Cāļa forumi » Veselība

māšuks: sanatorija Jaunķemeri

māšuks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.10.2011 11:34:18

Vai kāds ir bijis sanatorijā Jaunķemeros, un kā tur viss notiek-it kā sākumā vizīte pie speciālistiem, kas nosaka ārstēšanu un procedūras,es vienīgi domāju,vai dakteris būs ieinteresēts nozīmēt visas nepieciešamās procedūras.Mana dakterīte ieteica, lai es paprasu, lai man nozīmē arī vienu injekciju(nosaukums man pierakstīts),tas it kā cenā iekļauts varētu būt, vai es tā varu darīt

māšuks

andapanda

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.11.2011 00:25:14

par ko ir stāsts. par poliklīnikas apmeklējumu, vai ārstēšanos sanatorijā???

andapanda

māšuks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.11.2011 08:36:59

par 10 dienu rehabilitāciju sanatorijā,ar dzīvošanu uz vietas

māšuks

andapanda

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.11.2011 16:51:57

par potēm, sistēmām viņi prasa atsevišķu samaksu. Medikamenti uz vietas ir tikai paši parastākie. Recepti, ja vajag, izrakstīs, lejā ir aptieka, nopirksi ampulas, māsiņas iepotēs, no problem, bet 1 injekcija 1Ls maksā (pati iešpricēšana)

Piesakot sanatoriju uzreiz vajag pieteikt dakteres uzvārdu, pie kuras gribi novēroties, kura nozīmēs procedūras un ar kuru varēs aprunāties, ja kāda procedūra slikti panesam un gribas pamainīt kaut ko. Forša daktere ir Semjonova Mārīte. Lai ģim. dr. norīkojumā uz sanatoriju ieraksta tās potes, kuras vajag. Bet ļoti būtiski, kāda ir diagnoze, jo ārsti ir dažādi. Ja problēma ir endokrinoloģija, tad jāizvēlas Aksika, ja neiroloģija - Bērziņa. Semjonova vairāk kā interniste, terapeite.

Poliklīnikā pieņem arī ārsti - speciālisti - ginekologs, acu ārsts, kardiologs utt, bet tie ir par atsevišķu samaksu. Un ir ārsti, kas ir sanatorijas personāls, kas ir uz vietas katru dienu un katram pacientam ir savs ārsts nozīmēts, kura paspārnē esi visu sanatorijā būšanas laiku- Semjonova, Bērziņa, Aksika u.c

Dzīvojot uz vietas ne visas procedūras ir bez maksas. Papēti mājaslapu, lai nesanāk vilšanās

andapanda
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18151702
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža