Cāļa forumi » Nekustamais īpašums
    1. 1
    2. 2

Petit: SIA "Namu apsaimniekošana" atsauksmes/pieredze

Sieradesa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.12.2011 01:17:50 0 0

Ko viņi jums tur īsti TĀDU dara?Mūsu māju apsaimnieko kopš "dzimšanas", tā kā nav viedokļa, bet ziņķāre par to ir.

Sieradesa

Blingbling

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.12.2011 13:25:26 0 0

Es dzīvoju viņu apsaimniekotā mājā tikai pāris mēnešus, tāpēc nekāds baigais viedoklis man nav, bet nekādu mārketinga teroru vai ko tādu neesmu izjutusi pa šo laiku. Koplietošanas telpas tīra tiešām labi, mašīnai iebraukšanas pulti uztaisīja 2 dienās, lūzni, kas bija novietots un aizmirsts manā parking vietā, aizvāca operatīvi. Komunikācija ar viņiem ir bijusi pozitīva. Gribās sagaidīt sniedziņu un apskatīties, kā būs ar stāvvietu tīrīšanu. Pārāk mazs laiks pagājis, lai izteiktu verdiku, bet pagaidām ir ok!

Blingbling

Ink

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.12.2011 15:19:36 0 0

Mūsu māju apsaimnieko kopš tās uzcelšanas, esmu ļoti apmierināta. Spēj nodrošināt visu nepieciešamo - darbaspēku, tehniku (kas ir ļot svarīgi, piemēram, ziemā ar lielu sniegu, mums ap māju ir liela tīrāmā platība, kuru bez bobcata nenokopt, sniegu tīra savlaicīgi), operatīvus remontus nepieciešamības gadījumā. Protams, vienmēr var atrast kur piekasīties, bet kopumā pakalpojumi ir labā līmenī. Cena nav zemākā, bet par kvalitāti atbilstoša.

Ink

Enna

Pastāvīgs apmeklētājs

Enna

CT = +36.6°

17.12.2011 16:24:21 0 0

Arī mūsu daudzdzīvokļu māju viņi apsaimnieko kopš pirmssākumiem, tādēļ nav ar ko salīdzināt, lai būtu viedoklis.

Katrā ziņā slauka un tīra ļoti labi, nav bijušas problēmas (man pat šķiet, ka reizēm pārāk daudz - rudenī, kad lapas no kokiem bira nepārtraukti, tikpat nepārtraukti vīriņš pa stāvvietu braukalēja ar to tīrāmo mašīnu, tā vien gribējās pieiet un pateikt, lai sagaida vēl kādu lapu).

Varbūt viņi to agresīvo mārketingu pielieto, lai piesaistītu un iegūtu jaunus klientus - to izvērst pret esošajiem nav vērts (ir jau piesaistīti).


Vienīgā iespēja tikt vaļā no kārdinājuma ir tam ļauties!
Enna

Sieradesa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

17.12.2011 21:32:47 0 0

Jā, vienīgais kam varu piesieties, pārāk centīgs sētnieks. Nabaga sīcim pagalmā nav neviena zariņa vai lapas ar ko papildināt smilškastes būves.

Sieradesa

Aļisa Seļezņova

Pastāvīgs apmeklētājs

Aļisa Seļezņova

CT = +36.6°

17.12.2011 21:40:48 0 0

Apsaimniekotājs ir labs, tikai, pārņemot namus no citiem apsaimniekotājiem, bieži savāc arī viņu personālu, piemēram, sētnieci. Un tad vecā nevīžīgā sētniece paliek. It kā viņiem ir kaut kādas kvalitātes nodaļas, kas pārbauda kvalitāti. Sētniece varbūt izslauka, darbs skaitās izdarīts, bet ko tas līdz, ja netīrumi ar slapjo lupatu pārbīdīti no vienas vietas uz citu? Respektīvi, ja jūs maināt apsaimniekotāju, ar kuru tagad neesat apmierināti, vajag viņiem darīt zināmu, kuru personālu līdzi neņemt. Jāsaka, ka diezgan ir viņiem nevīžīgi meistari, kas pārņemti no citiem apsaimniekotājiem vai kaut kādiem valsts vai pašvaldību komunālajiem uzņēmumiem, kas netur Namu apsaimniekošanas tomēr augsto kvalitātes standartu. Bet, pieņemot, ka vadība ir sakarīga, jācer, ka viņi drīz to sapratīs. Ak jā, un būtu vēlams uzzināt, kurš tieši cilvēks būs mājas pārvaldnieks un apklaušināt citas šī pārvaldnieka mājās. No pārvaldnieka daudz kas tomēr atkarīgs. Centrālais info telefons informāciju nodod pārvaldniekam, bet, ja pārvaldnieks ir mūdzis, lietas tiek aizmirstas, padarītie darbi netiek pārbaudīti. Es vēlreiz uzsveru, ka apsaimniekotājs ir labs, bet, cerot, ka HouseM ir viņu darbinieks, uzrakstīju arī kādu priekšlikumu viņu kvalitātes uzlabošanai.


Viešņa no nākotnes.
Aļisa Seļezņova

Aļisa Seļezņova

Pastāvīgs apmeklētājs

Aļisa Seļezņova

CT = +36.6°

14.01.2012 20:01:48 0 0

Petit
Ko izlēmāt?


Viešņa no nākotnes.
Aļisa Seļezņova

Sirsna

Pastāvīgs apmeklētājs

Sirsna

CT = +36.6°

15.01.2012 12:05:20 0 0

Par agresīvo mārketingu varu piekrist 100%, šajā ziņā ļoti nepatīkama kompānija. Ienākot mājā sola daudz, bet rezultātā nedara neko.

Ar sniega tīrīšanu gaužām slikti iet - mums ir pieņemti 2 sētnieki cīņai ar sniegu - 1 izskatās pēc bomža, 2 studenta, izskatās, ka lāpstu šodien 1 x rokā paņēmuši. Nevienu traktoru NA tā arī līdz mūsu mājām nav atsūtījuši, tad nu šie 2 frukti to sniegu ar lāpstām stumda pa pagalmu.


Sirsna
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18157681
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Vasara