Cāļa forumi » Naudas lietas

Morgan: izdevīgākā norēķinu karte??

Bella Ragazza

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.4°

15.11.2011 11:54:30 0 0

Morgan
Pirmkārt jau besī, ka tas notiek bez brīdināšanas
Nevienam par to nav Tevi jābrīdina.

In Mark Twain's words, why "in German, a young lady has no sex, while a turnip does?"
[das Mädchen—neuter] [die Rübe—feminine]

Bella Ragazza

Modra

Pastāvīgs apmeklētājs

Modra

CT = +39.3°

15.11.2011 12:25:16 0 0

Visu nelasīju, bet es pirkumiem internetā turu Swedbankas fiksētā maksājuma karti, agrāk tā saucās Ego karte, gada maksa tai pagaidām vēl 0. Es gan reti ko pērku netā. Bet nopērku un tad no parastā konta atskaitu naudu, lai nemaksātu %.
Toties parastā Visa Elektron gadā man maksā 5 lati labi, ka DD kompensē.

Modra

pīlādžoga

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

15.11.2011 12:54:02 0 0

Meklēdama izdevīgākos variantus atradu, ka iepirkties internetā, rezervēt aviobiļetes vai viesnīcu, tad SEB bankas MasterCard Standarta norēķinu karte. Var izņemt skaidru naudu bez papildu komisijas SEB bankas, DnB NORD, GE Money Bank, Hipotēku bankas, Krājbankas, Rietumu Bankas un Swedbank bankomātos Latvijā, kā arī SEB Grupas banku bankomātos Igaunijā, Lietuvā un Zviedrijā.

Tik papildu kartes izsniegšanas maksa - 6 LVL, apkalpošanas gada maksa - 6 LVL (tiek iekasēta, sākot ar otro kartes lietošanas gadu). Ko teiksiet, vai nav izdevīgi?

Īpaši izdevīga cena nelaimes gadījumu apdrošināšanai - 1 LVL. - Vot šis ko nozīmē? Vai var apdrošināties par latu?

pīlādžoga

renjchiks

Pastāvīgs apmeklētājs

renjchiks

CT = +41.4°

15.11.2011 13:33:31 0 0

pīlādžoga
seb master karte pa 6 ls ir pat pa lēto...

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

renjchiks

second chance

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

15.11.2011 16:29:24 0 0

pīlādžoga
Autorei ir šī pati SEB karte un cepiens ir par to, ka tas ir afigenna dārgi

Morgan
Negribu maksāt 6ls gadā

Atdod karti bankai un nemaksā. Tad ta problēma.
6 lati gadā par Mastercard / Visa kartēm ir maz.

second chance

bubuuc

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.11.2011 21:29:44 0 0

Burbulīte
AMEX savukārt daudz papildus bonusu, bezprocentu kredīts 45 dienas, atlaides, ceļojumu/lidojumu utt. apdrošināšana, kino biļetes...Gada maksa pirmā gadā nav, nākamos atlaides par apgrozījumu.

Amex blue nav lēta nedz gada maksas (15ls gadā), nedz pārskaitījumu vai naudas noņemšanas ziņā, bet nu mēneša beigās iedod Citadeles kinokarti, ieskaita kontā 0.75% no mēnesī notērētās naudas, pagājušomēnes vēl plusā 2%no Maximā notērētās summas, vispār tāda sajūta, ka kur vien griezies, tā saka - ā, ar Amex jums vēl būs atlaide!

Gada griezumā kā maksāšanas līdzeklis ļoti izdevīgi pie maniem tēriņiem

bubuuc

aniite

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

15.11.2011 22:29:46 0 0

renjchiks
PrivatBank tiešām piedāvā VISA CLASSIK karti pilnīgi bez komisijas maksas. Nav jāmaksā ne kartes gada maksa ne apkalpošana ne kas cits. Tā ir tikai LVL karte, kurai par pozitīvu atlikumu virs 50 lvl Banka maksā tev (starp citu lielāks% nekā dažā labā bankā par depozītu ), bet tas arī nav viss.

Ja interesē vienkārši VISA ELECTRON karte tad tā tur maksā 3 lvl (ja ir kādi pabalsti vai kaut kādas pensijas no valts, tad bez komisijas gada maksas).

Bankomāti, kuros karte darbojas bez komisijām ir PrivatBank bankomāti, Krājbankas un Nordea!

Izpīpēju no cenrāžiem

aniite

renjchiks

Pastāvīgs apmeklētājs

renjchiks

CT = +41.4°

16.11.2011 09:12:15 0 0

aniite
es laikam no cenrāža nepīpēju? nevajag jaukt divas dažādas lietas vica classic - norēķinu karte un visa classic - kredītkarte slikti pīpē...

renjchiks

pīlādžoga

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

16.11.2011 09:59:11 0 0

seb master karte pa 6 ls ir pat pa lēto...
Varbūt ir.

Bet tā, ka maldos, kā starp trijām priedēm, paskaidrojiet man, lūdzu. Ja ir VISA Electron (bezmaksas) un iegādājoties SEB bankas MasterCard Standarta norēķinu karti, ko es iegūstu vairāk?

VISA Electron esmu izmantojusi arī interneta pirkumiem. pareizi, tik Latvijā. ārzemju i-veikalos neesmu mēģinājusi.

pīlādžoga

renjchiks

Pastāvīgs apmeklētājs

renjchiks

CT = +41.4°

16.11.2011 10:20:57 0 0

VISA Electron esmu izmantojusi arī interneta pirkumiem. pareizi, tik Latvijā. ārzemju i-veikalos neesmu mēģinājusi.
pareizi, visa elektron LV mājaslapās tiek apkalpota, bet ārzemju lapās nē...tāpēc tev būs nepieciešama master karte vai Vica classik, lai kaut ko iegādātos ārzemju lapās...

renjchiks
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18153870
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens