Cāļa forumi » Veselība

Čiekurs: Analīzes labas, bet klepus turpinās

Čiekurs

Apmeklētājs

CT = +36.6°

30.11.2011 10:26:58 0 0

Klepus jau vairāk kā 4 nedēļas. Izdzēru Hiconcil, nelīdzēja, tad stiprākas Spinax. Klepus mazinājās, bet vēl jo īpaši no rītiem ir.

Analīzes esot ļoti labas, tā dr. teica. 2 rtg taisīti, viss kārtībā.

Dr. uzskata, ka a/b vairs nevajagot dzert, tā jau daudz izdzerts. Teica, lai dzerot atklepošanas līdzekļus un viss.......

Ir kādam pieredze? A/b beidzu dzert svētdien vakarā....Varbūt vēl kādām dienām jāpaiet līdz mazināsies pavisam.

Iepriekš bijuši dažādi veģetatīvās sistēmas saasinājumi, varbūt no a/b nebūs nekāda jēga? Esmu izmisusi....

Čiekurs

Modra

Pastāvīgs apmeklētājs

Modra

CT = +39.1°

30.11.2011 11:54:35 0 0

Man klepus bija kādas 6 nedēļas, es netaisīju ne rtg., ne antibiotikas dzēru, tikai Brontex plus tautas līdzekļi. Nu, nupat pārgāja.

Vīram vēl drusku ir klepus, taisīja rtg., viss kārtībā, arī dzēra tikai sīrupus. Pamocījāmies nu ar to klepu krietni.

Analīzes esot ļoti labas, tā dr. teica. 2 rtg taisīti, viss kārtībā.- hm, un tāpēc antibiotikas? Man jau liekas, ka šogad tas vīruss ar klepu, cik nu esmu dzirdējusi.

Modra

Aiza

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

30.11.2011 12:00:24 0 0

Čiekurs
Kāda veida klepus- sausais?

Ja sausais klepus, tad tas tik pat labi var būt saistīts vairāk ar degunu nekā ar plaušām.

Vismaz man pašai ir tā, ka deguns aizliekas ciet, dabiski no deguna būtu gļotām jāieeļļo kakls, rīkle utml, tā kā deguns ciet, tad tur nekas neieeļļojas un sausais gaiss kairina kaklu, rezultātā klepo kaut līdz vemšanai, jo sakairināts pamatīgi, tai pat laikā no rīta ir drusku atklepojošs, jo pa nakti tie puņķi satek plaušās.

Tāpēc no sākuma jāsadakterē ir deguns, kad tur viss kārtībā arī klepus pāriet, ja vien nav ielaists tik tālu, ka iekaisušas plaušas no gļotām.

Aiza

aardillaa

Pastāvīgs apmeklētājs

aardillaa

CT = +39.9°

30.11.2011 15:02:23 0 0

Čiekurs
jādzer klepus sīrupi, nevis AB. Daudz siltas tējas, Boržomi, vai siltu ūdeni ar sodu.

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

aardillaa

Diančiks

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.0°

30.11.2011 15:33:28 0 0

klepus var rasties no iesnām, kad puņķi tek pa aizdeguni, kairina kaklu, un tāpēc rodas tas klepus. meitai nekādi nevarējām pievārēt klepu, tad LOR pateica, ka viss kakls sārts, jo puņķi tek, klepus rodas, un visu laiku tiek kairināts kakls. mums izrakstīja faringospray -

Aerosolu lieto mutes dobuma un rīkles gala gļotādas aprūpei iekaisumu gadījumos. Mutes dobuma un rīkles gala gļotādas aprūpes un veselību veicinošs līdzeklis.

Pielietojums: Mutes dobuma un rīkles gala gļotādas aprūpe. Var lietot arī ādas nobrāzumu, brūču un apdegumu apstrādei.

Diančiks

nopuuta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.11.2011 16:17:39 0 0

elementārs līdzeklis klepum, it īpaši, ja nav zināms iemesls, kas pie vainas - bronhi, rīkle, aizdegune vai kas - eikalipta tinktūra.

15 pil uz glāzi ūdens un malko dienas garumā.

OM MANI PADME HUM

nopuuta

JolantaR

Apmeklētājs

CT = +36.6°

30.11.2011 19:56:00 0 0

rtg liecina ka nav pneimonias, tbc, pārāk uzpūstas plaušas kuras var būt vēlīni pie bronhiālas astmas kā arī sastrēgums mazajā asinsrites lokā. Bet ja klepus ir un ir visu laiku, tad iespējams, ka tur ir kāda sausa krēpa, kas neatdalās.. Lai krēpas atdalītos galvenais nav atkrēpotāji, bet pats svarīgākais ir daudz dzert, jo ūdens vislabāk šķidrina krēpas. Bet protams var arī atkrēpotājus lietot. Alerģija nevar būt? Bronhiāla astma arī izslēgta> (ieelpot vai izelpot ir grūtāk?)

JolantaR

nopuuta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

30.11.2011 20:04:24 0 0

Bet protams var arī atkrēpotājus lietot.
sviests, soda,medus,piens - ideālākais atkrēpošanas kokteilis. un nekaitēs, ja arī krēpa nebūs pie vainas bijusi.

OM MANI PADME HUM

nopuuta

Brūklenīte

Apmeklētājs

CT = +36.6°

30.11.2011 20:07:43 0 0

Čiekurs
Tāpēc no sākuma jāsadakterē ir deguns, kad tur viss kārtībā arī klepus pāriet.

Tā arī mana daktere teica.
Bija man tā pavasarī. Plaušu rentgens labs, asins analīzes labas, bet izrādījās, ka deguna dobuma iekaisums. Taisīju rentgenu deguna dobumiem. Dzēru antibiotikas, pilināju deguna pilienus aptiekā gatavotus, elpoju Ventolin inhalatoru. Arī man bija problēmas VD. Viss ir kārtībā. Man vēl palīdzēja arī siltais laiks, kas vasarā sākās. Tagad rudenī kaklā mazs apsārtums. Iesnu nav. Deguna dobuma iekaisuma nav. Daktere ieteica 5-6 reizes dienā skalot kaklu ar olīveļļu vai kādu citu pārtikas eļļu. Sevišķi pirms gulēšanas. Tas mīkstinās rīkles gļotādu un kairinājums būs mazāks. Vai tu no rītiem nemazgā galvu un ar mitriem matiem neej laukā? Neuztraucies, tādas lietas var izārstēt !

Brūklenīte
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18155964
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens