Cāļa forumi » Virtuves noslēpumi
    1. 1
    2. 2

ūdensmeita: Edamlietu iepirkshana internetaa

ūdensmeita

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

09.11.2011 22:34:36 0 0

Nesen parvacos uz italiju un shoketa nokonstateju, ka man ar shis valsts edam-tradicijam bus pagruuti sadziivot tad nu tagad saku domat, ka varbut tomer shadas tadas lietas var iepirkt interneta stipri leetak (liidziigi ka sastavdaljas kosmetikai)

Tad nu ludzu padaliities visas tas, kam ir jau kada pieredze - kur un ka jus to esat darijushas? Vai ar shipingu viss bija kartiba? Vai cenas sanaca izdevigakas, ka perkot uz vietas? kadi ipashi ieteikumi?

Visam un visiem rakstitajiem jau ieprieks mizu paldies!

ūdensmeita

lutekle

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

10.11.2011 10:15:11 0 0

neko par paikas sipingu nepateikšu, bet man inerese parastā uznāca- kas ir tas, ko IT gruti sadiv ot un kas tas, ko gribas pasutit?

Jo ItT nu reiz ir tā vieta, kas maniī,kad tur esmu rada pieku gan gatavot pašai, gan staigāt pa krogiem.

lutekle

shokolāde

Pastāvīgs apmeklētājs

shokolāde

CT = +36.6°

10.11.2011 10:29:52 0 0

lutekle

Jo ItT nu reiz ir tā vieta, kas maniī,kad tur esmu rada pieku gan gatavot pašai, gan staigāt pa krogiem.

+1000

shokolāde

Still

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +42.7°

10.11.2011 10:33:31 0 0

Uz itáliju varu braukt atkal un atkal tikai dēļ ēdiena!

Still

alisone

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.11.2011 10:38:34 0 0

jā, drīzāk jau es kaut ko no Itālijas gribētu attransportēt uz Latviju !

alisone

ūdensmeita

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.11.2011 12:34:57 0 0

Nebiju sausmigi domajusi uzbraukt Italijai vai tiem cilvekiem, kas mirst nost no sajusmas par pastu, daudz kas te tiesam ir ljoti labs, vienigi cena mani neapmierina, citu lietu te praktiski nav. (Es gan varu izteikties tikai par Romu, neesmu dzivojusi citos regionos)

Par temu - pirmais, kas nak prata - rieksti un seklas - sheit var nopirkt tikai nelielos iepakojumos pa 50g un maksat par to n tos EUR, kametr LV es tos pirku kilogramos...putraimi - neesmu so far atradusi tas pasa auzu parslas...garsvielas - manuprat daudz par dargu, dzirdeju, ka esot jamekle melno tirdzinji, tur it ka varot atrast.

Sastavdaljas citu valstu virtuvem - kokostriektu piens, tex mex, utt.

Sokejosi - valsti, kur jura visapkart svaigu zivju piedavajums manuprat (salidzinot ar Spaniju piemeram)ir nabadzigs un dargs, ari svaigo darzenju piedavajums ir specifisks - neteiksu, ka nav, bet piemeram normalus gurkus sheit neesmu manijusi, pamelo atradu tikai kinieshu qvartalaa

Tomer palugsu vairak izteikties tos, kam ir pieredze ar partikas shopingu neta, citadak esam off topic

ūdensmeita

Trento

Apmeklētājs

Trento

CT = +36.6°

10.11.2011 12:47:57 0 0

ūdensmeita
Kad savulaik dzīvoju Itālijā, biju atklājusi, ka lielākās un vidējās pilsētās ir baltkrievu, ukraiņu veikaliņi, kuros iespējams nopirkt mūsu virtuvei tuvākus produktus - skābo krējumu, normālu rupjmaizi, pelēkos zirņus utt. Tā kā ja tavā pilsētā tādu veikalu nav, varbūt ir paziņas citās pilsētā, kas var nepieciešamo sagādāt. Nebūs jāsūta no LV.

Trento

Tigresss

Pastāvīgs apmeklētājs

Tigresss

CT = +36.6°

10.11.2011 12:54:46 0 0

ūdensmeita
šo to no Tevis minētā esmu sūtījusi no iherb.com, tur ir sadaļa Grocery

tas ir no ASV, tāpēc lielas summas labāk ne un vispār par nodokļu un muitas sistēmu Itālijā painteresējies

kategorijas, ko sūtu ir tās, kas ir lētāk tur vai neesmu manījusi LV standarta lielveikalos

1) garšvielas, tsk. lielie iepakojumi, turklāt tur daudz organic, piemēram 454 kanēļa vai fenheļa paka

2) specifiski milti un eļļas (kokosa, kviešu dīgstu utml)

3) saldinātājs - stēvija, niedru cukurs

4) bērnu lietas (kožļenes, zīdaiņpaika)

Sūtīšanu uz IT skaties, uz LV ir 4-6 $ līdz 1800 g paka, šad tad atlaides. Pirmo reizi var vēl 5$ atlaidi dabūt ar kodu (piemēram, mans ITE995)

Par pieredzi - sūtu caurmērā vismaz 1 paku mēnesī, parasti vairāk; nāk dažreiz lēni (pat līdz mēn)', bet ar šo attļumu tas ok. Vienreiz mērce bija izlijusi, aizrakstīju, atmaksāja man.

Latviskās (nezinu, auzas, zirņus) varbūt kāds var Tev sakraut un nosūtīt privāti?

Проснулась, умылась, нарядилась, улыбнулась и пошла УКРАШАТЬ МИР !

Tigresss

balta lampa

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.11.2011 13:22:57 0 0

ūdensmeita
Piekrītu, rieksti un sēklas visā EU ir dārgi, es arī sūtu riekstus no iherb.com, turpat arī var dabūt un esmu sūtījusi arī auzu u.c. pārslas, ķīn. nūdeles, garšvielas. Domāju arī kokosriekstu piens ir, tikai tas svars jāsakatās. Bet otrs ieteikums - mazliet iedzīvoties un izpētīt veikalu piedāvājumu, aizbraukt uz citu/lielāku veikalu.

balta lampa

lutekle

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

10.11.2011 13:28:36 0 0

ūdensmeita
neuztver to kā uzbraucienu, un offt. sai sakara ir pat interesants- man tiešam bija interesanti , kas ir lietas, kas patik un ko meklē.

Vispar jokaini- es muždien no IT vedu gan pastu, gan visus artišokus, pesto, tomētus ellās uz Lv.

bet man ari ieteikums par krievu veikaliem-- vismaz mani Vācija dzivojosie draugi, kas ari nevar bez griķiem un skābā krejuma, regulāri brauc uz tādiem.

Interesanti tiešam. Un piedod par arpustēmu.

lutekle
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18153347
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty