Cāļa forumi » Aktīva atpūta

Loka: Glāzgova - Prestwick lidosta - autoosta

Loka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.10.2011 22:50:06 0 0

Biju jau "iepostojusi" Ryanair tēmā, bet tur klusums.

Nepieciešama palīdzība precīzākai info - cik ātri var tikt no Glāzgovas Prestvikas lidostas līdz pilsētas centram - str. Buchanan, kur atrodas autoosta - lidostas mājaslapa saka, ka 50 minūtes - varbūt kāds zin, kā ir realitātē?

Liels paldies!

Loka

daysleeper

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.10.2011 12:23:20 0 0

kad brauksi ar vilcienu, tad uzrādi ryanair boarding pass un iegūsi biļeti uz pusi lētāk. ja pareizi atceros "tikai" 3,5 mārciņas, ierasto 7 mārciņu vietā. Brauciens aptuveni tā arī ilgst, nepilna stunda. Rēķini arī klāt vilciena gaidīšanas laiku, tas nestāvēs un negaidīs lidmašīnu, viņiem lidosta ir viena no pieturvietām tikai. Vēl var braukt ar autobusu, bet ar to neesmu braucis. No stacijas līdz autoostai ir gabaliņš ko iet, bet ar karti nav grūti atrast un viss izdosies. Vari google kartē paskatīties laicīgi.

SalidziniViesnicas.lv - lielākais viesnīcu cenu meklētājs pasaulē

daysleeper

Loka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

12.10.2011 14:25:37 0 0

Super, paldies par atsaucību - man jau šķita, ka UK, kur latviešu bariem, Glāzgovu, par spīti, nepārzin neviens

Jautāju, jo no oficiālā ielidošanas laika līdz oficiālajam autobusa izbraukšanas laikam no Buchanan str. ir viena stunda un 25minūtes - būs mazliet jāpasteidzas laikam Tāpēc vien labāk būtu braukt ar autobusu, bet tur varētu būt sastrēgumi...

Loka

kristel

Pastāvīgs apmeklētājs

kristel

CT = +36.6°

12.10.2011 14:45:23 0 0

Loka

man stāstīja, ka ātrāk varot visur tikt ar vilcienu un pietura esot ikurāt blakus lidostai. (nepārbaudīju, jo atcēlās šī gada brauciens uz Skotijas tālāko ziemeļgalu). a kāds tev galamērķis ? autoosta un līdz kurienei...

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel

red bull

Pastāvīgs apmeklētājs

red bull

CT = +36.6°

12.10.2011 15:09:52 0 0

Loka
Drošāk laikam ir ar vilcienu, ja vien tas iet tajā laikā. Lidostas stacija ir tieši blakus lidostai - to savieno tunelis 2. stāva līmenī. Vilciens iet ~ 50 min.No Glasgow stacijas līdz autoostai nav diži tālu, ja nemaldos 15-20 min. maksimums.

Ar autobusu no Prestwick neesmu braukusi, tikai ar taksi, bet tas bija pa nakti un tad sastrēgumu nebija.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

red bull

Tiiniite

Pastāvīgs apmeklētājs

Tiiniite

CT = +37.4°

12.10.2011 16:24:46 0 0

Loka

Nu nav pārāk liela starpība starp lidmašīnu un busu. Esmu braukusi gan ar busu, gan ar vilcienu, bet tas bija pasen un precīzus braukšanas ilgumus neatceros. Ar busu tā kā likās mazliet ātrāk, vairāk par pusstundu droši, bet ne 50 minūtes. Vienīgi - autoosta ir palielina, pārskŗejieni no viena busa uz otru var aizņemt kādas dažas minūtes. pati lidosta nav pārāk liela un ir ātri izskrienama, jāierēķina gan laiks pasu kontrolei. Vilciena stacija ir savienota ar lidostu, un man ar šķiet, ka no stacijas līdz autoostai var pa 15 - 20 minūtēm nokļūt. Ar kājām gan.

Tiiniite

Loka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

13.10.2011 16:21:12 0 0

kristel

Pirmais "stops" - Fort Williams, un tad vēl tālāk

Papildināts 13.10.2011 16:23:

red bull
Tiiniite

Nu lūk, piekrītu, ka ar vilcienu varētu būt drošāk, bet ja pēc tam vēl attālums līdz autoostai? Laikam būs jāiet uz visu banku un jābrauc ar autobusu pa tiešo uz autoostu, jo tad vismaz tieši galapunktā. Galvenais - nokļūt 5 minūtes pirms atiešanas un tad sacelt furoru

Loka

Tiiniite

Pastāvīgs apmeklētājs

Tiiniite

CT = +37.4°

14.10.2011 13:06:35 0 0

Loka

Ja tālāk ar busu, tad, protams, ērtāk ir braukt ar busu uz autoostu.. ja vien var paspēt..

Tu skatījies, vismaz teorijā ir busi/vilcieni no lidostas, kuri pienāk galapunktā vajadzīgajā laikā? Jo ik pēc piecām minūtēm jau nekursē.

Tiiniite

Loka

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

14.10.2011 17:28:07 0 0

Tiiniite

Jā, teorētiski ir viens, ar kuru es paspētu - galvenais, lai lidmašīna ielido laikā un ātrāk - tas vispār būtu lieliski

Loka
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18148890
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens