Cāļa forumi » Skaistums
    1. 1
    2. 2
    3. 3

NikolaLittle: Apģērbs! kā labāk- dārgu un vienu vai lētu un daudz?!?

Jopciks

Pastāvīgs apmeklētājs

Jopciks

CT = +37.2°

14.11.2011 15:26:25 0 0

Vienu-divus dārgus un daudz lētu. Man patīk dažādība, es nevarētu vienā dārgā bikškostīma vai divās kleitās nostaigāt vienu sezonu - piemēram, visu ziemu.

nomainu tik zolītes pēc 3 sezonām šis ir respect. Es nevaru trīs sezonas vienos piem zābakos. Jā, ir dažas kurpes un vieni izejami zābaki, kas tiek uzvilkti pāris reizes gadā, tad tie jā - kalpo ilgi. Bet tā - man gribas jaunu sezonu ar jauniem apaviem staigāt.

-Tikai neiemīlies manī! - mani piekodināja. -Iekriti, - jūs teiksiet? Nē. Es savai mājai piebūvēju jaunu verandu.

Jopciks

Fraņa

Pastāvīgs apmeklētājs

Fraņa

CT = +37.2°

14.11.2011 15:39:29 0 0

kā labāk- dārgu un vienu vai lētu un daudz?!?
Labāk, lai piestāv.

Es pērku to kas patīk un piestāv. Dažreiz "pa lēto" var atrast skaistas lietiņas, dažreiz nākas investēt. Dažreiz tās ir tiešām kvalitatīvas lietas, dažreiz saprotu, ka īslaicīgs prieks, bet nu ja patīk, paņemu.

Nudien nedomāju, ka kāds speciāli dodas uz veikalu ar mērķi pirkt, piem., dārgas bikses. Pārāk bieži kvalitāte nav atkarīga no cenas, lai nebūtu spēkā nosacījums, ka vērts iet tikai uz uz dārgajām bodēm. Izstaigāju visādus veičus, atrodu, kuras patīk, un tad vērtēju vai maks to atļauj.

Fraņa

Winstona

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.2°

14.11.2011 15:43:16 0 0

Labāk mazāk, toties kvalitatīvs un skaists. Gaidu atlaižu sezonu, kad ir īstais mirklis iegādāties dārgus apavus, mēteļus, kostīmus, kleitas, somas par mazliet lētākām cenām. Līdz ar to man skapis nelūzt no apģērbu daudzuma, toties apģērbs nenovalkājas vienas sezonas laikā. Tāpat arī pērkot dārgas lietas, daudz vairāk padomāju, kā tas iekļausies manā garderobē un saskanēs ar pārējiem apģērba gabaliem.

Winstona

ieelpa

Pastāvīgs apmeklētājs

ieelpa

CT = +36.6°

14.11.2011 16:04:21 0 0

Es pērku kvalitatīvas preces. Ja izdodas atrast lētu apģērbu no kvalitatīva auduma, kas ideāli sēž, tad esmu priecīga par izdevīgo pirkumu, tāds brīnums gan gadās reti, bet gadās, jā. Nav vērts pirkt lētu ar tādu-šādu kvalitāti, un kurš ne īsti patīk. Esmu sapratusi, ka ilgtermiņā man atmaksājas nopirkt mazāk, dārgāk, kvalitatīvāk nekā sapirkt čupu lupatu, kuras pašai nepatīk, jo tāpat viņas karāsies skapī un tiks apģērbtas labi, ja vienu reizi vai arī labo izskatu zaudēs pēc dažām mazgāšanas reizēm.

Man ir drēbes, kuras nēsāju jau 2-3 gadus un izskatās kā jaunas.

ieelpa

Diamante

Pastāvīgs apmeklētājs

Diamante

CT = +37.0°

14.11.2011 16:10:09 0 0

Es laikam balsoju par lēti un daudz. Skaidrs, ka kvalitatīvākas lielākoties tomēr ir dārgākās lietas, bet es negribu 3-5 gadus staigāt vienā un tajā pašā dārgajā, kvalitatīvajā un nenovalkājamā apģērbā. Ja ģērbtos klasiskā stilā, tad laikam tiešām varētu tā. Bet man patīk pamainīt krekliņus, jaciņas, kleitiņas. tad nu pērku vairāk un lēti. kad nomazgājas vai vnk apnīk, bez sirdsapziņas pārmetumiem likvidēju un iepērku nākamo kaudzīti.

Diamante

cassandra

Pastāvīgs apmeklētājs

cassandra

CT = +38.2°

14.11.2011 16:22:30 0 0

Līdz ar to man skapis nelūzt no apģērbu daudzuma, toties apģērbs nenovalkājas vienas sezonas laikā
man skapis lūzt no apģērbu daudzuma, bet tas arī nenovalkājas vienas sezonas laikā,jo katrs apgērba gabals tiek vilkts reti, tāpēcka ir liela izvēle un nav vajadzība visu laiku staigāt vienās un tajās pašās drēbēs.

kad nomazgājas vai vnk apnīk, bez sirdsapziņas pārmetumiem likvidēju un iepērku nākamo kaudzīti.
tieši tā, pie kam man bija situācija,kad nopirku manā uztverē dārgus un smukus brunčus, un pirmajā vakarā aizkēru aiz naglas un izplēsu robu, bija bezgala žel.par salīdzinoši lētu lupatu būtu pofigs.

Таралежът е птица упорита - не го ли ритнеш не полита!

cassandra

Pjera Anabella

Apmeklētājs

CT = +36.6°

14.11.2011 16:39:11 0 0

Es lakam nebalsoju par neko. Pērku tikai to, kas man patīk. Man paveicies, ka nav tā, ka patīk tikai dārgas mantas.. Man ir soma gan pa 25 ls, gan pa 200 Ls.. veļa tas pats.. mētelis - viens no Karen Millen otrs no Bikbok.. un tā tālāk...

Pjera Anabella

black sand

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +38.0°

14.11.2011 16:48:30 0 0

dargas klasiskā stila drēbes kas ideali der ( ja protams auguma proporcijas nemainas ) klasiski tumši svārki, mazā melnā kleitiņa, ideāls kostīmiņš, klasiskas kurpes. To visu var kombinēt ar jau letākām bluzitem,jaciņām, šallītēm bižutēriju.

lētu visu kas ir pedejais modes kliedziens un pēc pāris menešiem vairs nebūs aktuāls, lētus Tkreklus,šortus visādas vieglas vasaras drebītes bet iespējami no dabiskiem materialiem, ziemas kārtu dargāku jo tā ari bieži vien ir ilgspēlējošaka.

Dargus sporta apavus jo no tiem atkarīga veselība un arī pēc iespējas kvalitatīvākas kurpes ar augstiem papežiem lai ir pareiza līste ari veselibai. Sporta apģerbu dažadām aktvitātēm ari labāk no labiem brendiem jo tas ir ne tikai skata bet ari materiala jautājums.

isumā visu kas ir klasisks dārgāku ( un kas svarīgāk no parbaudītiem brendiem, jo tikai cena vel neko neozimē) jo var lietot ilgak parejošas vertības letāk.

p.s vel aktuali ka mazgat to visu,leta drēbe var gadities vispar nemazgājama bet ari dargs apgerbs var but tīrams tikai ķimiski kas sadardzina visu.

black sand

Morgan

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

14.11.2011 16:49:05 0 0

Nezinu kas tiek domāts ar dārgs (kāda varēru minēt cenu amplitūdas)?

Bet tas, ka ir pirkts pa dārgo nenozīmē, ka tas arī uzreiz ir redzams citiem, citreiz džemperītis par 60ls izskatās ne par kapeiku labāks kā pa 10ls. Ne jau vienmēr lētās drēbes ir sliktas un dārgās labas. Es nevarētu nostaigāt visu ziemu 2 džemperos, tikai tāpēc, ka katrs 100ls maksājis, labāk izvēlētos nopirkt 4 gab pa tiem pašiem 100ls. Laba somiņa, gaumīgas rotas spēj paveikt ļoti daudz ko. Manuprāt, galvenais, lai tas viss neizskatās tirdziski, nevaru to noraksturot, bet nu ir apģērbi, kur jau pa gabalu var redzēt, ka pirkts tirgū pa desmitnieku, bet tajā pat laikā var arī pa to pašu naudiņu nopirkt ko normālu un gaumīgu.

Tas, ka tev ir savs viedoklis, nenozīmē, ka man tie murgi ir jāklausās!

Morgan

LaureL

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.4°

15.11.2011 00:06:32 0 0

Uzskatu,ka dargiem (salidzinosi, neperku pa tukstosiem ) jabut labiem zabakiem(adas), somai velams ari but kvalitativai, metelim, pulkstenim, rotaslietam (zelta).
Topini, dzemperisi, svarki, kleitas - var atrast ari labus par letakam cenam.
Es vados pec Bekhemas principa, ka leta kleita, ko uzvelc tikai vienreiz izmaksas nesasanas zina dargak, neka soma, ko nesasi ik dienu, n-tos gadus pec kartas. Nu, ja izdala cenu uz "lietosanas reizem".
Tad nu ari svarigi man to, ko nesaju katru dienu - lai butu kvalitativs.

"Be happy for this moment, this moment is your life."

LaureL
    1. 1
    2. 2
    3. 3
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18153886
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s