Cāļa forumi » Veselība
    1. 1
    2. 2

seherezade: Darvas šampūni psoriāzei

seherezade

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.2°

19.04.2012 16:47:12 0 0

Ramija
Es no Tevis minētajiem esmu lietojusi tikai šo, Rīgā maksā ap piecīti.

Pēc vaimanu tēmas atvēršanas vienā citā Ģimenes aptiekā vēl pāris pudeles atradās, tad nu visas uzreiz arī nopirku

viennoziimiigi
Tā ideja par darvas ziepēm man tiešām iepatikās! Noteikti pamēģināšu.

Argumentācijas kļūda ad hominem ir pietiekams iemesls, lai diskusiju neturpinātu.

seherezade

Mata Hari

Pastāvīgs apmeklētājs

Mata Hari

CT = +37.4°

19.04.2012 16:49:51 0 0

seherezade
Vai neesi mēģinājusi Psorioderm šampūnu? Man neviens darvinieks nelīdzēja, bet šis - pilnīgi pārsteidzošiem rezultātiem. Piedevām arī smarža tīkama un mati arī kupli un spīdīgi. Tas gan ir dārgs - ap 15 Ls pudele.

Mata Hari

seherezade

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.2°

19.04.2012 17:00:05 0 0

Tu domā šo šampūnu? Pamēģināšu - cenai jau nav nozīmes, galvenais, lai ir vajadzīgais efekts. Un kā jau uz gadalaiku maiņu man tieši saasinājums, tagad domāju, iet pēc Daivonexa receptes, vai tomēr izlīdīšu ar šampūniem vien.

Argumentācijas kļūda ad hominem ir pietiekams iemesls, lai diskusiju neturpinātu.

seherezade

Ramija

Apmeklētājs

CT = +36.6°

30.04.2012 20:47:54 0 0

dachukins
http://www.ebay.co.uk/itm/Fitoval-Dandruff-Treatment-Intensive-Shampoo-100ml-Anti-Dandruff-shampoo-/110780338335?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19cb05d09f#ht_1070wt_897

tāds?

meitenes, sakiet, ko Jūs bez šampūniem vēl lietojat niezes mazināšanai? Mana meita sakasa galvu līdz asinīm smēres nelīdz, tas tik uz pāris dienām. Vai kāda ir lietojusi kaut ko no Salcura produktiem?

https://www.salcuraskincare.com/psoriasis/

es esmu izmisumā, mums jau gadu nav nekādu uzlabojumu, nelīdz pat izslavētā dr. Čigorevska. Visas smēres līdz tikai kamēr smērē, pēc tam viss vietā. Smēres taukainas, līdz ar to mati paliek briesmīgi.

Lūdzu kādu padomu!

Ramija

zvīņaine

Pastāvīgs apmeklētājs

zvīņaine

CT = +36.6°

01.05.2012 09:48:45 0 0

seherezade
Vakar Euroaptiekā Polytar stāvēja kā briedis.

zvīņaine

Armadetta

Pastāvīgs apmeklētājs

Armadetta

CT = +36.6°

01.05.2012 11:13:50 0 0

Lai cik ļoti darvas šampūns palīdz,man vairākas reizes no tās smakas bijusi tāda migrēna,ka nolēmu to vairs nelietot.

Tagad nopirku aptiekā Bioderm pretblaugznu.

Papildināts 01.05.2012 11:15:

Ramija
Es puikam nopirku aptiekā salicilšampūnu,krievu ražojums, maza pudelīte,mati netaukojas tik ļoti.Lietoju arī pati.

Man bērnam izrādās šitā kaite iedzimta no manis.

Papildināts 01.05.2012 11:16:

Oi, atvainojos, man nav psoriāze, bet seboreiskais dermatīts galvas ādā.

Armadetta

seherezade

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +37.2°

01.05.2012 12:52:33 0 0

Ramija
meitenes, sakiet, ko Jūs bez šampūniem vēl lietojat niezes mazināšanai? Mana meita sakasa galvu līdz asinīm smēres nelīdz, tas tik uz pāris dienām. Vai kāda ir lietojusi kaut ko no Salcura produktiem?
Saasinājumos - Daivonex. Recepšu zāles, valsts kompensējamās. Ja ir noteikta psoriāzes diagnoze, dermatologam šo vajadzētu ieteikt un ģimenes ārsts izrakstīs.

seherezade

manzac

Pastāvīgs apmeklētājs

manzac

CT = +37.0°

01.05.2012 17:47:29 0 0

nu jau gadus 3 ari ar so jautribu dzivoju, rodas reali uz stresa pamata. man darvas sampuni bijusi nebijusi, vieglak paliek no si http://www.webaptieka.lv/lv/product/bioderma-node-ds-sampuns-pret-specigam-blaugznam-un-niezi-125-ml samzina niezi, kad ir traki - ar krevelem.

Daivonex - tas man bija ists briesmonis, ka iesmereju, ta saka kost, arste teica, ka esot cilveki, kas nepanes. No hormonu smerem palidz http://www.visaszales.lv/Z%C4%81les/Elosalic/8305, pat loti maza koncetracija - atskaidu ar taukainu sejas kremu.

Mans atradums - Garnier roku krems, balta tubima ar klavu piedevu - reali mikstina un samazina niezi, vakara iesmereju, no rita mazgaju galvu

manzac

piepiits

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

02.05.2012 23:30:11 0 0

Par psoriāzes tēmu (labprāt izsakos, jo slimoju jau 25 gadus, esmu izmēģinajusi visu kaut ko) - es kādus 3 gadus bērnu pamata ārstēju ar homeopātiju, vasarā saņēmos aiziet pati pie homeopāta ar savu psoriāzi, bija šausmīgs uzliesmojums. Un biju pārsteigta par lielisko reuzltātu - mēneša laikā gandrīz viss pazuda! Tiem, kam smagā form psoriāze, tiešam ieskau izmegināt homeopātiju. Es nedraudzejos ar ezotēriku un pārak veselīgu uzturu, bet turpināt smērēt tās ķīmiskās smēres arī negribēju.

piepiits

helena6610

Apmeklētājs

CT = +36.6°

22.03.2013 23:50:26 0 0

Cau seherezade!

ja tas vel ir aktuali redzeju shamsunu polymer aptiekas. Un gandriz vissos aptiekas kur es biju bija tas shampuns laikam tev nepaveicas un tu iegaju nepareizaja aptieka un sanemi aplamu informaciju. Es dzivoju riga nezinu kur tu, varu pateikt ka saules aptieka uz brivibas ielas ir, gan origo menes aptieka, gan spice aptieka. Ceru ka palidzeju. Tu esi apmierinata ar sho sampunu? Vinsh reali palidz? Man ir dermotits domaju pameginat kaut ko ar darvu bet nezinu kas palidzes. Ka ir ar shampuna smaku ir loti stira?

helena6610
    1. 1
    2. 2
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18166050
Noderīgas saites

Rīga

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tasty