Cāļa forumi » Ārstnieciskais uzturs

Play: Celiakija

BuBuu

Pastāvīgs apmeklētājs

BuBuu

CT = +36.6°

19.06.2012 14:23:21 0 0

Sastāvs: cūkgaļa 70%, ūdens, sausais piens, un kāpēc kautkādos cīsiņos ir jābāž iekšā piens ehh

BuBuu

*lilie*

Pastāvīgs apmeklētājs

*lilie*

CT = +36.6°

19.06.2012 15:26:08 0 0

A vakar mēs bijām pie osteopāta pirmo reizi mūžā. Man par ļoti lielu brīnumu, puika atļāva galvu aiztikt, pat pietiekami ilgi, tik cik viņai vajadzēja. Tur esot traki, viņa pateica, ka liela dzemdību trauma, pat pajautāja vai nav bērnu cerebrālā trieka, pēc tam atcerējās ka puika staigā. Viņš pat tur uz galda gandrīz aizmiga, kad to redzēju, es sapratu, ka viņam ir labi, tas ko viņa dara, pie tam viņš pa ceļam pie viņas gulēja un izgulējās kārtīgi. Bet viņš mierīgi gulēja uz galda un ļāva aiztikt, a viņam ta "hiperaktivitāte". Tagad pateica nākt pēc mēneša, lai viss tur normalizējas pa to laiku.

*lilie*

BuBuu

Pastāvīgs apmeklētājs

BuBuu

CT = +36.6°

19.06.2012 16:05:20 0 0

*lilie*
pie kura bijāt? Viņi visādus brīnumus sastāsta man ar visskas ir teikts...

BuBuu

ninona

Zīdīšanas konsultante

CT = +36.6°

19.06.2012 16:10:08 0 0

Es te svētku gaidās.

Ko liksiet Līgu-Jāņu svētku galdā? Ko īpašu pagatavosiet/sagādāsiet bērniem?

Man vienmēr interesē - osteopāti vēderlietas arī var sakārtot. Nav runa par celiakiju, bet vienkārši, ka vēderam viskautkas nepatīk... Man TĀ gribas, lai meita varētu ēst gan vismaz skābpiena produktus, gan ābolus un citus skābenus augļus, lai nebūtu jāuztraucas par katru sīpolu/ķiploku/piparu kripatiņu, kas kaut kur varētu būt, utt.

ninona

BuBuu

Pastāvīgs apmeklētājs

BuBuu

CT = +36.6°

19.06.2012 16:35:55 0 0

ninona
Jā manai savulaik arī dēļ vēdera piesējās, vedām cerībā varbūt var pateikt kāpēc tā bumba. Neteikšu, ka diži kas pēc vizītes mainījās. Viņai gāzes neizdalās, tās ir ļoti reti, nu tad pēc pamīcīšanas protams tajā brīdī, kas iznāca, bet tā neko tādu nepamanīju. Itkā man kāds cits osteopāts teica, ka viņi varot arī alerģijas noņemt, neesu gan mēģinājusi, jo diezko šim visam neuzticos, bet nu iespējams kautko ir tas viss palīdzējis, nezinu.

BuBuu

*lilie*

Pastāvīgs apmeklētājs

*lilie*

CT = +36.6°

19.06.2012 16:39:06 0 0

BuBuu
Mēs bijam pie Velgas Zaļaiskalns. Ja mans puika tur tā mierīgi negulētu, es nezinu kāda mana reakcija būtu uz to visu.Jūs pie kāda bijāt? Ko teica? Nu man šito ieteica viena paziņa. Vēl jau tā cena likas adekvāta.

ninona
Nu manam aiztika-apskatīja kājas. Tad pievērsās gurniem, vēderam, nezinu vai gremošanas sistēmai vai kam citam.

*lilie*

BuBuu

Pastāvīgs apmeklētājs

BuBuu

CT = +36.6°

19.06.2012 19:54:18 0 0

*lilie*
Pirmoreiz tādu dzirdu Cik tad bij vizīte? Mēs esam bijuši pie Januskis(kautkātā aizmirsās lietuvietis)un Ivanovskas, bet nu sen jau mēs bijām, kad maza 1-2g bij. Kautko par smadzenēm man teica, ka nav kā vajag, tad tam vēderam ar kautko "piesējās", bet es daudzko nesapratu, jo viņa latviski nemācēja izskaidrot, a es krieviski tos specifiskos termiņus īsti nesaprotu. katrā ziņā man par dārgu tas pasākums, un īsti ticības tajā nebij. Maksāja mums vizīte tolaik 25ls. Pie tā vīrieša 35ls laikam bij.

BuBuu

suprise

Pastāvīgs apmeklētājs

suprise

CT = +36.6°

19.06.2012 21:35:41 0 0

sveikas, meitenes ! neesmu jūsu diskusijas dalībniece, bet vakar SuperNetto miltu/putraimu plauktā es uzgāju bezglutēna Melvit griķu un rīsu miltus. nodomāju, ka jums var noderēt šī informācija . kaut gan iespējams, jūs jau pazīstat šos produktus

suprise

odziņa

Pastāvīgs apmeklētājs

odziņa

CT = +36.6°

19.06.2012 21:52:37 0 0

*lilie*

http://www.mc8.lv/ Vai šeit bijāt pēc pieraksta? Un cik maksā vizīte?

ninona

Man vienmēr interesē - osteopāti vēderlietas arī var sakārtot. Nav runa par celiakiju, bet vienkārši, ka vēderam viskautkas nepatīk... Man TĀ gribas, lai meita varētu ēst gan vismaz skābpiena produktus, gan ābolus un citus skābenus augļus, lai nebūtu jāuztraucas par katru sīpolu/ķiploku/piparu kripatiņu, kas kaut kur varētu būt, utt.

Man arī tieši tas interesē,arī ne pa celiakiju tieši,bet vispār vai ir sakārtokjams tasvēders Gastroenterologi man nav spējuši palīdzēt. Uz VD fona piekrītu ka tas viss arī varētu būt,bet arī zāles lietojot nekas labāks nav. Kaut osteopāts jau vairāk ar kauliem? Bet pa šo līniju ar derētu,varbūtās sprandu savestu kārtībā,vismaz galva nereibtu

Papildināts 19.06.2012 21:55:

Atradu vizītes cenu 25.ls

odziņa

*lilie*

Pastāvīgs apmeklētājs

*lilie*

CT = +36.6°

20.06.2012 06:27:17 0 0

odziņa
Ja tur pec pieraksts, pieraksts bija uz plkst.20.00 25Ls, bet visur tas cenas ir krietni lielakas pat 60Ls par vienu viziti.

BuBuu
Tadu Januski pirmo reizi dzirdu. Galvu sikie lava aiztikt? Tas ir pats galvenais.Nu redzesim ka mums bus, pec vinas teikta mums vajag menesi gaidit lidz tur viss sastajas vieta, tad nakamaz vizite. Esmu dzirdejusi, ka ja ir vairak par 4 vizitem jamaina osteopats.

Papildināts 20.06.2012 06:29:

Ak ja, vakar Stockmani biju un nopirku bezglutena cetrpaku alu, izradas ka vins ir krietni izdevogaks neka pa vienam pirkt, akcijas nebija. Ta paka maksa 3.48Ls iznak par 1 pudeli 87 sant. Vel viens bezglutena produkts maksaja loti leti 0.78Ls bet citur 0.95Ls

*lilie*
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18151537
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža