Cāļa forumi » Zīdainis
    1. 1
    2. 2

Ksaverija: temperatūra iespējams no piena sastrēguma krūtīs

VinnijsRūks

Zīdīšanas konsultants

VinnijsRūks

CT = +37.6°

20.01.2012 17:34:19 0 0

Ksaverija
Vienalga - kartupelis vai kāposts - kaut kas atvēsinošs jāliek klāt starp barošanām. Tikpat labi var smērēt Traumeel S smēri. Savukārt, pirms barošanas pasildīt krūti - lai piens labāk atdalās.

Jā, paracetamolu var dzert - tādās devās, kā instrukcijā norādīts.

Šarlote

Piena sastrēgums parasti nenozīmē, ka piens nenāk ārā, parasti ir tikai kāds krūts stūrītis, kur ir sastrēdzis. Bet, protams, sastrēgums jādabū vaļā.

Antibiotikas pirmajās dienās dzert ir lieki, jo nav jau vēl iekaisuma. Ja pēc kādām 4-5 dienām nepaliek labāk, tad gan jāmeklē ārsts.

VinnijsRūks

Šarlote

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.01.2012 17:41:03 0 0

VinnijsRūks
Piena sastrēgums parasti nenozīmē, ka piens nenāk ārā, parasti ir tikai kāds krūts stūrītis, kur ir sastrēdzis. Bet, protams, sastrēgums jādabū vaļā.
Nu man nozīmēja vienmēr. Ja ir sastrēgums, tad viss, nekas ārā vairs normāli nenāk, ja "ievelku" (respektīvi, ja UZREIZ nenoreaģēju).

Ja pēc kādām 4-5 dienām nepaliek labāk, tad gan jāmeklē ārsts.
Nevaru saprast... Man otrajā dienā T bija 40 un grieza vaļā. Kādas 4-5 dienas? Nevaru iedomāties, ka tik ilgi var "gaidīt"

Šarlote

prototype

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.01.2012 18:25:34 0 0

Man ne ar vienu no vecākajiem bērniem šis nebija, bet tagad - 8 ned. laikā 6x. Temperatūra uzceļās momentāli - 39,7. Ar 2 paracetamoliem var uz kādu laiku nosist. Izmasēju, izsildu un dodu mazajam sūknēt neskatoties uz to, ka asaras no acīm sprāgst laukā, zobus sakožu, tikko izsūnēts, tā temperatūra kā pacēlusies, tā pazūd, bet neizdodas mazajam visu tā ātri izsūknēt, paiet vismaz kādas 6 h (ēdējo reizi diennakti nomocījos, + paracetamols laikam uz manu svaru bija par daudz, jo pēdējo devu izvēmu). Trakākais, ka lielākoties sastrēga netālu no krūts gala, barošana bija ārkārtīgi sāpīga. Visp. saprotu, ka mazajam veselīgāk ar mammas pienu, bet izlēmu, ja vēl reizi šis murgs atkārtosies, pāriesim uz maisījumu. (Tuvākajā laikā aizbraukšu uz Stradiņu krūts veselības centru, lai apskatās).

prototype

Ksaverija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.01.2012 21:00:00 0 0

prototype
oi jūtu līdz, trakas mocības.

jāatzīst, ka man jau labāk, kārtīgi izbaroju sāpošo krūti, uzliku kartupeli.... cerams viss būs ok.

Ksaverija

zwiss

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

20.01.2012 21:20:56 0 0

Ksaverija
Man palīdzēja, kad starp barošanas reizēm staigāju ar kāpostlapām ap krūtīm, gan pa dienu gan īpaši pa nakti.. Liku lapas augšdaļu, lai kāposta "dzīslas" nenospiež krūtis.

Papildināts 20.01.2012 21:21:

jāatzīst, ka man jau labāk, kārtīgi izbaroju sāpošo krūti, uzliku kartupeli.... cerams viss būs ok.

neizlasīju, ka jau ir ok. Tad labi, ka labāk

zwiss

vilks

Pastāvīgs apmeklētājs

vilks

CT = +37.0°

20.01.2012 21:52:26 0 0

Šarlote
Ja vienā ēdienreizē sanāca ap 150 ml, parēķini, cik pa dienu piens krūtī uzkrātos.
Kāpēc nevar ļaut bērnam to izzīst? Nē nu ja galīgi nenāk ārā, cita lieta, bet vismaz mans zīdainis lieliski tika galā ar visiem sastrēgumiem. Tik zodiņš jāgriež uz cietā bumbuļa pusi.

Ā, nu ja tev tāda pieredze, cita lieta. Bet vienmēr un visām jau tā nav.

life is a strange thing

just when you think you learned how to use it
it's gone
vilks

Ewe_

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

21.01.2012 00:06:32 0 0

Man ļoti palīdzēja fizioterapija ar ultraskaņu Maksāja vismaz mūsu vietējā slimnīcā 3 ls un sastrēgums pazuda tajā pašā diena Uzreiz pēc procedūras jau normāli piens nāca ārā

Ewe_
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18162413
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty