaa aarsteeshana ar vibrocilu, antihistamiiniem utt. vinjam ir par vaaju, vajag stipraakas zaales, paliidz awamys (arii, protams, nekas labs, jo hormonu zaales).

Es ieteiktu atrast labu loru! Kursh pirmaam kaartaam izstaastiis un paskaidros, kas vispaar notiek ar degunu un ausiim, kursh kaartiigi beernu apskatiis, vairaakas reizes puutiis juuras uudeni degunaa un skatiisies, kas tur notiek. Mees pie lora pirmajaa reizee bijaam 40 min.

Papildināts 02.10.2011 17:39:

Manam deelam (4,5 gadi tagad) arii a/b nepaliidzeeja izaarsteet ausu saapes! Kameer dzeeraam a/b, viss it kaa bija kaartiibaa, kaa nedzeeraam, auss atkal saaka saapeet (pagaajushajaa rudenii triis reizes peec kaartas shitaa mociijaamies, saskaitiiju, ka no 30 dienaam 18 vinjsh dzeera a/b)! Probleema vinjam ir degunaa, kuraa ir nenormaala tuuska pie katraam iesnaam, liidz ar to, kaa saapeeja auss, taa aarsteejaam degunu. Un tepat caalii ieteiktaa aarsteeshana ar vibrocilu, antihistamiiniem utt. vinjam ir par vaaju, vajag stipraakas zaales, paliidz awamys (arii, protams, nekas labs, jo hormonu zaales).

Es ieteiktu atrast labu loru! Kursh pirmaam kaartaam izstaastiis un paskaidros, kas vispaar notiek ar degunu un ausiim, kursh kaartiigi beernu apskatiis, vairaakas reizes puutiis juuras uudeni degunaa un skatiisies, kas tur notiek. Mees pie lora pirmajaa reizee bijaam 40 min.

Papildināts 02.10.2011 17:44:

Paveero, kaa beerns elpo. Maneejais elsa un puuta peec a/b kursa izdzershanas. Jo a/b nonjem iekaisumu ausii, bet neaarstee degunu, tuusku, kaa deelj ausii veidojas iekaisums. Un dzerot tikai a/b veidojas apburtais loks.

“Īsti mēs redzam tikai ar sirdi. Būtiskais nav acīm saredzams.” /A. Sent-Ekziperī/ Tie ir manas dzīves skaistākie vārdi.

Jekse

bubene

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.8°

02.10.2011 18:01:00 0 0

pelins
Iekaisums no iekaisuma atšķiras. Es savam nedodu AB pie auss iekaisuma (manam ir smagi, ar bungplēves plīšanu), jo tās vienkārši nedarbojas. Taču mana rīcības shēma ir LOR konsultācija ( tur vienojamies, cik ilgi es varu darīties ar homeopātiju) un momentā ar to pie homeopāta. Homeopāts norāda nepieciešamos graudus un pilienus, kā arī veic ķermeņa punktu masāža. Ir bijis, ka pēc šīs masāžas iesnas pazūda jau vakarā. Tikai neprasi kā tas notiek. Nezinu, jo man galvenais ir rezultāts.

bubene

Ivchiks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

02.10.2011 18:14:49 0 0

pelins
iekaisums tiek uzveikts ar dabīgiem līdzekļiem
Un ne viens vien tika uzvarēts ar homeopātiju.

Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav

“Redzēt - nozīmē zināt; gribēt - nozīmē varēt; uzdrošināties - nozīmē dabūt.“/A. de Mišē/

Vienu un to pašu muļķību divreiz nevajag atkārtot. Izvēle taču ir tik liela. /P. Sartrs./
Ivchiks

Sirsna

Pastāvīgs apmeklētājs

Sirsna

CT = +36.6°

02.10.2011 18:18:46 0 0

Es arī ausu vainas ārstēju tikai ar homeopātiju. Pie katrām iesnām mums aiztūkst aizdegune, A/B jau šinī gadījumā ārstē sekas - ausu sāpes, nevs pirmsākumus - deguna iesnas un tūsku. Esam atraduši LOR, kas nav pret homeopatiju. Viņš pasaka, kāds stāvoklis ir un vai ir laiks cīnīties ar homeopātiju.

Sirsna

HALO

Pastāvīgs apmeklētājs

HALO

CT = +37.0°

02.10.2011 18:55:19 0 0

Sirsna
Esam atraduši LOR, kas nav pret homeopatiju.
padalīsies ar info, jo man abiem bērniem ausis/deguns izskatās, ka ir "vājais "punkts

HALO

Sirsna

Pastāvīgs apmeklētājs

Sirsna

CT = +36.6°

02.10.2011 20:14:49 0 0

LOR dr. Akers Vienības gatvē + homeopats dr.Mednis

Sirsna
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18147449