Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

BeeKid apģērbi bērniem

Bērzlapīte

unknown

My Kiddy
Tu joko, vai kā? Mums atliek tik pa maziem veikaliņiem un cerēt, ka tūristi aizlāpīs to robu, ko zaudējam ar zemo vietējo interesi (5% no kopējā apgrozījuma). Tas ir tikai loģiski, ka vietējie neiepērkas Vecrīgas mazajās bodītēs. Pirmkārt, daudzi nenojauš (reklāma ir vairāk kā vāja), ka bez suvenīrbodītēm ir arī tāda bodīte, kā Jūsu, otrkārt, jau minēja, ka nav ērti piekļūt. Ar ratiem neiespējamā misija, ar auto ķēpa ar parkingu utml. Varbūt tomēr der apdomāt ieiešanu lielveikalos... Stokmanī taču uzlika pāris LV ražotāju stendiņus, domāju pircēji atrodas. Piemēram Galerijā Centrs ir pavāji ar bērnu šmotkām Mantas gan ir, bet var jau piedāvāt ko savādāku... Plus vēl tūristi tur padaudz siro.

Atkal pieķeroties pie te slavētās kvalitātes, unikalitātes un izcilajiem materiāliem... Par otro neko nebildīšu, tikai uzskatu, ka ar to vien izbraukt un sasniegt lielu noietu, ir pagrūti. Turklāt, sasniedzot lielu pieprasījumu, zūd pats unikalitātes faktors. Pirmais (kvalitāte), kā rādās, netur kritiku. Ja man vēl bija doma kādreiz ko iegādāties no tās pašas "Petra", tad tagad to noteikti vairs nedarīšu, ja vien 1gab. nemaksās ļoooti lēti. Tik bagāta, lai izmestu 20Ls vienai iziešanai, vai bojātu sev nervus mēģinot reanimēt izmazgāto drēbi, kas izskatās pēc pļeckas, neesmu. Materiāli... biju nesen mēreni pārsteigta, kad Stokmanī palūkoju tuvāk vienu puišu izejamo kreklu no firmas Color....., neatceros vairs precīzi, bet latvju produkts). Pozicionēja sevi kā izcilus dabiskuma un ērtuma radītājus, bet krekls 50% no viskozes. Tas tagad skaitās izcili dabisks???

Neesmu arī baigākā atlaižu dīcēja, bet mazliet derētu piezemēties cenu ziņā pašmāju ražotājiem, ja vēlas rast pietiekamu noietu vietējā tirgū. Nav vairs treknie gadi, kad ļaudis pirka jebko, kas smuki tika apvārdots vai iepīts sentimentālajās pašmāju notīs. Arvien vairāk ienāk populārie brendi, kas līdz šim bija tikai no ārzemju braucieniem vai radu sūtītie, arvien biežāk pasūta no ārvalstīm internetā... Ja tiem ir adekvāta cena un kvalitāte, paši saprotat... Cilvēki kļūst prasīgāki Tas ir tikai normāli un jāliek aiz auss.

alisens

My Kiddy
Lielveikaliem mēs neinteresējam, jo tiem pietiekama bērnu preču izvēle, diemžēl ne Latvijā ražoto.

Nu nu, pārāk vispārīgs apgalvojums izklausās. Vajag cīnīties, kamēr izdodas, nevis pajautāt vienam, saņemt atteikumu un tad raudāt stūrītī - ak mēs nabadziņi LV ražotāji. MiniMode lielveikalos ir, Grāmatu Karuselis ir, ari vietējo meiteņu darinātos auskarus/krellītes Dominā (ja nejaucu) var nopirkt stendiņā - tie arī ir LV produkti, neba nu jūs vienīgie šajā nišā mēģinat startēt. Bez tam, pilns draugiem lv ar visvisādu vietējo darinājumu piedāvajumiem.

Jūsu lielākā problēma - jūs gaidat, ka pircēji jūs atradīs paši. TĀ NENOTIKS! Jums ir jābūt max pieejamiem potenciāliem pircējiem, bet jūs sēžat ekskluzīva, mammai ar bērnu ratos grūti sasniedzamā vietā un vēl arī bez jebkādas reklāmas.

Un pasaule jau sen ir kļuvusi "plakana" - ikvienam jāspēj konkurēt ar citu valstu ražotājiem, jo būs grūti pamatot, kāpēc man jāpērk LV ražotas biksiņas bērnam, ja tās tomēr nav konkurētspējīgas ar citiem ražotājiem. Tikai tāpēc, ka LV šūts, nav jau maize vai piens, kuru perkot vairums piedomā, no kurienes nācis? Izvēloties apģērbu, tomēr pircējam ir citi kritēriji

Lielveikaliem mēs neinteresējam, jo tiem pietiekama bērnu preču izvēle, diemžēl ne Latvijā ražoto.

bez lielveikaliem jau ir arī citas alternatīvas. Čaka, Tērbatas u.c.populārās iepirkšanās ielās bieži redzamas bodītes ar uzrakstu IZĪRĒ. Pieņemu, ka nomas maksa pat ir zemāka nekā lielveikalos, tur tiešām pēdējo kreklu atdosi, lai samaksātu. Ir arī gadatirgi. Par daudzām no jūsu precēm pirmo reizi uzzināju tikai no šīs diskusijas.

Nav jēgas neko gudru teikt, jo cilvēce tāpat tuvojās galējās muļķības robežai.

Es labāk sapērku Lindexā visu apģērbu priekš sava zīdaiņa par normālām cenām, nekā atbalstu vietējos ar vājprātīgi uzskrūvētajām cenām.

nevar salīdzināt cenas piem., Lindexam un kaut vai šim pašam BeeKid LV darinātajam. kur pirmo auž, šuj, pako par 1$ dienā Marokā. un vārds "uzskrūvēts" ir nevietā.

PAR ADĪJUMIEM- ja man vajag mazajai, es pasūtu rokdarbniecei, pēdējais ar rokām adītais vilnas džemperis ar augsto krāgu izadītu haskija attēlu priekšā un aizmugurē izadītiem meitas vārdiem man izmaksāja krietni lētāk kā Jūsu veikaliņā
vai rokdarbniece samaksāja PVN, telpu nomu un algu?! nesalīdziniet divas dažādas lietas.

par kvalitāti gan var diskutēt, bet salīdzināt cenas...piedodiet, nebūs korekti.

nepērku LV ražotas drēbes, vnk nepatīk dizains, bet ļoti labprāt pērku dāvanām rotiņas, rotaļlietas arī tanī pašā My Kiddy . lai veicas biznesā!

pims
minēju kā piemēru kāpēc piem. es šādā veikalā neiepirkšos (un manā gadījumā ne jau cena noteicošais, bet lai tas izstrādajums, dabīgs, kvalitatīvs utt. būtu ar odziņu!!!)

Kriksis1

man patika Beekid . Lietas,ko izvēlējos,ir prakstiskas un izturīgas. Man puika-viņš nav izvēlīgs , galvenais lai silti un ērti!!! Cenas normālas-cik sapratu,tad tās cenas ir EUR .

nekad nav tik labi ,lai nebūtu vēl labāk

Manai meitai ir 2 kleitas no Petras -

http://www.petra.lv/amanda/ un http://www.petra.lv/lelde/

Pirmo sarafānu esmu mazgājusi veļasmašīnā kopā ar citām drēbēm jau kādas 7-8 reizes, kleita joprojām ļoti labi izskatās, par kvalitāti nevar sūdzēties. Otro mazgāju 1 reizi, arī kā jauna.

Es gan priecājos, ka Latvijā arī kāds uzdrošinās ko ražot. Par konkurenci jau cits stāsts, protams, pie mums izmaksas ir daudz lielākas, bet neskatoties uz to, ka ir krīze, ir daudz cilvēku, kuriem naudas netrūkst. Tāpēc LV ražotājiem ļoti jāpiedomā ar ko izcelties, kā klientus piesaistīt. Ja tas izdodas, cilvēki gatavi samaksāt par ieguldīto darbu. Katram brendam ir sava mērķauditorija, ne visiem interesē Ķīnas ražojumi, tāpat ne visiem interesē eksluzīvas preces.

Par MyKiddy gan pirmo reizi dzirdu un pat ja varētu atļauties, braukt uz Vecrīgu speciāli apmeklēt bērnu preču veikalu, iespējams vienīgo, man liekas ļoooooti neērti, tas viennozīmīgi ir domāts tūristiem, tāpēc jau arī ārzemnieki iepērkas par 90%.

Franija

My Kiddy
Sveiki

Aplūkoju mazliet Jūsu veikala piedāvājumu! Dažas lietas man iepatikās un pat varētu domāt par pirkšanu. Bet vajag noteikti padomāt, kā sevi pareklamēt. Jo, ja netīšām nebūtu pamaījusi šo tēmu, 90%, ka par jūsu veikaliņu nezinātu un man pat neienāktu prātā tādā Vecrīgas rajonā meklēt sakarīgu veikaliņu bērniem. par tām cenām - ir lietas, kas ir pārbaudītas un kuras pirktu arī par dārgāku naudu. bet, piemēram, beekid apģērbi mani neurunā ( atkal strīpas) - un cena man ir pa augstu!

Mieru, tikai mieru!

Franija u.c.

Paldies par ieteikumiem par reklāmu

Tā rezultātā tapa Twitter konts https://twitter.com/#!/My_Kiddy_Latvia

Mājas lapa Draugiem.lv http://www.draugiem.lv/httpmykiddylv.blogspot.com/

Ja vēlies sekot, ko "vietējie" rada bērniem - pievienojies

Pēdējās izmaiņas: My Kiddy, 14.01.2012 17:57.
Pēdējās izmaiņas: My Kiddy, 15.01.2012 23:32.
Pēdējās izmaiņas: My Kiddy, 16.01.2012 00:11.
Pēdējās izmaiņas: My Kiddy, 16.01.2012 08:57.

es savukart tikko atklāju labi unlēti,

bet jaunas lietas bērnu apģērbu interneta veikalā

pingas.lv

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18158542
Lasīt vairāk