Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vaksācija Purvciemā vai Pļavniekos

saulstariņš

vai varat ieteikt kādu meistarīti? esmu pārvākusies un neko šeit nezinu


SIA "Aura -R" Nicgales 5, 117 kab.

Marija Bartosa tel.29524866

Kolosala kosmetologe, arste. Taisa ari vaksaciju.

Puncha
paldies, par viņu biju dzirdējusi. Tu pati pie viņas taisi vaksāciju?

Atkarībā kurā pusē tu dzīvo, ja sanāk braukt gar Daugavas stadionu, tad varu ieteikt savu meistarīti. Tikai padod man ziņu uz CP.


vai tiešām nevienai nav ko ieteikt????

varbūt ir kādas atsauksmes par šo meiteni? http://vaksacija-linda.blogspot.com/

Silgucis
paldies, bet tā īsti nav pa ceļam, tomēr ņemšu vērā

saulstariņš
ir viena forša meistarīte purvciemā, cālī viņu var atrast ar niku chirka81

saulstariņš

taisu gan vaksaciju pie vinas

varbūt ir kādas atsauksmes par šo meiteni? http://vaksacija-linda.blogspot.com/

SUPER meistarīte!!!!

Biju uz kāju vaksāciju centrā salonā, patika, bet sāpēja, uz bikini vaksāciju pirmo reizi biju ar kuponu salonā Kosmo.lv, mestarīte ok, bet nenormāli sāpēja, vienīgais ko lietoja pūderītis un notīrīt lieko vasku.

Draudzene ieteica šo meistarīti - dezinfekcija, pūderītis, losjoniņš Bikini vaksēja BEZ strēmelēm, pie Lindas sapratu, ka pirmo reizi valsēja ar strēmelēm!!!!! (klientu kosmo.lv neieguva). Nesāpēja nezmaz, protams sajūtas nav no tām patīkamākajām, bet ir ok. Pēc vaksācijas atkal krēmiņš. Esmu sajusmā, ja pēc pirmās reizes bija pumpas un ieauguši matiņi, nerunājot par sāpēm un apsārtumu 3 dienu garumā, šoreiz jau pirmajā vakarā varējām ar vīru "samīļoties" un par ieaugušiem matiņiem un apsārtumu varēja aizmirst .

Draudzene bija pie viņas (draudzenei liela pieredze vaksācijā), teica, ka Lindas plus ir vieglā un ātrā roka, mīnuss, ka pietrūka vairāk sterilitātes( karam klientam savs dvielis).

Es noteikti esmu PAR Lindu!


Nepietiek būt vesela prāta īpašniekam, pats svarīgākais ir to labi likt lietā. (R. Dekarts)

saulstariņš
Es eju uz salonu Kosmeta (var apskatīt www.kosmeta.lv ) viņi atrodas gan VALEO pretī maximai Deglava ielā, gan Saharova ielā! var mierīgi iet pie Ņinas Romanovas vai Zojas Kalniņas. Ļoti kvalitatīvi, ātri un cenas normālas iesaku!

Aizmirsu, strādā tur arī tāda Ieva Zviedre - arī malacis! Var redzēt kā izglītotās un pieredzējušās kosmetoloģes!


Spaniola
baibiš
paldies, meitenes! domāju, ka pamēģināšu pie Lindas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18147832