Cāļa forumi » Veselība

Zaķis: lamblijas

Zaķis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.02.2012 13:53:47

Vai kādam kādreiz ir šis zvērs atrasts un izārstēts? Kādiem jābūt simptomiem, lai ārsts aizdomātos līdz šim un nosūtītu uz analīzēm? Man ir daž ne dažādie simptomi, veiktas visādas analīzes, bet pie iemesla nav nonākts. Un te pēkšņi atcerējos, ka pirms pāris gadiem biju uz dīvainu izmeklēšanu ( ja nemaldos, folldiagnostika) vienā rokā bija jātur kautkas, pa otru ārsts braukāja ar kautko un skatījās datorā, kā rezultātā pateica, ka man esot lamblijas žultsceļos. Deva savas firmas vitamīnus, un tā ari tas viss beidzās, otreiz neaizgāju, jo dārgs tas prieks, tā kā nezinu vai izārstējos vai ne un vispār vai tās bija lamblijas vai ne. Tagad ir simptomi, proti, vēders sāp, nogurums, mugura sāp. Analīzes parastās ir normālas. Arsts neko vairāk nemeklē, nesūta, jo uzskata, ka tas viss uz nervu pamata, bet, ja nu tomēr tie briesmoņi tur aug un vairojas?

Zaķis

hugo de boss

Apmeklētājs

CT = +36.6°

22.02.2012 14:00:55

da tā folla diagnostika ir šarlatānisms,lai tu lietotu tos viņu vitamīnus

viņi visiem atrod tipa cērmes uttt

hugo de boss

bembija

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.02.2012 14:11:30

Zaķis
Liecies mierā,ej pie normāla ārsta un izmeklejies ka pieklājas.Toreiz Tu noteikti nokļuvi pie kāda no Amway firmas-tie tak ir pilnīgi traki,nozombē cilvekus,sastāsta visādas šausmas,lai tik pirktu viņu dārgos vitamīnus un ko tik vel ne. Tu v el nedzini vai tas vispār bija ārsts,kas to visu Tev sastāstīja-fui viņiem

Nekādi briesmoņi Tev tur nevairojās,meklē citu iemeslu nelabai pašsajūtai

bembija

Play

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.02.2012 14:50:05

mana mamma arī vienreiz iekļuva pie tamlīdzīgiem diagnostiem, sastāstīja viņai, ka visa pilna ar tārpiem un ko tik vēl ne. Viņa šausmās metās pie ārsta, uztaisīja visas iespējamās lambliju, tārpu un parazītu analizes. Nu nebija it nekā!!! Viņa bija tik dusmīga! Zvanija un draudēja ar tiesu darbiem. Un arī, to diagnstiķu mērķis bija iesmērēt kautkādus ūberkrutos vitamīnus, kas izārstēs visu....

Play

rozā tulpe

Pastāvīgs apmeklētājs

rozā tulpe

CT = +36.6°

22.02.2012 15:17:49

Zaķis

Kādiem jābūt simptomiem, lai ārsts aizdomātos līdz šim un nosūtītu uz analīzēm?
Mani pēc ēšanas vilka uz vemšanu,+ uz sejas pumpas un daktere izdomāja man žulti pārbaudīt.Tad arī uzzināju par lamblijam.

rozā tulpe

Zaķis

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.02.2012 16:08:28

rozā tulpe
Kādā veidā dabon žulti, vai ar endoskopa palīdzību?

Es piekrītu, ka tā metode ir šarlatānisms, bet ja reiz ir tie simptomi, gribētos atrast īsto iemeslu un izārstēt. Apnicis tas bezspēks, tās vēdera sāpes.

Zaķis

Princa

Pastāvīgs apmeklētājs

CT = +36.6°

22.02.2012 16:38:58

Zaķis
lamblijas žultsceļos un ne tikai žultsceļos ir visai izplatīta diagnoze kuru gan visai reti ārsti iedomājas pārbaudīt,ārstē apkārt un apkārt visu iespējamo,bet par lambliju klātesamību organismā pat neaizdomājas.Lamblijozi mēdz saukt arī par Žiardiāzi.

Starpcitu ar Folla diagnostiku visai precīzi šitos mošķus var noteikt ierindas pilsonis domā,ka ja viņš parastās prettārpu zāles izdzēris,tad nekādi citi parazīti viņam nevar būt.,tārpi nav ,bet vienšūņu parazīti gan.Bieži bērniem šie parazīti ir sāp vēders un ārsti neko nespēj atrast.

Šeit ir tās zāles:

http://www.vza.gov.lv/index.php?id=377&top=112&ON=metronidazol&IN=&RA=&PN=&RN=&M=0&ATC=&P_U=&IN_C=&NC=1&ES=1&SA=1&DC=1&PI=1

Ar vitamīniem gan lamblijas izdzīt nevar,priekštam ir speciālas zāles aptiekā nopērkamas.

Izārstēt var 3 dienās ar Metronidazolu,Tinidazolu,Tiberālu katrai no šīm zālēm ir savs terapijas kursa ilgums kuru var paskatīties instrukcijā.

Pēdējās izmaiņas: Princa, 22.02.2012 16:58.

Jo vairak es iepazīstu cilvēkus,jo vairāk es mīlu dzīvniekus!

Princa

rozā tulpe

Pastāvīgs apmeklētājs

rozā tulpe

CT = +36.6°

22.02.2012 18:58:40

Zaķis
Kādā veidā dabon žulti, vai ar endoskopa palīdzību?
jā, gulēju uz gultas un skatījos ka no manis tek žults ārā

rozā tulpe

Solvita

Pastāvīgs apmeklētājs

Solvita

CT = +36.6°

23.02.2012 15:32:24

Princa
+100

Solvita
Jūs neesat iegājis sistēmā, tādēļ nevarat rakstīt šajā forumā
18166689