Cāļa forumi » Atbalsta grupas

pecina: Atkarība no ēdiena

Greta23

Apmeklētājs

Greta23

CT = +36.6°

23.05.2013 10:56:41 0 0

sonate
pa dažiem mēnešiem esmu pazaudējusi trīs kilogramus

Pašai smiekli nenāk.?3 kg veselīgi ēdot var pazaudēt mēneša laikā ,ja ir liekais svars.Bet ja cilv;eks sver 60 kg un iedomājas ka ir liekais svars ,tad jāārstē smadzenes.

Greta23

sonate

Apmeklētājs

CT = +36.6°

23.05.2013 15:50:49 0 0

Cik Jūs viegli spriežat par citiem cilvēkiem ,kurus nemaz nepazīstat. Mans pašmērķis apmeklējot atbalsta grupu nemaz nebija nomest svaru, bet gan iemācīties pareizi ēst, taču nomestie kilogrami nāca līdzi bonusā. Jāsaka, ka mainīt ēšanas paradumus un iemācīties pareizi ēst nemaz nav tik viegli un ātri nomestais svars ātri arī mēdz atgriezties atpakaļ.

sonate

citruss

Apmeklētājs

CT = +36.6°

08.06.2013 00:27:10 0 0

vēlos pieteikties. Kas jādara, lai mani uzņemtu ?

citruss

sonate

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2013 13:32:15 0 0

citruss

Vai vēlaties pieteiktis atbalsta grupā? Es pati apmeklēju atbalsta grupu Siguldā, bet ir tādas arī citās vietās. es zinu Rīgā, Cēsīs, Salacgrīvā.

sonate

pelēkais vilks

Pastāvīgs apmeklētājs

pelēkais vilks

CT = +36.6°

10.06.2013 13:47:10 0 0

sonate
Domāju, ka citruss ir pietiekami saprātīga, lai to pat neapsvērtu

citruss
Ja jautā par ēdienatkarīgo grupu tepat cālī, tad meklē mūs pie grupām un vienkārši sūti pieteikumu! Pēc apstiprināšanas īpaši cienām tos, kuri nevis tikai slepeni lasa, bet atklāj savu stāstu un iesaistās sarunās

pelēkais vilks

sonate

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2013 13:55:30 0 0

pelēkais vilks

Ko nozīmē pietiekami saprātīga? Iznāk, ka tie, kas apmeklē šīs atbalsta grupas tādi nav?

sonate

Fruit

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2013 14:34:25 0 0

sonate
Ko nozīmē pietiekami saprātīga? Iznāk, ka tie, kas apmeklē šīs atbalsta grupas tādi nav?

Pa lielākai daļai jā.

Priekš kam tev tā ķīmija jālieto? Ēd veselīgi un tāpat tev svars kritīsies(ja būs kiam kristies) Nav nav žēl tās naudas?

Fruit

sonate

Apmeklētājs

CT = +36.6°

10.06.2013 16:51:26 0 0

Tieši to arī dara atbalsta grupas, iemāca ēst veselīgi. Tas jau ir ļoti labi, ja cilvēks var ēst pareizi, taču, kā mēs zinām, mūsu steidzīgā dzīve ne vienmēr mums to ļauj izdarīt. Un tad ir tā kā ir. Nesanāk laika paēst, padzert un vēl šo to izdarīt un beigās ir rezultāts, ne pārāk labs. Šādās situācijās var palīdzēt Herbalife.

Ir tik daudz cilvēku, kuri visu mūžu ir cīnījušies ar lieko svaru, izmēģinājuši visādas diētas un ir vienkārši morāli sagrauti un Herbalife produkti viņiem ir palīdzējuši, tagad viņi ir tievi, enerģijas pilni, arī daudzas viņu veselības problēmas ir atrisinājušās. Vai tad viņus var saukt par neprātīgiem, jo viņi ir ļāvušies šādam dzīves pavērsienam, man liekas tas ir pilnīgi neprātīgi...

sonate

Fruit

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

11.06.2013 10:43:29 0 0

sonate

Mulķības!

Tev ir saskalotas smadzenes!

Kāpēc tu nevari ēst piemēram burkānus, ābolus, biezpienu u.c.? Tu dabūsi organismam visas vajadzīgās vielas! Un, ja ievērosi veselīgas ēšanas pamatprincipus, tad arī svars nāks nost. Es no veselīgas ēšanas 9 mēnešos nometu gandrīz 20kg un nevajadzēja visu to draņķību, ko te piemini!

Un nesaki, ka nav laika! Ja ir laika uztaisīt kokteili, tad arī ir laiks samaisīt biezpienu ar redīsiem un dillēm!

Fruit

pelēkais vilks

Pastāvīgs apmeklētājs

pelēkais vilks

CT = +36.6°

11.06.2013 11:29:03 0 0

sonate
mūsu steidzīgā dzīve ne vienmēr mums to ļauj izdarīt. Un tad ir tā kā ir. Nesanāk laika paēst, padzert un vēl šo to izdarīt un beigās ir rezultāts, ne pārāk labs.
Bla bla bla.... vienas vienīgas atrunas!!! Piekrītu Fruit - Ja ir laika uztaisīt kokteili, tad arī ir laiks samaisīt biezpienu ar redīsiem un dillēm
Un vispār - vai reklāma ar cāļa administrāciju saskaņota?

Es saprotu un atbalstu grupas, kur māca veselīgu uzturu, dzīvesveidu, motivē aktīvai dzīvei, bet ne jau mākslīgi radītu "uztura bagātinātāju" lietošanu. Kas notiks tad, kad tos kokčikus vairs neēdīsi? Vai esi padomājusi, kādu ietekmi tie ilgā laika periodā atstāj uz cilvēka organismu?

pelēkais vilks
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18165678
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty
DELFI
Izvēlies tapeti: Rudens