Cāļa forumi » Neredzamā pasaule

Liia: Vai Jūs ticat, ka kāds var uzlikt ļaunu aci vai nolādēt cilvēku??

Liia

Pastāvīgs apmeklētājs

Liia

CT = +36.6°

25.01.2012 14:19:03 0 0

Stāsts ir sekojošs. Sīkumos gan negribu iedziļināties un problēmu publiski iztirzāt arī nē.

Pēdējā 1 gada laikā mana dzīve ir sākusi brukt. Pamatīgas veselības problēmas, vienu izārtsējot seko nākamā, finansu problēmas līdz ar to arī nesaskaņas, bezdarba problēmas ... utt. Liekas ka viss apkārt kam pieskaros nes nelaimi. Man jau rodas sajūta ka no mājas nevaru iziet laukā lai sevi nesavainotu. Punktu tam pielika kritiens uz ledus pēc operācijas un operētās vietas sasitums. Tagad guļu mājās mokos sāpēs, šodien iešu pie ārsta.

Es agrāk tādām lietām neticēju, bet ar vien biežāk sajūtu no apkārtējiem nelabvēlību. Lai cik banāli tas neizklausītos, bet no savas vienas radinieces visu laiku. Lai gan neko neesmu viņai nodarījusi, viņa mani atgrūž un vienmēr izsaka dzēlīgus izteicienus. Ir teikusi, ka katra sieviete var būt ragana, + viņai draugs (ne sirdsdraugs) nodarbojas ar šamanismu un kāršu likšanu. Man nepatīk iet uz ģimenes sanākšanām svētkos, jo vienmēr viņa ar savu dzēlību mani noved līdz asarām. Piebildīšu, ka man ir otra puse un mēs esam viens otram viss, diemžēl, kopš otra puse man ir daudzi vairs negrib rast kontaktu. It īpaši tie, kas ir vieni, lai gan mēs vienmēr viņus aicinam ciemos vai piedāvājam kur kopā iziet.

Es vairs nespēju to sevī glabāt un priecāšos ja dosiet padomu. Esmu gatava visu uzklausīt, bet sīkāk neko neizklāstīšu. Iesakiet kādus cilvēkus kas var palīdzēt. Ar vienu gan piebildi - esmu krietiete un ticība man neļauj daudzas lietas. Paldies jau iepriekš.

Liia

Sarandiels

Pastāvīgs apmeklētājs

Sarandiels

CT = +36.6°

25.01.2012 14:33:43 0 0

Ja esi kristiete, tad tikai citi kristieši, garīdznieki un ticība Dievam tev var palīdzēt, un tev būtu jāzin, ka Dievs tevi pasargā no jebkādiem ļaunumiem, vai ne?

Atbildot uz virsraksta jautājumu - nu, eksistē tādas lietas. Bet 99,99% gadījumu, kad cilvēks meklē ārējo vaininieku, viņš vienkārši nemāk saskatīt likumsakarības paša dzīvē, kas viņu līdz nevēlamajai situācijai novedušas pēc paša izvēlēm, un atlikušajā 0,001 % , kad kāds tiešām varētu būt kaut ko veicis, tā ir tikai karmiska sadarbība, kurai gan ar dažādām metodēm var slāpēt vai neitralizēt sekas, bet cēlonis, ja netiks atrasts, liks tai atgriezties vēl un vēl.

Vai esi domājusi, kur dzīvē tā steidzies un par kādiem plāniem biji tik pārliecināta, ka tagad tev ir stingri noteikts atpūsties?

Ad noctem festinamus!

Sarandiels

12345

Pastāvīgs apmeklētājs

12345

CT = +39.5°

25.01.2012 14:50:07 0 0

Vai neesi kādreiz lūgusi Dievam kādus pārbaudījumus, caur kuriem varētu apliecināt savu ticību, vai vismaz piedalījusies kolektīvā lūgšanā par tādu tēmu? Tādas lūgšanas parasti tiek uzklausītas.

.

12345

astora

Pastāvīgs apmeklētājs

astora

CT = +37.8°

25.01.2012 14:58:42 0 0

man tā bija- uzlika, nolādēja. BET- pati biju pelnījusi un godīgi. Šeit darbojas karmas likums- ko sēsi to pļausi. Šajā gadījumā palīdzēja nevis tantiņa, bet cēloņa risināšana- par ko tādu nopelnījos. Atradu to iemeslu gan iepriekšējā reinkarnācijā.

tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.
astora

sk.Tipa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.01.2012 15:14:47 0 0

Liia
Zinu, ka izklausiishos pavisam kjerta, bet man uzreiz atcereejaas kaadi vaardi, ko man reiz teica priesteris - cieshanas - taa ir sveetiiba.

sk.Tipa

Rokamandūrs

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

25.01.2012 15:41:28 0 0

cieshanas - taa ir sveetiiba
uzreiz atcerējos vienu foršu dziesmu

...

ja skučaju po tebe

kak apostul po svjatim mukam...

everything comes to us, that belongs to us, if we create the capacity to receive it.

Rokamandūrs

Evila

Pastāvīgs apmeklētājs

Evila

CT = +36.6°

25.01.2012 16:43:20 0 0

Liia
Var, protams var nolādēt, var noskaust, bet bieži tās var būt arī likumsakarības un ārējo apstākļu ietekme. Ir tā saucamais planētu stāvoklis,kad viņas sastājas saistībā ar Tavu dzimšanas kartes planētu stāvokli. Vēl ir viena lieta : kad liekas, ka ir tik slikti, ka vairs nav spēka to visu ciest- priecājies, jo tūlīt sāksies labi laiki. Un otrādi - sāc uzmanīties, ja iet pārāk labi. Tas ir tiešām tā. Nevienam nav tikai labi vai tikai slikti.Bet ja ir pavisam slikti, tad 100% drīz būs atkal labi.

Ko es darītu Tavā gadījumā?

Ja ir nauda - aizietu pie Vēdiskā astrologa un paklausītos variācijas par tēmu "mana dzīve". www.shiva.lv

Ja naudas nav - meklētu jebkādu informāciju internetā. Paklausies bezmaksas lekcijas šeit : www.torsunov.ru sadaļā skachatj bezplatno.

Informāciju visdažādāko grāmatu veidā var atrast arī šeit : www.puzzle.ru

Un protams, lūgtu Dievu un pasūtītu aizlūgumu par visiem, kas man "labu" vēl par viņu veselību un par savu un savu tuvo veselību. Un katru dienu viņus no sirds iemīlētu un satiekoties pie sevis visu laiku klusi atkārtotu "es vēlu Tev laimi,es vēlu Tev laimi" un katru rītu dušā arī vismaz 10 min. vēlētu katram no saviem nedraugiem un isiem kopā ar tekstu "Es vēlu visiem laimi" un tu redzēsi cik neticami viņu uzvedība pret tevi mainīsies, ja to tiešām izpildīsi vismaz mēneša garumā. (ir neskaitāmi piemēri cik neticami cilvēki pēkšņi paliek draudzīgi pret to cilvēku ar kuru bija problēmas). Vēlot laimi viņiem, tev viņi ir jāvizualizē.

Ir tā,ka Tu viņus noskaņo uz pozitīvo vibrāciju viļņa un viņi sāk vibrēt savādāk. Līdz ar to kontakts izveidojas labvēlīgs jums abiem.

Jāsaprot ir viens, ka dvēseles kodoli visiem ir vienādi - mēs visi esam baltas pūkainas bumbiņas, tāpēc nevajag dusmoties uz citiem,pat tad ja viņi dara pāri mums, jo viņi ir aizmirsuši to.

Melnumus uz mūsu dvēselēm rada karmiskās saites, uzslāņojumi no nepareizas karmas risināšanas metodēm.

Mani uzmanīgu darīja viens teikums tavā izklāstā : Es agrāk tādām lietām neticēju, bet ar vien biežāk sajūtu no apkārtējiem nelabvēlību.

Nekad jau nemēdz būt tā, ka visa apkārtējā pasaule ir nepareiza, bet tikai es viens pareizs... Tava iekšējā pasaule atspoguļo notikumus un konkrēto cilvēku attieksmi sev apkārt... Ja butu nolādējums, parasti tas neizpaužas kā visu cilvēku attieksme, bet kā viena lieta - piem. salauž kāju, nomirst Tavs kaķis, izšķiries no mīļotā, saslimst bērns nu kaut kā tā. Paklausies lekcijas, varbūt ienāks prātā kas no visa ko domā vai dari, kas apkārtējos izraisa šo reakciju.

Bet tici man sapratīsi vai nē - gan jau atkal mainīsies Tavi uzskati un apkārtējo pozīcijas un viss būs labi.

Atceries, nekas dzīvē nenotiek tāpat - ja karma sāk sist pa veselību - tad Tev nopietni jāpārskata sava attieksme pret tuvākajiem apkārtesošajiem. Tā jau nu ir pilnīgi droša zīme, ka laika vairs nav gaidīt. Labi, ka ienāca šajā sadaļā to uzjautāt - tas jau ir pirmais solis pretī īstajam ceļam uz patiesību. Un Tava zemapziņa to jau ir sapratusi. Kristieši saka - Dievs mūs tik ļoti mīl, ka rada mums ciešanas,lai caur to mēs izprastu savu ceļu. Un taisnība jau ir.

... die absolute Wahrheit liegt irgendwo dort draußen! ... hinter den Wolken ... hinter diesem Himmel und vielleicht auch hinter unsere Galaxie ...

Evila

mystic

Apmeklētājs

CT = +36.6°

25.01.2012 17:01:09 0 0

Iesakiet kādus cilvēkus kas var palīdzēt. Ar vienu gan piebildi - esmu krietiete un ticība man neļauj daudzas lietas.

Ja tā, kādi cilvēki? Draudzē mācītājs, padomi no konfesijas ordinēta garīdznieka!

Nekādu astrologu, nekādu tantiņu ( pie tam iet kas grib labi dzīvot, ne meklēt vainu sevī).

Nekādu Jūsu konfesijā aizliegtu grāmatu, nekādu nešķīstu lapu lasīšanas, nekādu vēdu, nekādu mantru utml.

Sīkāk instrukcijas, kā jādomā un kā jauzņem ciešanas pastāstīs Jūsu draudzes priesteris.

Viņš spēs sagatavot Jūs ciešanām un pamācīs pareizi izprast Dievu utml. Jums ir jādomā kā māca Jūsu priesteris.

mystic

Liia

Pastāvīgs apmeklētājs

Liia

CT = +36.6°

25.01.2012 22:14:27 0 0

Paldies Jums visiem par labajiem vārdiem un padomiem. Nākam nedēļ man ir sarunāta tikšanās ar mācītāju. Tai skaitā meklēšu vainu arī sevī un likumsakarībās vai ārējo apstākļu ietekmē.

Taču kkā pēdējā laikā par daudz negatīvima apkārt un tas spiež nost

Papildināts 25.01.2012 22:22:

Evila
Nekad jau nemēdz būt tā, ka visa apkārtējā pasaule ir nepareiza, bet tikai es viens pareizs... Tava iekšējā pasaule atspoguļo notikumus un konkrēto cilvēku attieksmi sev apkārt.

Daudz kas nāk no pagātnes. Neesmu bērnībā izjutusi mīlestību no vecākiem, drīzāk psiholoģisku un arī fizisku vardarbību, bet par to nerunāšu. Līdz ar to daudz lietas esmu vecākiem jautājusi "kāpēc?", bet neviens jau runāt negrib. Vieglāk ir uzmest kažoku uz otru pusi un citiem no malas tas izskatās ka es esmu kļuvusi slikta un daudz ko pārmetu.

Liia

Evila

Pastāvīgs apmeklētājs

Evila

CT = +36.6°

25.01.2012 22:39:31 0 0

Liia
O! re kur ir pieturas punkts. Pēdējais ko uzrakstīji jau iezīmē vienu lietu. NEKAD nedrīkst dusmoties uz vecākiem. Kaut viņi sliktākie vai dzērāji vai egoisti utt. Tās gan nav manas domas, bet vēdiskā filozofija. Respektīvi, ja neesi piedevis vecākiem (no sirds) lai viņi cik slikti, Tavā dzīvē viss notiek ar kājām gaisā. Diemžēl. 2 vārdos mēģināšu ieskicēt. Tava dvēsele augšā izvēlējās tieši šos vecākus,zinot kāda mācību stunda viņai gaidāma. Ja Tu šo stundu neesi izgājusi uz "5" - piedevusi viņiem visu vai turpini pārmest (tas ir tas pats), tad dzīve Tevi turpina "mācīt"citos veidos.

Pat tad, ja skaļi saviem vecākiem neko nesaki, bet pie sevis iekšā tā domā - viņu zemapziņa to jūt un attiecīgi noreaģē uz tavām domu vibrācijām, izraisot nesaskaņas.

Vēlreiz uzsvēršu, ka šis nav mans personīgais viedoklis,bet to visu var noklausīties tajās lekcijās, ko jau augstāk iekopēju ar konkrētiem piemēriem iz dzīves, dzīvajiem radioklausītāju zvaniem. Ja sanāks laiks, paklausies, gan jau kādu patiesības graudiņu priekš sevis atradīsi.

... die absolute Wahrheit liegt irgendwo dort draußen! ... hinter den Wolken ... hinter diesem Himmel und vielleicht auch hinter unsere Galaxie ...

Evila
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18163034
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Pavasara smarža