Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

BeeKid apģērbi bērniem

Bērzlapīte

Es labāk sapērku Lindexā visu apģērbu priekš sava zīdaiņa par normālām cenām, nekā atbalstu vietējos ar vājprātīgi uzskrūvētajām cenām.

"Es saku jums jau dienas simt un piecas - lai puķi dabūtu ir jānoliecas." I. Ziedonis

unknown
pilnigi piekriitu. Un par kvalitaati. Tikai ZAZA taa ir izcila no muuseejiem, bet tas raibums ir apnicis. Cik var. Petra so-so. Ja lindex peec paaris meeneshiem valkaashanas un mazgaashanas izskataas labi, bet mee too un gymboree peec paris menesiem - izcili, tad petra ir nomazgaata lupatinja.Vairs nepirkshu. Man meitaam bija (ir ) siis kleitas http://www.petra.lv/kristine-2/ un http://www.petra.lv/monta/. Shobriit tikai svaarki ir normalaa staavoklii. Kelita un kreklinsh bija no suu materiaaliem.

Man beerniem ir daudz dreebju, ne jau vilka katru dienu un pa graavjiem arii neraapoja. Ja kas, lindekss ir DAUDZ kvalitatiivaaks par H&M un vairuma next izstraadaajumu. Tikai taa kjeza, ka pec 128 cm meiteneem vairs nav ko pirkt.

taa kaa av ko te kladzinaat - latvieshu dizains, latviesu dizains. Baigais dizains- striipas horizontaali un vertikaali, druumas kraasas vai oaarspiileeti raibas kleitas (kaa visiem) un ar mashiinu adiiti kostiiminji.

Man šķiet, ka Petra kleitas izskatās pēc Zaza pakaļdarinājuma. It kā smukas, bet viss pirmais ir labāks kā atkārtojumi... Tāpēc meitenēm izvēlos Zaza, jo pēc vairāku gadu valkāšanas vēl varu nodot tālāk draudzenītēm.Lielā nu jau no tā visa ir izaugusi, viņai tīņu drābes vajag, bet viena Zaza kleitiņa vel tiek vilkta. ja pērku dārgi, tad tam ir jābūt izcilam.

Paldies par komentāriem, citādi domājam "Ak mēs nabadziņi, cenšamies, bet pret mums tā"

Izrādās vēl daudz pašiem jāpiestrādā. Ceru, ka meitenēm izturības pietiks.

sirdspukstiņš

Bet par cenām – jo vairāk preci pērk, jo zemāka cena. Pašlaik šie uzvalki ir vienā eksemplārā ar „ekskluzīvi” piemeklētu audumu, aksesuāriem utt., tāpēc arī cena tik augsta. (P.S. Ne reklāmas nolūkā - savējiem vienmēr dodam atlaides)

rudaa

Mēs nevaram sacensties ar masu produkciju, kur Lindex u.c. vienmēr būs mums priekšā, ja vien neatvērsim konkurējošu ražotni, bet vai vajag. Vairāk esam tendēti uz kaut ko īpašu, tikai kas ir tas īpašais, ko zēnu, meiteņu mammas grib??!!!

serpieri

Par adījumiem – skaitāmies, ka dzīvojam aukstos klimatiskos apstākļos. Līdz ar to bērniem nepieciešami silti apģērbi. Tādēļ arī piedāvājam adījumus. Ar roku adītie adījumi būs ne vairs 15 Ls, bet 30 Ls. Vai tādus pirksit?

alisens

My Kiddy
Mēs mēģinām apvienot visu Latvijā ražoto bērniem, bet diemžēl aktivitāte no vecāku puses ir ļoti, ļoti zema
Lasīju vairākas reizes, tā arī nesapratu, kas ar to domāts Vai ar to ir domāts, ka veikalā ir tikai Latvijā ražotā prece vai arī jūsu mērķis ir veikalā piedāvāt visu, ko vien tik Latvijā saražo bērniem? Tad kāpēc nosaukums ir angliski? Un ar to zemo vecāku aktivitāti ir domāts kas - veikalā apgrozījums zems?

Blogs jums diezgan vājš (fotografijas ar neuzrunā potenciālo iespējamo pircēju), neparāda to, kas pie jums atrodams. Jums "acu priekšā" ir cits blogs (pat divi), kur par jūsu veikalu ir daudz labāks apraksts un foto(saites atrodamas jūsu pašu blogā).

Veikala atrašanās vieta (un nosaukums) liek domāt, ka vairāk tomēr mērķējat uz ārzemniekiem, nevis latviešu vecākiem. Reklāma - nav vispār vai arī ir minimāla. Kā tad lai vecāki par jums uzzin?

Paldies par komentāriem, citādi domājam "Ak mēs nabadziņi, cenšamies, bet pret mums tā" Izrādās vēl daudz pašiem jāpiestrādā. Ceru, ka meitenēm izturības pietiks.

Šis liek domāt, ka meitenēm derētu pamācīties uzņēmējdarbības pamatus, ar izturību vien būs par maz, lai veiksmīgu veikalu uztaisītu un noturētu.

Ja tā godīgi - nu neuzrunā mani ne Beekid, ne arī pats MyKiddy veikals.

Beekid - manai 8-gadniecei tur vairs nekā jēdzīga nav, 2-gadniecei - 2 modeļi kleitu, abas nejēdzīgas(vienai nevajadzīga kapuce, otram modelim stils ne pārāk). Krāsas ...., modeļu daudzveidība .... Piedodiet, bet tajā pašā Lindexā mazajai Bamse sērijas tunikas un leginsi ar lieliskām atlaidēm izskatās daudz labāk.

MyKiddy - nokļūt Vecrīgā ir sarežģīti, it īpaši kād mājās ir tieši šī veikala klientu vecuma grupas bērni. Kājām - neizdevīgi un tālu jāiet, ar auto - dārgi. Maksāt n-latus par parkošanos, lai vēl pēc tam pārdesmit atstātu veikalā ... vieglāk ir lielveikalā kopā ar pārtikas pirkumiem iegriezties arī bērnu apģērbu veikalos, kaut vairākos vienā reizē un īpaši atlaižu laikā.

Diemžēl, par vecuma grupu kas ir virs 122-128-134 cm mūsu ražotāji aizmirst pavisam.

Krizdole

Man arī BeeKid ļoti patīk, drēbes ir kvalitatīvas un foršas (manam ķiparam vairākas uzdāvināja), bet, nu jā - es arī nevarētu atļauties tās pirkt pati. Varbūt vienīgi pa kādai. Nav jau vairumam cilvēku pirktspējas Latvijā, tā ka drīzāk jācer, ka viņiem labi veiksies ar eksportu

life is a strange thing

just when you think you learned how to use it
it's gone

Alisens

Zinu, ka pie bloga jāpiestrādā.

Krizdole

Lielveikaliem mēs neinteresējam, jo tiem pietiekama bērnu preču izvēle, diemžēl ne Latvijā ražoto. Mums atliek tik pa maziem veikaliņiem un cerēt, ka tūristi aizlāpīs to robu, ko zaudējam ar zemo vietējo interesi (5% no kopējā apgrozījuma).

Svētdienās stāvvieta par brīvu. Pie Bastejkalna vietu nebūs, var atstāt pie Nacionālā teātra. Parasti vecāki apvieno ar egļu skatīšanos.

Ja ir pieprasījums, ražotāji būs priecīgi strādāt arī virs 134.izmēra. Pašlaik max ir 140 izmērs.

Valeska

My Kiddy
novēlu jums veiksmi un izturību šais grūtajos laikos noturēties un izturēt. zinu, kā tas ir, kad ir veikals, kad viss jāuztur, jāpārdod utt. veikalā vasarā arī tirgojām paššūtas meiteņu drēbītes (cenas no 4-7ls) un tad pat bija par dārgu un dīca atlaides.

My Kiddy PAR ADĪJUMIEM- ja man vajag mazajai, es pasūtu rokdarbniecei, pēdējais ar rokām adītais vilnas džemperis ar augsto krāgu izadītu haskija attēlu priekšā un aizmugurē izadītiem meitas vārdiem man izmaksāja krietni lētāk kā Jūsu veikaliņā! Pie tam tā kā dizains bija mans, tad tāds džemperis varētu būt vienīgais Tās strīpainās kleitiņas, nu nezinu kaut kā īpaši uz augumu neizskatās. Ja gribat konkurēt, produkcijai jābūt ar odziņu! pretējā gadījumā vecāki izvēlēsies vai nu iepirkties ārpus LV zināmas kvalitātes lietas par krietni zemākām cenām (piem. uz atlaidēm) vai ies pie savas šuvējas un pasūtīs oriģinālus tērpus vienā eksemplārā pie tam par zemākām cenām.

Kriksis1
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158542
Lasīt vairāk