Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

skansta: Aizgājušie radi nāk sapņos.

Slēdza skansta: "Paldies, meitenes :)".

skansta

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.12.2011 10:40:48 0 0

Ko tas varētu nozīmēt, ja cilvēkam sapņos nāk tikko mirušais vectēvs un pirms gada mirusī vecmāmiņa. Cilvēks apslima, kā aizmieg - tā viņi ir klāt, sarunājās u.t.t. un līdz ar to clvēkam ir bail iet gulēt, mēģina kaut ko darīt, novirzīt domas par viņiem...

skansta

sk.Tipa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.12.2011 11:53:27 0 0

skansta
Pasuuti misi par mirushajiem. Tas noziimee, ka vinji - iespeejams - nerod mieru tur un par vinjiem jaaluudzas.

sk.Tipa

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.6°

31.12.2011 12:30:49 0 0

Šiem jautājumiem ir tēma "sapņi" - tur raksti, lūdzu.

Eh, un vienmēr šis stereotips - nerod mieru, nerod mieru... Tas, ka miruši ir tikai viņu fiziskie ķermeņi un gars vienkārši var arī nākt pie mīļa radinieka parunāties tajos brīžos, kad radinieka gars to nomodā atcerēsies - to neviens neiedomājas, uzreiz tikai domas par ļauno, ļauno nāvi un baisajiem, baisajiem mirušajiem radiniekiem.

Memento mori.

Sarandiels

sk.Tipa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.12.2011 12:40:23 0 0

Sarandiels
Taads ir mans un katoliskaas bazniicas uzskats. Sheit var daliities ar visiem uzskatiem

sk.Tipa

Evila

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.12.2011 17:08:39 0 0

skansta
Domāju , ka slimiem ir kaut kāda spēja uztvert paralēlās pasaules.Esar šito saskaros ne vienu reizi vien. Man draudzene dzina prom savu nesen mirušo mammu,kad tā gultasgalā sēdēja katru nakti, kad viņa saslima. Nu neko, vismaz dzīva palika. PAti bija starp to un šito pasauli.

aArbūt arī , ka viņi nāk vienkārši palīdzēt. Lai viņš palūdz viņiem aizsardzību, lai viņu sargā. Ja tikko nomiris, es noteikti sveci noliktu baznīcā un aizlūgtu par viņa dvēseli. Un palūgtu,lai mani netraucē. Man tas palīdz gandrīz vienmēr ar nesen mirušiem.

... die absolute Wahrheit liegt irgendwo dort draußen! ... hinter den Wolken ... hinter diesem Himmel und vielleicht auch hinter unsere Galaxie ...

Evila

mystic

Apmeklētājs

CT = +36.6°

31.12.2011 17:22:46 0 0

Miroņu gari var palīdzēt. Miesa ir tikai čaula dvēselei. Ne vienmēr tie vēl ļaunu. Mises ne vienmēr līdz, jo visas dvēseles nav pakļautas kristus egregoram. Manu tuvo dvēseles ir pakļautas tikai Visaugstākajam Spēkam, kas radīja tumsu un gaismu, arī neskaitāmus pozitīvus un negatīvus egregorus. Tā ka mises atkrīt. Smile, un draugi TUR ir arī speka daļa.

mystic

Lapsis R

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.12.2011 21:04:57 0 0

Man gan liekas, kas tas viss ir cilvēka galvā. Ja cilvēks vēl ir sērošanas procesā, tad ir normāli un saprotami, ka šādas lietas atgadās. It's all in your head.

Ja labi grib, tad visu var

Lapsis R

Daggy

Pastāvīgs apmeklētājs

Daggy

CT = +36.6°

01.01.2012 00:54:23 0 0

latviešiem ir tāds ticejums,ja sapņos nāk "ciemos"aizgājušie radi,draugi un td..un nebut nav atkarigi no kā miruši(un nav svarigi kādas jums bijušas attiecibas dzives laikā-labas,sliktas,nekādas un td),tad laiks iet uz kapiem,jo viņi nevar pie jums savādak atnākt,bet jus gan varat pie viniem aiziet...un miers

pārbaudits-strādā...

Daggy

mystic

Apmeklētājs

CT = +36.6°

01.01.2012 02:13:49 0 0

jo viņi nevar pie jums savādak atnākt

Pie miesas nevar, bet pie dvēseles var.

Cilvēka dvēselei ir vairaks dimensijas, ēterisks lauks ķermenim, aura, tad astrālā plānā cilvēka daļā, tad mentāla plāna. Pēdējos divus viņi var viegli apciemot.

Ne visi mirušie ir aiz aizslēgtām durvīm. Citas dvēseles ir reinkarnejušas citās miesās, citas atpūšas, citas veic pāreju, citas ir tādas, kas spēj apciemot Zemi, cilvēkus un arī atgriezties savā atpūtas vietā atpakaļ.

Variantu ir daudz.

Nē, visi nemirst, nereti smagi slimiem rādās miruši tuvinieki un pēc tam nāk atvieglojums, reizēm pat padoms, sarunas. Citiem viņi saka ka vel nemirsi utml. Citie pasaka, kad mirs.

Bija vairāki stāsti, kad cilvēks smagi slims, parādās ome, opis un pasaka = dēliņ, tu tagad nemirsi. Un kad tad es miršu? Pēc xx gadiem, un cilvēka vīzijā parādās nāves aina.

Pēc 19 gadiem viņš kas šo stāstīja arī tieši tā nomira.

Nav visiem jāmirst, tad jau es būtu pagalam pirms 25 gadiem, tā lūk.

Kas attiecas uz aiziet pie viņiem = tas arī grūtāk kā viņiem atnākt pie tevis. Tu nezini, kur tevi noliks pēc nāves un varbūt tava dvēsele viņus nesatiks... tā pārdomām, variantu ir ļoti daudz.

mystic
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18159700
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Izvēlies tapeti: Rudens