Cāļa forumi » Bērnu veselība
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5

Modra: Kad bērnam klepus iesnu dēļ.

Novaly

Pastāvīgs apmeklētājs

Novaly

CT = +36.6°

18.10.2011 20:31:43

Īstenībā lugols baisi "vecs" preparāts, to izmantoja vēl manā bērnībā, un tā bij XX gs.70-os gados šobrīd gan par tā lietošanu viedokļi dalās, vairāk ir to, kas neiesaka

Novaly

balalaika

Apmeklētājs

balalaika

CT = +36.6°

19.10.2011 00:58:02

Man lugols bija brīnumlīdzeklis, vienīgais, kas padarīja manu luksoforsarkano kaklu normālu pat vienas dienas laikā. Biju jau aizmirsusi par tādu, bet, par laimi, vairs nav tik biežas vajadzības kā agrāk.

Modra Manam bērnam viss identiski tava bērna aprakstam.Tikai daudz neko nemēģinu lietot, jo neko nevar ne iepilināt ne iesmērēt, neļaujas, un ja ar varu tad no raudāšanas vēl ilgi nevar nomierināt. Kad aizmidzis, degunā iesmērēju Sunoreph un gaidu kad iesnas pāries, parasti vajag 2-3 nedēļas.

balalaika

Lecamaukla

Pastāvīgs apmeklētājs

Lecamaukla

CT = +37.6°

19.10.2011 10:19:33

Elisanda
Ir jau gan vemšanas reflekss ne tikai bērniem, protams, arī mums, bet ir atsķirība, cik spēcīgs. Citam rauj uz augšu no domām par kautko vien, citi rīst';as no faringosprey, kur eļļa, citi no piparmētru zobupastas rīstās. Negribas bērnu traumēr un bāzt rīklē un vemt katru reizi.

Lecamaukla

Lisa

Pastāvīgs apmeklētājs

Lisa

CT = +36.6°

19.10.2011 10:19:44

Novaly
Mans pediatrs arī logolu neatzīst.

Ja sarkans iekaisis kakls man labi līdz vai nu Anginheel vai Tonsilgon. Tie gan ir homeopātiski preperāti. Cik esmu lasījusi pēdējā laikā arvien biežāk ārsti klepum vispār nekādus sīrupus neiesaka, pilnībā pietiek ar tējām un daudz dzirdīšanu, Izņēmumi ir gadījumi, ja sauss rejošs tad stodal un ja nu tiešām tas klepus ilgāk tad var Brontex un utml, kas reāli atkrēpo. Pie šī principa arī pieturos un nemetos pie pirmā klepus virsū ar sīrupiem.

Lisa

labāk2010

Pastāvīgs apmeklētājs

labāk2010

CT = +36.6°

19.10.2011 11:10:44

Man mazam katras iesnas pārgāja momentā klepū, pat kakls neiekaisa, bet kā iesnas tā uzreiz uz klepu, ieteica pamēģināt Pneimo vakcīnu, par cik tā vakcīna tik pa 5 gadiem reizi jāpotē tad noriskējām, kopš tā laika nu jau 2 gadus klepus vispār nav bijis, un iesnas pāriet 5 dienu laikā tādas ūdeņainas, pat līdz biezām neaiziet. Bet droši vien ne visiem tā iedarbība tik vērtīga, draudzene sīčiem arī izpotēja bet tāpat slimo ar klepu.

labāk2010

Modra

Pastāvīgs apmeklētājs

Modra

CT = +38.2°

19.10.2011 11:19:14

Prasīju savai ģ.ā par Pneimo vakcīnu, viņa neieteica. Tā īsti neargumentēja. Bet, pazīstot bērnu kā pacientu, uzskatīja par nelietderīgu.

Modra

inese.p

Pastāvīgs apmeklētājs

inese.p

CT = +36.6°

20.10.2011 17:56:12

Modra
Pamaini sinupret pilienus pret Stiran drops arī homeopātiski, var aptiekās dabūt, bet ne visās! Manai kā sākās tā padosu šitos pirmajā dienā ik pa 1-2h pa pilienam un pēc tam kā anotācijā rakstīts! Un ir baigi labs! Man patīk labāk par Sinupret!

inese.p

mimi1

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.10.2011 21:24:41

Manai meitenei 1g.2m. vienmer ka ir iesnas,ta stiprs klepus- no sakuma saus,pec 3dienam atkrepojos.mums pa vairak ka gadu ir jau kadas 8x bijusas stipras iesnas,klepus ar augstu t.

daktere kad uzdzird,ka maza klepo,uzreiz pasaka,ka tas esot kakla klepus- vinai vienmer pie iesnam iekaist kaklins.

mimi1

Modra

Pastāvīgs apmeklētājs

Modra

CT = +38.2°

21.10.2011 08:42:03

inese.p
paldies, pamēģināšu.

Modra

LIIN

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.10.2011 08:57:54

Maniem bērniem,ja ir iesnas vai deguns ciet, labi palīdz tējaskoka eļļa.Uzpilinu uz salvetes un nolieku blakus.

LIIN
    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18149674
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs