Cāļa forumi » Skaistums

valentina15: BLAKTIS

valentina15

Apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2011 04:40:37 0 0

Vienu riitu,cellot bernu,pamaniju blakti,kas sasuukusies rapoja prom... man bija ssoks,jo neko tadu nebiju piedzivojusi savaa maja.atklajaas,Kaiminienei,kas kaadu laiku atpakal parvacaas, atdeva skapiti, un ssai bijussas blaktis,nu skaidrs! Tas ir tik pretiigi,neskatoties uz to,ka vinas nav lloti daudz,ir ssausmiigi naktii guleet ar domu,ka kads bernam suc asinis. Sapirkos visadus lidzeklus,nepalidz,visas gleznas,dazzas tapetes atpleesu,parbaudiju,tur nav,tad laikam divanaa...kuru nevar izjaukt.mestt aaraa zzeel. KO DARIIT? KAA CIINIITIES?

valentina15

Avena

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2011 13:15:49 0 0

Diez vai īstajā sadaļā trāpīji ar savām blaktīm.

Bet nu visupirms - jāatrod, kur viņas dzīvo. Viņām patīk dīvāni - matrači. Un ja jau bērnam pa gultu rāpoja, tad tieši tur arī viņas jāmeklē.


How wonderful life is, while you're in the world. (Bernie Taupin)

Avena

gaboo

Apmeklētājs

CT = +36.6°

29.11.2011 17:27:20 0 0

atceros, kad studeeju ar draudzeni iireejaam dziivokliiti un kaa jau studentes nopirkaam lietotu diivaanu. Peec aaras jau smuks, par ieprieksheejaa saimnieka mitekli ari neko dizi sliktu nevareetu teikt.. Bet nu tad saakaas. Pirmajaa naktii ar draugu gulam un es juutu, ka kaut kas visu laiku lien... piecelamies, iesleedzam gaismu un uz palaga ir super daudz melnu kukainu - blaktis! Tas bija drausmiigi! Visas nositaam, paarklaajaam palagu taa, lai it kaa netiktu nekas virsuu, bet peec paaris min atkal tas pats! Gaajaam guleet pie manas draudzenes uz otru istabu.

Tikaaam valjaa no vinjaam ar to, ka izsaucaam tos speciaalos indeetaajus. Atnaaca nopuuta visu diivaanu ar kaut kaadu tur speciaalo skidrumu un teica, lai lauj izzuut. Peec tam arii nekad vinjas vairs nemaniiju, bet jaapiebilst arii tas, ka peec paaris meenesiem paardevu to diivaanu taalaak, jo vaacaamies uz citu vietu.

gaboo
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18155778
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Vasara