Cāļa forumi » Skaistums
    1. 1
    2. 2

sapne: Make up

sapne

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.01.2012 12:00:20 0 0

Tās kas māk pašas sevi skaisti savest, proti uztaisīt sev make up, Jūs gājāt uz kādiem kursiem ? Kur un kā lai iemācas skaisti "uzkrāsot" sev seju ?

*sapne*

sapne

tundra

Apmeklētājs

CT = +37.0°

31.01.2012 12:38:13 0 0

es negāju uz kursiem, bet ja vajag māku smuki uzkrāsoties, jo dažreiz ir arī jāuzstājas un tad vajag pašai krāsoties. tagad jau sanāk arvien labāk. svarīgi ir laba kosmētika un galvenais labs tonālais un pūderis manuprāt, lai āda izskatās perfekti un tad jau pa virsu var zīmēt ko gribās. iesaku arī eksperimentēt, tad sapratīsi kas piestāv un kas nē. bet vislabāk tomēr iziet kursus, lai zinātu kādas krāsas un grims piestāv, kā savest sevi kārtībā, nekā eksperimentēt daudzus gadus

tundra

mankijs

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

31.01.2012 12:57:25 0 0

varu ieteikt pamekleet youtoube. tur ir ljoti daudz pamaaciibu.

piemeeram shis video make up aciim.

http://www.youtube.com/watch?v=DjSo6XzfOAA

mankijs

es!!!

Apmeklētājs

CT = +36.6°

31.01.2012 14:36:10 0 0

Pati ar gadiem iemacijos. Kosmetiku saku lietot jau 13 gados, tagad man 23. Sakuma protams nedaudz, bez tonalajiem kremiem utt. Bet ja godigi un nemaz neparspileju, tad man kautka vienmer bijis talants saprast kas ar ko iet kopa, kadi toni jalieto, ka jaklaj utt.

Galvenais ko vienmer esmu darijusi un daru joprojam, ir loti kopju savu sejas adu(losjons, toneris, sejas krems, viss vienmer no vienas firmas, vienas linijas). Un laba sejas ada ir liels nosacijums tam lai grims izskatitos labi.

Pirmkart ieteiktu uzzinat kads adas tips esi - vesais vai siltais(ziema, vasara). Palasi te http://ogii.lv/?p=1309

Tad pamekle piemerotus kosmetikas tonus atbilstosi savam tipam.

Varu piebilst, ka manuprat visskaistakie ir pasteltoni, bet tas laikam gaumes jautajums.

May you live all the days of your life.

es!!!

Miss Amazing

Pastāvīgs apmeklētājs

Miss Amazing

CT = +37.2°

31.01.2012 16:33:23 0 0

Tikai trenneejoties kaut vai pa 100 x kamer pasai patik

Noklājiet putna spārnus ar zeltu... un viņš nekad vairs nepacelsies spārnos...

Miss Amazing

tratata

Apmeklētājs

CT = +36.6°

01.02.2012 11:50:16 0 0

Nevajag kursus, tā taču ir milzīga nauda! Aizej vienkārši kādu reizi pie vizāžista uz vakara make-up un ja normāls meistars, tad jau pakonsultēs un visu izstāstīs un pamācīs. Man ar vienu reizi pietika, lai iemācītos pamatus!

tratata

ūdensmeita

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.02.2012 13:50:32 0 0

iesakuma var vnk palugt tam draudzenem, kam tavuprat ir labs stils, lai Tevi uzkraso, padalas ar saviem knifiem, lielakoties ar to vajadzetu pietikt. Pec tam pati praktizejies... Ja nu tiesam galiigi nekas nepatik, tad var iet pie vizazista, lai uzkraso, bet tad nu gan iesaku iet tikai pie ljoti laba, jo man personigi galigi nav tas labakais viedoklis par tam meitenitem, kas iziet standarta kursus un tad sevi par vizazistem sauc - lielakoties galigi prasta pieeja vinjam ir, trukst pieredzes, bez tam vinjas biezi vien strada ne ar to labako kosmetiku prieks izkdienas...

Ir jau ari standarta patiesibas, ko ir verts ieverot - ka jau meitenes mineja - laba sejas kopshana, labs, vecumam atbilstosh tonalais un vai mineralpuderis, vecumam un sejas formai atbilstoshs tonejums ar bronzeri, parejais ir gaumes jautajums - ko gribi, to izcel...svarigi ir ari kadi ir mati - iesakuma labak saprast, vai frizura un matu krasa atbilst Tev - ja ar to esi 100% apmierinata, tad var sakt krasot seju.

ūdensmeita

Taa_Tur

Pastāvīgs apmeklētājs

Taa_Tur

CT = +36.6°

01.02.2012 13:59:22 0 0

njaa.. es piekriitu tundra svarīgi ir laba kosmētika un galvenais labs tonālais un pūderis manuprāt, lai āda izskatās perfekti un tad jau pa virsu var zīmēt ko gribās man arii svariigi lai aada nav plankumaina un kraasaina, lai nav spiidiiga, un nomaskeetas sarkanaas pumpas, ja taadas ir! un tad acis, t.i skropstas..

kraasoties var iemaaciities pats, pilns juutuubs ar labiem padomiem un knifiem. paareejais ir pieshautas rokas aspekts!

Хочу быть Барби, у этой cykи всё есть!

Taa_Tur

Ermenegildo

Pastāvīgs apmeklētājs

Ermenegildo

CT = +36.6°

01.02.2012 17:42:43 0 0

mankijs
Lielisks video! Smuka meitene un ļoti labi apstāstīts

Sieviešu kļūda ir tā, ka viņas domā, ka visi vīrieši ir vienādi, bet vīriešu kļūda - viņi domā, ka visas sievietes ir dažādas.

Ermenegildo

Ksavjera

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

01.02.2012 19:44:58 0 0

Iemacijos pati.. trennejos un maku tiesam skaisti ieenot acis, ietonet vaigus. Parasti esmu vilusies, kad mani uzkraso profesionali - vienmer cortojos, ka esmu bijusi pa slinku attiecigajam pasakuma uzkrasoties un tamdel izmetusi bargu naudu.

Vel ari make up uzliksanas maksla slepjas taja, ka tev patik tas, ko redzi spoguli (savu seju), ka ari patik tas process. Man patik izmeginat dazadus tonus. Vot matu veidosanu es NECIESU Riebjas...

Papildināts 01.02.2012 19:47:

Es ta iedomajos, ka varetu izveido klubinu, kura varetu dalities dazados skaistumkopsanas knifos - varetu apkopot labakos make-up produktus, salonus un meistarus... Butu interesanti. Tad nebutu javer n-tas temas vala un jajauta, vai ari tad, kad ievajagas, rakaties vecajas temas un meklet roka

Portugale! Portugale! Portugale!!!

Ksavjera
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18163789
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens: